Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Cierny pas na celnom skle s logom mazdaklub-u...

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Myslite si, ze by ten pasik vyzeral moc gycovo???

Hlasovanie končí za Pia Okt 22, 2004 10:45 am

Podla mna by vyzeral super, je to dobry napad...
4
31%
Neviem si to predstavit, ale mohlo by to byt super...
1
8%
Neviem si to predstavit, ale asi by som si to na auto nedal...
4
31%
Nemam z toho dobry pocit a urcite by som si to na auto nedal...
4
31%
 
Celkom hlasov : 13

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Sep 23, 2004 11:10 am

No při posledním "Krištofovi" vybírali tisícovku od příznivců Unie za modrou samolepku na SPZ s odůvodněním, že vzhled SPZ je dán vyhláškou a v té žádná modrá vlaječka Unie není. Viděl jsem platit pokutu za starou dálniční známku, protože prý omezuje výhled řidiče (zajímavý, že dokud platila, tak výhled omezovala legálně). Takže bych je moc nedráždil - viděl bych to na tmavý nejlíp asi zelený pás při horním okraji okna, ale to logo by se mi tam líbilo.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Lily » Štv Sep 23, 2004 12:18 pm

Pavel Rittich píše:No při posledním "Krištofovi" vybírali tisícovku od příznivců Unie za modrou samolepku na SPZ s odůvodněním, že vzhled SPZ je dán vyhláškou a v té žádná modrá vlaječka Unie není. Viděl jsem platit pokutu za starou dálniční známku, protože prý omezuje výhled řidiče (zajímavý, že dokud platila, tak výhled omezovala legálně). Takže bych je moc nedráždil - viděl bych to na tmavý nejlíp asi zelený pás při horním okraji okna, ale to logo by se mi tam líbilo.


Taky jsem v TV viděla jak jeden platil 1000,-Kč pokutu za samolepku na SPZ. Bohužel co se týče SPZ netolerují absolutně žádné úpravy.
Ale zdá se mi více než absurdní tvrzení, že dálniční známka omezuje výhled. To bych ho asi poslala někam. Můžou dávat pokuty za starou vylepenou známku, ale jiný důvod bych neakceptovala.
Já mám na okně ten zelený pás a když svítí sluníčko tak je to docela na nic.
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Hosť » Štv Sep 23, 2004 12:33 pm

Lily píše:
Pavel Rittich píše:No při posledním "Krištofovi" vybírali tisícovku od příznivců Unie za modrou samolepku na SPZ s odůvodněním, že vzhled SPZ je dán vyhláškou a v té žádná modrá vlaječka Unie není. Viděl jsem platit pokutu za starou dálniční známku, protože prý omezuje výhled řidiče (zajímavý, že dokud platila, tak výhled omezovala legálně). Takže bych je moc nedráždil - viděl bych to na tmavý nejlíp asi zelený pás při horním okraji okna, ale to logo by se mi tam líbilo.


Taky jsem v TV viděla jak jeden platil 1000,-Kč pokutu za samolepku na SPZ. Bohužel co se týče SPZ netolerují absolutně žádné úpravy.
Ale zdá se mi více než absurdní tvrzení, že dálniční známka omezuje výhled. To bych ho asi poslala někam. Můžou dávat pokuty za starou vylepenou známku, ale jiný důvod bych neakceptovala.
Já mám na okně ten zelený pás a když svítí sluníčko tak je to docela na nic.


Ono je samozrejme pravda ze pokial clovek natrafi na debila policajta moze sa dockat vselicoho, a niekedy si naozaj nepomoze.
Ale tak je to vsade, hlupy ludia boli a budu, a zalezi len na tom kto sa ako v konkretnej situacii dokaze s konkretnym clovekom vysporiadat.
Musis ale uznat ze bez toho pasika by to bolo este horsie...

PS: Uz sa ti konecne podarilo dostat na chat??? :lol: :lol: :lol:
Hosť
 

Poslaťod mirec1xxx » Štv Sep 23, 2004 12:34 pm

Sorry, nevsimol som si ze ma odhlasilo, to som bol ja... :lol:
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Štv Sep 23, 2004 12:43 pm

Hm, ty pasy asi maji svuj smysl jako clona....ale napisy??? Mne to pripada takove....pubertalni :o) :o) A navic to kazi celkovy dojem......cim je puvodnejsi, tim je to lepsi :o)
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Honza » Štv Sep 23, 2004 12:55 pm

Jo,my chudáci malí lidi máme smůlu,že sedíme moc nízko a tak nám slunko pere do očí pořád,no ale ani tak bych si na přední okno nedal vůbec nic co by výhled omezovalo..mít tam pak průzor jako z tanku,nebo z trabanta..to fakt nemusím..:o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Sep 23, 2004 1:27 pm

Když ta moje chudobka Majda už je taková sešlá, každé zpestření vzhledu je dobré, aby nebyly vady na kráse vidět už na první ale až na druhý pohled.
S dopravákama mám osvědčenou zkušenost: každého z nich potěší viditený respekt v očích lapeného řidiče. Takže varianta A:"...Na hřišti platí co řekne sudí a silnice je vaše hřiště pane poručíku...". Varianta B: "..Chlapi, pokutu jo, ale tolik? Chlapi, dovedete si přestavit jak dlouho bych musel poslouchat ty hloupý řeči doma? Tak přece slevte, chlapi..."
Už mi to nějakou stovku ušetřilo.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod mirec1xxx » Štv Sep 23, 2004 1:35 pm

Honza píše:Jo,my chudáci malí lidi máme smůlu,že sedíme moc nízko a tak nám slunko pere do očí pořád,no ale ani tak bych si na přední okno nedal vůbec nic co by výhled omezovalo..mít tam pak průzor jako z tanku,nebo z trabanta..to fakt nemusím..:o)


Co sa tyka toho vyhladu, tak pri tmavej priehladnej folii bude viditelnost skoro rovnaka ako keby tam nic nebolo.
Alebo mi chces povedat ze sa pri jazdeni pozeras na oblaciky na oblohe??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Lily » Štv Sep 23, 2004 1:44 pm

Anonymous píše:Ono je samozrejme pravda ze pokial clovek natrafi na debila policajta moze sa dockat vselicoho, a niekedy si naozaj nepomoze.
Ale tak je to vsade, hlupy ludia boli a budu, a zalezi len na tom kto sa ako v konkretnej situacii dokaze s konkretnym clovekom vysporiadat.
Musis ale uznat ze bez toho pasika by to bolo este horsie...

PS: Uz sa ti konecne podarilo dostat na chat??? :lol: :lol: :lol:


Mirec1xxx: jenže já mám pocit, že těch debilů policajtů je nějak hodně. Jednou se mi stalo, že na mě v noci jeden číhal u přechodu. samozřejmě jsem přešla mimo přechod a už to bylo. Řekla jsem mu ať jde dělat něco užitěčnějšího, že v okolí jsou denně vykradená i odcizená auta, ale místo toho na mě poslal další tři v autíčku se zapnutým majáčkem (no prostě jak v blbým americkým filmu) a odvezli mě na stanici, kde se do mě asi dalších pět pěkně pustilo. Prostě sranda musí být :lol:
Ten zelený pás je dobrý aspoň pro ten pocit, že tam je :lol:
Mně to pustí jen na chat od trojanhorse
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Honza » Štv Sep 23, 2004 3:13 pm

mirec1xxx píše:
Honza píše:Jo,my chudáci malí lidi máme smůlu,že sedíme moc nízko a tak nám slunko pere do očí pořád,no ale ani tak bych si na přední okno nedal vůbec nic co by výhled omezovalo..mít tam pak průzor jako z tanku,nebo z trabanta..to fakt nemusím..:o)


Co sa tyka toho vyhladu, tak pri tmavej priehladnej folii bude viditelnost skoro rovnaka ako keby tam nic nebolo.
Alebo mi chces povedat ze sa pri jazdeni pozeras na oblaciky na oblohe??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ne,nedívám se na obláčky,ale hrozně mě něco ve výhledu rozčiluje..Z toho důvodu nepoužívám při jízdě ani sluneční brejle.. :o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod George » Štv Sep 23, 2004 7:23 pm

mirec1xxx píše:Neviem zatial nemam s policajtami v tomto smere skusenosti, ale pokial
nepojdu priamo po tom, vacsina si to mozno ani nevsimne...
Alebo sa mylim???
Mna vacsinou ked zastavia, tak vacsinou iba fukam, neviem uz si pomaly
zacinam mysliet ze vyzeram ako alkoholik... :lol:

U mě si toho všimnou dycky a nakonci povídaj se vztyčeným prstem "Tak pane řidiči,dnes je to zadarmo ale příště ať to tam neni!" :lol:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Koudy » Štv Sep 23, 2004 8:08 pm

Tak zkuste někdo s výtvarným cítěním dát dohromady nálepku na sklo zadní. I když i to by se jim nemuselo zamlouvat.
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod mirec1xxx » Pon Sep 27, 2004 11:10 am

Honza píše:
mirec1xxx píše:
Honza píše:Jo,my chudáci malí lidi máme smůlu,že sedíme moc nízko a tak nám slunko pere do očí pořád,no ale ani tak bych si na přední okno nedal vůbec nic co by výhled omezovalo..mít tam pak průzor jako z tanku,nebo z trabanta..to fakt nemusím..:o)


Co sa tyka toho vyhladu, tak pri tmavej priehladnej folii bude viditelnost skoro rovnaka ako keby tam nic nebolo.
Alebo mi chces povedat ze sa pri jazdeni pozeras na oblaciky na oblohe??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ne,nedívám se na obláčky,ale hrozně mě něco ve výhledu rozčiluje..Z toho důvodu nepoužívám při jízdě ani sluneční brejle.. :o)


Tak to sme na tom podobne, mne tiez vadia co i len slnecne okuliare, ale niekedy ked to slnko svieti uz peknych par km rovno do ksichtu, tak mi to uz zacina vadit...
Co sa tyka vyhladu, tak "obivujem" typkov, ktory si dokazu na spatne zrkadlo zavesit mickey mousa a pod... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod novo » Pon Sep 27, 2004 8:39 pm

Nápad je to dobrý pre väčšiu skupinu. Myslím, že lepšie by bolo dať vyrobiť Písmo, resp. znak. a podlepiť ho homologovanou fóliou, kt. prechádza z tmavej do úplne čírej. Bežne sa predáva v obchode do 300,-Sk za celú sadu. V rôznych farebných odtieňoch. Osobne mám ja mám čiernu a niaky policajt sa zatiaľ nehneval. :o)
novo
 

Poslaťod mirec1xxx » Str Sep 29, 2004 10:08 am

novo píše:Nápad je to dobrý pre väčšiu skupinu. Myslím, že lepšie by bolo dať vyrobiť Písmo, resp. znak. a podlepiť ho homologovanou fóliou, kt. prechádza z tmavej do úplne čírej. Bežne sa predáva v obchode do 300,-Sk za celú sadu. V rôznych farebných odtieňoch. Osobne mám ja mám čiernu a niaky policajt sa zatiaľ nehneval. :o)


Nazdar Novo, nevies mi dat typ kde by sa ta folia dala kupit???
Ja by som to skusil urobit, potom by som hodil foto sem na web a mozno by sa toho chytili aj ostatny...
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť