Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Taková pitomost

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Taková pitomost

Poslaťod Pavel Rittich » Uto Júl 25, 2006 10:22 am

Měnil jsem žárovičky v palubovce a protože u GD není kontrolka zapnutých světel (jen rozsvícená palubní deska, ale to teď při plném světle není vidět), naletoval jsem na ni zezadu kablík se zelenou diodou. Vedle regulace topení byla volná záslepka, tak jsem ji tam namačkal. Je to jen taková blbost, ale teď se strážci pořádku můžou strhat, tak proč jim to usnadňovat.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Dopi » Uto Júl 25, 2006 3:47 pm

Na co kontrolku, když to poznáš podle polohy přepínače? Navíc při rozsvícení světel se znatelně sníží intenzita světla digitálních hodin, takže i podle toho se dá řídit.
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Rostin » Str Júl 26, 2006 7:20 am

Taky mi to u GC dost vadilo, dodělal jsem si ji. A u GE to samé, sice to pípá, když je nevypneš, ale zase nevíš, že jsi je zapnul (teda, když nesleduješ přepínač a hodiny). Kontrolka je kontrolka.
Rostin
------------------------------------
Rostin
Prispievateľ
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Štv Apr 27, 2006 10:41 am
Bydlisko: Ostrava, občas Klatovy

Poslaťod whitex » Str Júl 26, 2006 9:28 pm

Taky si myslím, ta kontrolka není špatný nápad... A poloha vypínače - řekněme si na rovinu - kdo z Vás se za jízdy dívá na tu páčku v jaký poloze je? Myslím že i blinkry, stěrače a cyklovač už většina řidičů ovládá po paměti, ne?
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť