Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zabezpecenie auta

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Maco222 » Uto Sep 26, 2006 6:47 pm

doficz píše:podle mně je ideální auto nezamykat, tím vám nerozbijou okno, ale jen ho zalarmovat.
No a mám elektronický systém na odpalování nerovového plynu a pager. Takže až se vám rozpípá pager stačí zmáčknout tlačítko a zavolat policajtům at si ho rovnou naloží do auta.
10tis stojí ten mechanismus s první náplní a cca 5tis Alarm s dvoucestným Pagerem.

A ako sa k tomu plynu postavi justicia, ked by sa nieco stalo a ty by si takto otravil cloveka?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod PePa » Uto Sep 26, 2006 6:49 pm

Za tu cenu je to zaujimave, ale profi pouzivaju stale castejsie rusicky :cry
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Dopi » Uto Sep 26, 2006 7:43 pm

PePa píše:Za tu cenu je to zaujimave, ale profi pouzivaju stale castejsie rusicky :cry

Na mou 14-ti letou mazdu si těžko políčí nějaký profík s rušičkou GSM signálu 8-) Na tomhle je i fajn, že když mi to oznámí narušení, tak si můžu autu zavolat a poslechnu si, jestli se v něm něco děje, nebo je to jen planý poplach :mrk
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod PePa » Uto Sep 26, 2006 7:50 pm

Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Black » Uto Sep 26, 2006 10:31 pm

PePa píše:Obrázok :suns
dobrá věc, ale když majitel zapomene, tak je bez nárazníku :koule .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod mpv » Uto Sep 26, 2006 11:16 pm

No mozno po kapote, ak to upevnil o to oko a vydrzi to.
zoom zoom
Obrázok užívateľa
mpv
VIP 2006
 
Príspevky: 223
Registrovaný: Sob Máj 13, 2006 12:34 pm
Bydlisko: Stupava

Poslaťod Black » Uto Sep 26, 2006 11:32 pm

mpv píše:No mozno po kapote, ak to upevnil o to oko a vydrzi to.
já bych určitě zapomněla to to by byl průšvih :koule .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Uto Sep 26, 2006 11:35 pm

Black píše:
mpv píše:No mozno po kapote, ak to upevnil o to oko a vydrzi to.
já bych určitě zapomněla to to by byl průšvih :koule .


Si zober ze by strhlo aj predne setlo a chladic..to by bola tema na tyzden MINIMALNE!!!..HALOO! by sme ta kriesili z mrakot. GD by bola normalne ze InvalidMazda :o)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Uto Sep 26, 2006 11:39 pm

Kris píše:
Black píše:
mpv píše:No mozno po kapote, ak to upevnil o to oko a vydrzi to.
já bych určitě zapomněla to to by byl průšvih :koule .


Si zober ze by strhlo aj predne setlo a chladic..to by bola tema na tyzden MINIMALNE!!!..HALOO! by sme ta kriesili z mrakot. GD by bola normalne ze InvalidMazda :o)
GD teď invalida je dneska jsem se musela rozhodnout jestli ji budu resuscitovat a budu ji mít dál a nebo jestli půjde z domu, jasně ,že ji zachráním, ale nebudu ji mít nejméně měsíc doma, já už bych křísit potřebovala :cry :hanged . Oprava se na ní bude dělat dost velká :cry .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Str Sep 27, 2006 8:48 am

Black píše:
GD teď invalida je dneska jsem se musela rozhodnout jestli ji budu resuscitovat a budu ji mít dál a nebo jestli půjde z domu, jasně ,že ji zachráním, ale nebudu ji mít nejméně měsíc doma, já už bych křísit potřebovala :cry :hanged . Oprava se na ní bude dělat dost velká :cry .


Blekoši, držím palec, ať ti to splácají dobře, ale nebylo by lepší vzít na vědomí, že staré plechovky reznou?
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Str Sep 27, 2006 10:38 am

Doktor píše:
Black píše:
GD teď invalida je dneska jsem se musela rozhodnout jestli ji budu resuscitovat a budu ji mít dál a nebo jestli půjde z domu, jasně ,že ji zachráním, ale nebudu ji mít nejméně měsíc doma, já už bych křísit potřebovala :cry :hanged . Oprava se na ní bude dělat dost velká :cry .


Blekoši, držím palec, ať ti to splácají dobře, ale nebylo by lepší vzít na vědomí, že staré plechovky reznou?
Díky Doktore, dělá to bráchův kamarád autoklempíř a ten by si měl dát záležet, ještě si nikdo nestěžoval, jen to bude trvat déle, já vím, že ta moje veteránka rezne, ale pokud v ní budu chtít dál jezdit, tak s vědomím, že se pode mnou nerozpadne za jízdy, prodávat ji nemá cenu, protože i tady na foru se dávají téměř zdarma a i přesto ji lidé nemohou prodat, takže ji dojezdím, ale tak abych se v ní nezabila, navíc pro mou profesi je důležité mít stále auto a tak si nemohu dovolit zůstat kvůli opravě bez auta, budu ji mít jako záložní vůz.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod bebe » Štv Feb 22, 2007 5:27 pm

Zdravim, chcel by som sa opytat ci niekto vie poradit nejake zabezpecenie proti vykradnutiu auta, pred par dnami mi vykradli Mazdu 6ku a kedze vykradli aj vedla stojacu oktaviu ktorej fungoval iba central (zamok mala vylomeny uz davnejsie) tak predpokladam nejakym nahratym kodom, alebo neviem ako inac, kedze zamok normalne funguje.

Na vela miestach sa pise o zabezpeceni proti ukradnutiu auta,ale mna by skor zaujimalo nieco proti vykradnutiu okrem spomenuteho pytona :hope
bebe
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Nov 05, 2005 2:04 pm

Poslaťod Maco222 » Štv Feb 22, 2007 5:38 pm

Ak ti mam povedat uplne hnusne, tak nemat auto.. lebo ked zlodej nieco chce, tak to dostane a nepomoze ti nic :(
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod TomAnt » Štv Feb 22, 2007 5:39 pm

A tehla do okna sa da poslat tiez hocikedy...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Štv Feb 22, 2007 6:42 pm

Dopravna znacka sa zlomi.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť