Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

iPod adaptér pro Mazdy ...

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod FISHkaa » Štv Nov 30, 2006 3:10 pm

majki píše:
FISHkaa píše:Co to je M6-FL? Jaky je to rozdil? Nejradeji bych se v tom postoural sam :koule

To je preci M6-FaceLift ;), prisla na trh tusim letos v prvni polovine roku


Aha :koule Tak to jsem zatracen... :hanged
----
nyní bez dvoustopého miláčka...
FISHkaa
VIP 2007
 
Príspevky: 528
Registrovaný: Pia Sep 15, 2006 8:46 pm
Bydlisko: CZ, Praha

Poslaťod bagrb » Pia Dec 01, 2006 10:19 pm

No nevim jak komu, ale mne prijde 10 tacu za takovou vec docela dost. Premyslel jsem jak tohle vyresim, 6 audio CD je dost malo....Mam prenosny mp3 prehravac a PDA, kde mam navigaci a take nejake ty mp3... no a kamarad mi doporucil FM transmitter. Je to jednoduche zarizeni, ktere z cehokoli co ma audio vystup udela FM radio v okruhu cca 5 metru, cili si pak na radiu naladim stanici se zvolenou frekvenci a posloucham si hudbu na PDA popr mp3. Cele reseni je mnohem univerzalnejsi, neb na zvukovem zarizeni nezalezi, klidne to muze byt i iPOD, ale hlavne je to cele mnohem levnejsi, neb transmitter vyjde na 420 Kc a zvukove zarizeni dle libosti...Cele je to v podstate bezdratove, cili zadne choboty na palubce. Spoji se pouze audio s transmittrem a muze to byt schovano v supliku...
takze tak
-bb-
Kazda M6 neni Atenza ;-)
Obrázok užívateľa
bagrb
Pisateľ
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Sob Nov 25, 2006 11:52 pm
Bydlisko: Praha / Opava

Poslaťod tgala » Sob Dec 02, 2006 12:32 am

Ten transmitter nie je bohvie ake riesenie. Ak nemas Ipod blizko radia, tak to obcas sumi. A ked ho chces ovladat, tak ho musis dat dalej od radia.
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Sob Dec 02, 2006 2:12 am

A je to tusim len mono...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod bagrb » Sob Dec 02, 2006 5:16 pm

tgala píše:Ten transmitter nie je bohvie ake riesenie. Ak nemas Ipod blizko radia, tak to obcas sumi. A ked ho chces ovladat, tak ho musis dat dalej od radia.


Vidis to, mne to na mem BOSE nesumi, navic vzdalenost je urcujici mezi transmittrem a radiem, iPOD na to nemam vliv...
Kazda M6 neni Atenza ;-)
Obrázok užívateľa
bagrb
Pisateľ
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Sob Nov 25, 2006 11:52 pm
Bydlisko: Praha / Opava

Poslaťod bagrb » Sob Dec 02, 2006 5:43 pm

TomAnt píše:A je to tusim len mono...


jsou i stereo verze, mne by ani nenapadlo poridit si mono :)
Kazda M6 neni Atenza ;-)
Obrázok užívateľa
bagrb
Pisateľ
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Sob Nov 25, 2006 11:52 pm
Bydlisko: Praha / Opava

Poslaťod Pavel Rittich » Sob Dec 02, 2006 8:39 pm

Brácha ho tenhle týden koupil a chválí a chválí. Samozřejmě stereo. Pořídím ho taky, abych si mohl postit i nějakou kazetu, ty na flešku nedostanu.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod dej-f » Ned Dec 03, 2006 10:39 pm

Bohužel transmitery jsme přestaly montovat z prostého důvodu. Při větším obsazení technikou ve veze, přenášely brum z motoru. Přesněji to byl Parrot 3200, DVD VDO DAyton a trensmiter pro přenos zvuku z DVD do audio sestavy. proto jsem ho nenabízel. cena 10 litrů je dost, ale nesmíš to vztahovat na auto, půlku z toho tvoří iPod který je přenosný. Každému řešení které jest mu libo. Fakticky když máš ve voze BOSE, tak i přenos hudby by měl byt trošku na ůrovni a to ti iPod nabízí.

Osobně ho nenám a a ni mít nebudu, jezdím potichu, lépe se soustředím na jízdu )to jen aby si někdo nemyslel, že s nimy snad kšeftuju.
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod majki » Pon Dec 04, 2006 10:09 am

Nj, za tu hudbu dela kvalitni randal ten tvuj vyfuk :hura :mrk :lol
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dej-f » Str Dec 06, 2006 8:17 pm

majki píše:Nj, za tu hudbu dela kvalitni randal ten tvuj vyfuk :hura :mrk :lol


Už nee, co začala jezdit manželka autem jsem zjistil ,jaky kuva randal to dělá. Nechal jsem ho vymontovat a jsem rád, že se mi někdo v noci nepomstil . :hanged
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod Kubis » Str Dec 06, 2006 10:05 pm

dej-f píše:
majki píše:Nj, za tu hudbu dela kvalitni randal ten tvuj vyfuk :hura :mrk :lol


Už nee, co začala jezdit manželka autem jsem zjistil ,jaky kuva randal to dělá. Nechal jsem ho vymontovat a jsem rád, že se mi někdo v noci nepomstil . :hanged

a takovej krasnej doprovod to byl po cestě do brna... :lol
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod dej-f » Pia Dec 08, 2006 2:38 pm

Kubis píše:
dej-f píše:
majki píše:Nj, za tu hudbu dela kvalitni randal ten tvuj vyfuk :hura :mrk :lol


Už nee, co začala jezdit manželka autem jsem zjistil ,jaky kuva randal to dělá. Nechal jsem ho vymontovat a jsem rád, že se mi někdo v noci nepomstil . :hanged

a takovej krasnej doprovod to byl po cestě do brna... :lol


Ale zase, bude. Si pište. Až se přestěhujeme, zase bude bručet. Už se těším jak malý kluk.
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod bagrb » Str Dec 13, 2006 12:19 am

dej-f píše:
majki píše:Nj, za tu hudbu dela kvalitni randal ten tvuj vyfuk :hura :mrk :lol


Už nee, co začala jezdit manželka autem jsem zjistil ,jaky kuva randal to dělá. Nechal jsem ho vymontovat a jsem rád, že se mi někdo v noci nepomstil . :hanged


Vidis to, ja to tam nemit, tak ani nevim ze jedu :))) Ale pravdou je, ze pokud na to slapes, tak jako by tam ten subwoofer nebyl, to bruceni ladaku je vzadu docela slyset...ale holt takhle jsem to koupil :)) prece to nebudu odmontovavat :) zas takovy cimprlik jako muj kamos autohifista nejsem....
nota bene, kdyz si na BOSE poustim AudioCD udelane s mp3jek a nebo primo mp3 pres ten transmitter :)
ono oproti memu predchozimu milackovi je to stejne upgrade az az
Kazda M6 neni Atenza ;-)
Obrázok užívateľa
bagrb
Pisateľ
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Sob Nov 25, 2006 11:52 pm
Bydlisko: Praha / Opava

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron