Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Cierny pas na celnom skle s logom mazdaklub-u...

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Myslite si, ze by ten pasik vyzeral moc gycovo???

Hlasovanie končí za Pia Okt 22, 2004 10:45 am

Podla mna by vyzeral super, je to dobry napad...
4
31%
Neviem si to predstavit, ale mohlo by to byt super...
1
8%
Neviem si to predstavit, ale asi by som si to na auto nedal...
4
31%
Nemam z toho dobry pocit a urcite by som si to na auto nedal...
4
31%
 
Celkom hlasov : 13

Poslaťod whitex » Pon Okt 04, 2004 8:46 pm

Ja uz o necem podobnym uvazoval.....
Myslel jsem spis cirou, nebo jemne stmavenou folii, ale do modra, nebo s nejakym modrym motivem (zkusim sehnet nejakou fotku) - mam totiz modry auto.......
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod dej-f nepřihlášen » Pon Feb 14, 2005 12:38 pm

mirec1xxx píše:
novo píše:Nápad je to dobrý pre väčšiu skupinu. Myslím, že lepšie by bolo dať vyrobiť Písmo, resp. znak. a podlepiť ho homologovanou fóliou, kt. prechádza z tmavej do úplne čírej. Bežne sa predáva v obchode do 300,-Sk za celú sadu. V rôznych farebných odtieňoch. Osobne mám ja mám čiernu a niaky policajt sa zatiaľ nehneval. :o)


Nazdar Novo, nevies mi dat typ kde by sa ta folia dala kupit???
Ja by som to skusil urobit, potom by som hodil foto sem na web a mozno by sa toho chytili aj ostatny...


Přední pruh na sklo vozu od horního okraje po zrcátku tě bude stát 250,-Kč i sprací. Nejde o měnící se pruh ale o tónovací folii podle tvé ho odstínu. V dalším příspěvku rozepíši více.
dej-f nepřihlášen
 

Poslaťod dej-f » Pon Feb 14, 2005 12:51 pm

Už jsem nick-nutý. Jestli někoho ještě zajímá jak je to s foliema na sklo na čtěte dále. V EU je povoleno mít zatmavené skla do 30% prostupnosti. Z výroby jsou většinou na 20-30%. Firmy které v ČR dělají tónování skel, ať jde o vakuování nebo folie, mají už atesty aby mohli v ČR a potažmo v EU prodávat. Já osobně mám folie jelikož vakuování na přímem světle přechází do zrcadla a to není podle mne vhodné a žádoucí. Firma kterou si pozvete na tónování skel Vám folie nalepí se zárukou, ta je většinou 3 roky, (2-letá je asi jen o 15% levnější) a tak aby Vám mohla nalepit samolepky s Atestem a dát certifikát. Tzn, že:
1/ přední sklo nelze fůbec tónovat
2/ okna v předních dveřích mohou bát pouze do oněch 30%
3/ okna od "B" sloupku dozadu mohou být v jakékoliv barevném odstínu černé
4/ skla nesmí mít barvu karoserie pokud není černá
5/ pokud budete chtít zatónovat tmavší folii než je povoleno, firma Vám ji nalepí, upozorní Vás o nevhodnosti a nenalepí atest ani nedá certifikát
6/Cena je skoro jednotná pohybuje se okolo 5.000,-Kč bez DPH, takže na m6 WGN je 5,020,- na m3 HB je 4550,- zkrátka podel velikosti oken
7/ folie které nám sem jezdí dělat firma Trieste ze Zlína jsou složeny ze 3 vrstev, zatmavovací (ta je na skle) UV folie, ochranná folie zevnitř vozu.

Toliko co vím ,více popřípadě zjistím.
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod 626kasi » Ned Júl 12, 2009 10:30 pm

ahojte ja mam zaujem o ten polem s logom mazdaklub je mozne ju zohnat?
kasi
Obrázok užívateľa
626kasi
Opytovateľ
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 7:45 am

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron