Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Kvalita benzinu

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Kde tankujes najcastejsie?

Shell
45
54%
OMV
6
7%
Jet
12
14%
Esso
5
6%
Agip
1
1%
Avanti
0
Nehlasovalo
Benzina
0
Nehlasovalo
nejaky supermarket...
7
8%
Ine...
7
8%
 
Celkom hlasov : 83

Poslaťod misko42 » Uto Okt 10, 2006 8:47 am

Dopi píše:
To měl za to, že natankoval a ujel bez placení :lol


no a kedze on toho natankuje za sezonu tak 250 000 litrov tak to mame... fuuuu... vela penazi

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod TomAnt » Uto Okt 10, 2006 8:53 am

Inac, ocakaval som vyrovnanejsie vysledky. Toto uz je na vybavenie zlavy pre Mazdaklub pri tankovaniach na Shellke :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Uto Okt 10, 2006 8:56 am

TomAnt píše:Inac, ocakaval som vyrovnanejsie vysledky. Toto uz je na vybavenie zlavy pre Mazdaklub pri tankovaniach na Shellke :ho:

To je pekne vidiet, co zmakne dobry marketing :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod misko42 » Uto Okt 10, 2006 8:56 am

TomAnt píše:Inac, ocakaval som vyrovnanejsie vysledky. Toto uz je na vybavenie zlavy pre Mazdaklub pri tankovaniach na Shellke :ho:


takze s tym by mal nieco urobit nas pan predseda, ved takuto reklamu ked im tu robime, uplne ze s tebou suhlasim

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod TomAnt » Uto Okt 10, 2006 9:04 am

dabel píše:
TomAnt píše:Inac, ocakaval som vyrovnanejsie vysledky. Toto uz je na vybavenie zlavy pre Mazdaklub pri tankovaniach na Shellke :ho:

To je pekne vidiet, co zmakne dobry marketing :lol


Myslis marketing tu na Mazdaklube? :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod misko42 » Uto Okt 10, 2006 9:12 am

ale vcera sa mi Shellka pekne odvdacila, som dostal hrncek Ferrari :hura :hura som sporil hadam dva roky tie body

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod dabel » Uto Okt 10, 2006 9:13 am

misko42 píše:ale vcera sa mi Shellka pekne odvdacila, som dostal hrncek Ferrari :hura :hura som sporil hadam dva roky tie body

Hehe no jo - pred par rokmi som tankoval na Shellke, lebo som chcel taky chromovany hrncek, co nepali. Takze som tankoval po dva hrnceky. Potom som zacal tankovat na Esse, lebo sme cheli radio do kuchyne :lol A teraz uz nechceme nic, tak tankujem na JETke.

No a stale to bol N95 a nikdy som ziadny rozdiel v kvalite (spotreba, dynamika) nepocitil :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Uto Okt 10, 2006 9:17 am

Aj ja som minule natankoval na Jet-ke a ziaden rozdiel som nepocitil. No a? Proste mam lepsi pocit, ked natankujem na Shellke :ho:

To je ako ked sa mam rozhodnut - notebook IBM alebo HP? Berem IBM. Server IBM alebo HP? Berem HP. Pricom je mi jasne, ze vnutri je to "takmer" to iste. Tak je to aj s tym benzinom. Ale, na Jurki neberem :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod misko42 » Uto Okt 10, 2006 9:18 am

takze mate doma byt zariadeny vdaka pumpam :lol Ja ked som tankovaval este do favorita tak vzdy na shellke a te v power ten bol za 2 body a sem tam na precistenie som tam supol ten v power racing za 3 body a raz ho mali aj za 5 bodov :lol a ja som tam postrehol kvalitu, najma ked som raz dal benzin na Metro pumpe tak to ten favorit ani nechcel ist, isiel ledva 120 a to strasne hucal...

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod dabel » Uto Okt 10, 2006 9:24 am

TomAnt píše:Aj ja som minule natankoval na Jet-ke a ziaden rozdiel som nepocitil. No a? Proste mam lepsi pocit, ked natankujem na Shellke :ho:

Jo, to je presne ten marketing :lol No ale my skrblici proste bereme to najlacnejsie :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Uto Okt 10, 2006 9:51 am

dabel píše:
TomAnt píše:Aj ja som minule natankoval na Jet-ke a ziaden rozdiel som nepocitil. No a? Proste mam lepsi pocit, ked natankujem na Shellke :ho:

Jo, to je presne ten marketing :lol No ale my skrblici proste bereme to najlacnejsie :lol


Ad najlacnejsie, na mojom aute staci, ze spravim za jednu nadrz o 2-3 kickdowny menej a cena sa mi vyrovnava :ho: Alebo inak povedane, rozdiel ceny benzinu na Shell a Jet co mam pri dome je cca 30 halierov, povedzme ze 50, nech sa to dobre rata. Pri priemernom tankovani 50 litrov to je 25 korun rozdiel na celej nadrzi. 25 korun, to je povedzme 0.65 litra benzinu. Na 400 km, ktore prejdem povedzme za tych 50 litrov v meste je to 0.16 litra benzinu na 100 km. O tolko mi staci upravit priemernu spotrebu smerom dole, aby som na jednej nadrzi vyrovnal cenu draheho Shell benzinu vs. lacneho Jet benzinu. Iste aj sami uznate, ze dat dole priemerku o 0.16 litra na 100 km, pri jazde v meste a priemernej spotrebe 12.5 litra, s ktorou to tu prepocitavam, je celkom jednoduche. V lete staci miestami vypnut klimu, pripadne celorocne, ako som uz spomenul, si odpustit postrasenie otunenej Fabky na semafore nejakym tym kickdownom...

Este k tomu marketingu, osobne mam pocit, ze som omnoho viac masirovany v mediach firmou OMV ako Shellkou...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod hochut » Uto Okt 10, 2006 12:53 pm

TomAnt píše:Ale, na Jurki neberem :ho:
:tlesk: :tlesk:
Nabral som tam raz este do Corolly nastastie iba par litrov.
Po kazdych cca 10 km som musel prefuknut palivovy filter :hanged az kym som sa nedoplazil k najblizsiemu Slovnaftu a nedotankoval doplna.
Problemy zmizli.
A mozem dakovat len marketingu OMV :pray , ze som nenatankoval doplna, lebo vtedy sa dal vyhrat nejaky pezotek :oops .
Odvtedy Jurki NIKDY VIAC :snip aj keby mal polovicne ceny.
Obrázok užívateľa
hochut
VIP 2007
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Pia Apr 15, 2005 7:07 am

Poslaťod Honza » Uto Okt 10, 2006 1:42 pm

Mezi benzínem z velkejch stanic známejch značek rozdíl nepoznám, ale benzín z místní benzínky poznám podle lítajícího volnoběhu a zdechání na křiřovatkách naprosto spolehlivě :lol
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Beaver » Pon Okt 16, 2006 7:25 pm

misko42 píše:ale vcera sa mi Shellka pekne odvdacila, som dostal hrncek Ferrari :hura :hura som sporil hadam dva roky tie body


Ja mam od SHELLky onehand... :hura

Obrázok
Obrázok užívateľa
Beaver
Prispievateľ
 
Príspevky: 450
Registrovaný: Pia Júl 07, 2006 9:36 am

Poslaťod TomAnt » Pon Okt 16, 2006 7:35 pm

Beaver píše:
misko42 píše:ale vcera sa mi Shellka pekne odvdacila, som dostal hrncek Ferrari :hura :hura som sporil hadam dva roky tie body


Ja mam od SHELLky onehand... :hura

Obrázok


Ehm... no...
ale ved tes sa z neho, co budem pisat... dizajn pekny.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť