Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Jak brzdit v zimě a když zima ještě jen klepe na dveře

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Beaver » Uto Nov 14, 2006 9:25 pm

whitex píše:
Beaver píše:Mirne off-topic, ale k zimnimu tematu. Dotaz na majitele automatu - na kluzkej povrch zapinate HOLD ?
Proč? Však automaty mají většinou protiprokluzový systém, ne?


Mhm, tak si zkus v GD s automatem proslapnout plyn az na zem a uvidime jestli ti zabere nejakej antiprokluz.

Kazdopadne se mi zda, ze rezim HOLD bude optimalni na zimu. Prevodovka totiz omezi prenos kroutaku na kola a HLAVNE nepodradi pod plynem ve stoupave zatacce. Na kluzkem povrchu by totiz byl kickdown patrne posledni vec, kterou by auto udelalo. Navic diky uzamknuti prevodniku bude auto vyrazne na snehu brzdit motorem, dokud clovek neslapne na brzu.
Obrázok užívateľa
Beaver
Prispievateľ
 
Príspevky: 450
Registrovaný: Pia Júl 07, 2006 9:36 am

Poslaťod Pavel Rittich » Str Nov 15, 2006 9:56 am

Já to absolvoval.
1) rozhodně to užitečné je. Instruktor ti dopředu řekne, co máš dělat a jak na to bude auto reagovat. Když nejsi poleno a dodržíš to, můžeš se vesele smýkat mezi kuželíky. Můžeš si bez rizika vyzkoušet, jak se auto chová, když neposlechneš a zkoušíš to po svém. Domů se jede s dobrým pocitem, že smyk je vlastně docel dobře zvladatelný :lol
2) pokud člověk není závodník a nejezdí smykem často, první zimní smyk tě stejně překvapí. Ustřelí to bez varování a škola-neškola, pravá noha jde na brzdu, což je fatální chyba. Takže to chce na začátku zimy (a to ještě nemusí být sníh) uvědomit si, že způsob jízdy se zásadně mění. Z kopce i před křižovatkou brzdit motorem, dobržďovat opatrně a nejlíp přerušovaně, při smyku nešlapat na brzdu, ale na spojku. Ony si nohy nakonec zvyknou.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod TomAnt » Str Nov 15, 2006 10:45 am

Overload Solenoid Ventil (aspon myslim ze je to on) v automatickej prevodovke zabezpeci to, ze brzdit motorom sa akosi neda :ho:

Da sa na S-ku v rychlostiach nad 40 (tusim), potom to zasa vyhodi rychlost :ho:
Na D-cku to vyhodi rychlost takmer vzdy ked da clovek nohu z plynu
Zaradi zasa az pri fakt malej rychlosti (aby sme sa vedeli vobec pohnut z krizovatky), alebo teda ked da zasa clovek nohu na plyn...
Naposledy upravil TomAnt dňa Str Nov 15, 2006 10:51 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Pavel Rittich » Str Nov 15, 2006 10:51 am

Pro nás bývalé škodovkáře, co na stará kolena uškudlili na lepší auto s mechanickou převodovkou ,je tohle španělská víska Fuente Ovejuna :skler. Ale zase můžeme brzdit motorem :lol . Pro ty automaty nejspíš taky existuje návod, jak ovládat smyk, jen to jde zatím mimo mě..........
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod TomAnt » Str Nov 15, 2006 10:54 am

No navod je jednoduchy nie?
Co ta ucili na skole smyku? Pri smyku na spojku nie? No a za mna to automaticky robi ten automat, staci dat nohu z plynu... To je asi tak cely rozdiel, ak sa nemylim...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Str Nov 15, 2006 11:00 am

A pre vsetkych, stoji za to precitat si clanok z casopisu na tejto linke, ako brzdit v zime..
Je tam aj krasne vysvetlenie, preco treba stlacit aj spojku...

Ako spomaľovať automobil
http://www.skvza.sk/casopis3.html
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod whitex » Str Nov 15, 2006 2:43 pm

Beaver píše:
whitex píše:
Beaver píše:Mirne off-topic, ale k zimnimu tematu. Dotaz na majitele automatu - na kluzkej povrch zapinate HOLD ?
Proč? Však automaty mají většinou protiprokluzový systém, ne?


Mhm, tak si zkus v GD s automatem proslapnout plyn az na zem a uvidime jestli ti zabere nejakej antiprokluz.

Kazdopadne se mi zda, ze rezim HOLD bude optimalni na zimu. Prevodovka totiz omezi prenos kroutaku na kola a HLAVNE nepodradi pod plynem ve stoupave zatacce. Na kluzkem povrchu by totiz byl kickdown patrne posledni vec, kterou by auto udelalo. Navic diky uzamknuti prevodniku bude auto vyrazne na snehu brzdit motorem, dokud clovek neslapne na brzu.


Tak ono GD už je model tak trošku za vrcholem...
btw.: Kdo by na ledu, nebo sněhu sešlapával s automatem plyn až na podlahu? :???
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Beaver » Štv Nov 16, 2006 1:54 am

whitex píše:Tak ono GD už je model tak trošku za vrcholem...
btw.: Kdo by na ledu, nebo sněhu sešlapával s automatem plyn až na podlahu? :???


To, ze je za vrcholem, porad nic nemeni na tom, ze jezdi i v zime :o) Jinak nejde o tom, ze budes slapat na plyn. Problem je v tom, ze jakmile najedes do stoupani, automat bude chtit podradit - v okamziku kdy to udela, zacne na kluzku hrabat, protoze silnejsi prevod bude pusobit vetsim kroutakem na kola.

TomAnt: Zda se mi, ze to brzdi motorem i na D, lec malo. Na S je to lepsi, tak jako popisujes. S HOLDem to ale brzdi opravdu vyrazneji, resp. subjektivne bych rekl, ze HOLD brzi za stejne situace vice nez prepnuti z D na S. Jeste to radne vyzkousim a uvidim.
Obrázok užívateľa
Beaver
Prispievateľ
 
Príspevky: 450
Registrovaný: Pia Júl 07, 2006 9:36 am

Poslaťod otto » Štv Nov 16, 2006 11:17 am

letos jsem si pořídil majdu s ABS. Nikdy předtím jsem ABS neměl a vrtá mi hlavou toto: všude se doporučuje při náledí vyšlápnout spojku a zmačknout brzdu co to jde. Jak ale to ABS pozná že to auto už nestojí a má pracovat, když vlastně se žádné kolo netočí ? Měl jsem dojem že ABS pracuje na základě ROZDÍLU otáček jednotlivých kol, tj aspoň jedno by se mělo točit. Tak nevím jestli to doporučení na
výš uvedeném odkazu http://www.skvza.sk/casopis3.html je správné.
co vy na to ?
otto
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Ned Júl 09, 2006 7:22 pm

Poslaťod TomAnt » Štv Nov 16, 2006 11:26 am

To ze auto nestoji zisti ABS tak, ze ked odbrzdi koleso, tak sa mu to koleso pohne, minimalne o ten jeden zubok na ktorom to snima. Ked stojis a odbrzdi, tak sa koleso nepohne...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Šeďa » Štv Nov 16, 2006 11:46 am

Na zimu to chce hlavně pořádný gumy a nejlíp 4x4! :suns
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod Kubis » Štv Nov 16, 2006 4:51 pm

ohledně toho ABS, nove systemy (možna i ty starši) maji řidici jednotku ktera snima rychlost vozidla, a je jasne že když jedeš třeba 40 tak nemužeš s ničeho nic stat na mistě
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Dopi » Štv Nov 16, 2006 7:27 pm

Teď sem hodím něco trochu mimo téma, ale taky je to vychytávka na zimu a nebudu kvůli tomu zakládat nové téma: Nechal jsem si před dlouhými zimními večery namontovat dozadu přední bílou halogenovou mlhovku, abych pořádně viděl kam jedu i při couvání. Zapojené je to samozřejmě na couvačku, takže nehrozí, že bych svítil za sebe i při jízdě vpřed. To bych řidiče za sebou asi moc nepotěšil :lol Mám ji šikovně schovanou pod nárazníkem, takže není na první pohled viditelná. Je to pořádný rozdíl, dřív jsem couval vždy do neznáma a teď vidím i přes zatmavená skla :hura
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod otto » Štv Nov 16, 2006 9:07 pm

to Kubis
no jo, ale řídící jednotka má informace o rychlosti od otáčejících se kol, takže zase 0. Šlo by to kdyby byla rychlost snímána radarem.
otto
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Ned Júl 09, 2006 7:22 pm

Poslaťod otto » Štv Nov 16, 2006 9:12 pm

to TomAnt
ale když mám brzdu na doraz, kola se neprotáčí a proto ani ABS nedá info čerpadlu, aby odbrzdil kola.
Nečmůžu si pomoct, ale co se týče brzd nevidím žádný rozdíl mezi klouzajícím se vozidlem a vozidlem stojícím se zmačknutou brzdou - mimo těch následků ovšem :(
otto
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Ned Júl 09, 2006 7:22 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť