Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Cédéčka

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod whitex » Štv Aug 03, 2006 2:02 pm

Pavel Rittich píše:Už maká, uvídím co z toho vyleze.
Pls. 1) je to nějak časově omezený?
2) není k tomu někde ke stažení čeština?


jo, jo, češtiny bývají, ale je to naprosto jednoduchý, jde to zmáknout io s mojí anj, to už je co říct, hehe... A myslím, že je to free... :mrk
Když tak mrkni an http://www.slunecnice.cz, nebo http://www.cestiny.idnes.cz - nebo tak nějak...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Maco222 » Štv Aug 03, 2006 2:06 pm

Pavel Rittich píše:Už maká, uvídím co z toho vyleze.
Pls. 1) je to nějak časově omezený?
2) není k tomu někde ke stažení čeština?

Nepotrebujes, je to vazne jednoduche.. urobis 2-3 CD a uz to vies..
Obmedzene tazko povedat, s kade si to stiahol, ja tom mam uz asi 3 roky a beha to stale :)
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Aug 03, 2006 2:10 pm

Tak jsem nenašel kde by se dala najít cesta na "C", abych si vybral soubor ke konverzi. Automaticky jde do mechaniky CD. Jeden soubor z CD jsem cvičně změnil na MP3, ale bylo to původně *.cda, ty wma mám uložený na pevným disku a žádný jiný CD tu dnes nemám. Zítra pokračuju, díky za radu! :tlesk: :tlesk: :tlesk:

P.S. Pracuje rychle, to co jsem stáhnul je CDex_150, verze z 5.6.2006, tak by to mohlo chvíli makat :pray
Naposledy upravil Pavel Rittich dňa Štv Aug 03, 2006 2:13 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Maco222 » Štv Aug 03, 2006 2:12 pm

Pavel Rittich píše:Tak jsem nenašel kde by se dala najít cesta na "C", abych si vybral soubor ke konverzi. Automaticky jde do mechaniky CD. Jeden soubor z CD jsem cvičně změnil na MP3, ale bylo to původně *.cda, ty wma mám uložený na pevným disku a žádný jiný CD tu dnes nemám. Zítra pokračuju, díky za radu! :tlesk: :tlesk: :tlesk:

Tak ked to inak nejde, si to napal na CD a to skonvertuj..
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Pavel Rittich » Pia Aug 04, 2006 7:47 am

Maco222 píše:
Pavel Rittich píše:Tak jsem nenašel kde by se dala najít cesta na "C", abych si vybral soubor ke konverzi. Automaticky jde do mechaniky CD. Jeden soubor z CD jsem cvičně změnil na MP3, ale bylo to původně *.cda, ty wma mám uložený na pevným disku a žádný jiný CD tu dnes nemám. Zítra pokračuju, díky za radu! :tlesk: :tlesk: :tlesk:

Tak ked to inak nejde, si to napal na CD a to skonvertuj..

Už to jede, už to běží. :tlesk: Nemusel jsem pálit, jen jsem si vzal ty CD, ze kterých jsem to kdysi ukládal na pevný disk. Vtip byl v tom, že jsem tehdy netušil, že když ukládám přes WM player, hudební soubory se nekopírují, ale konvertují do *.wma. Až doteď mi to nevadilo, jenže v rádiu jsou mi wmáčka na draka.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Maco222 » Pia Aug 04, 2006 7:59 am

Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod whitex » Pia Aug 04, 2006 11:10 pm

Pavel Rittich píše:
Maco222 píše:
Pavel Rittich píše:Tak jsem nenašel kde by se dala najít cesta na "C", abych si vybral soubor ke konverzi. Automaticky jde do mechaniky CD. Jeden soubor z CD jsem cvičně změnil na MP3, ale bylo to původně *.cda, ty wma mám uložený na pevným disku a žádný jiný CD tu dnes nemám. Zítra pokračuju, díky za radu! :tlesk: :tlesk: :tlesk:

Tak ked to inak nejde, si to napal na CD a to skonvertuj..

Už to jede, už to běží. :tlesk: Nemusel jsem pálit, jen jsem si vzal ty CD, ze kterých jsem to kdysi ukládal na pevný disk. Vtip byl v tom, že jsem tehdy netušil, že když ukládám přes WM player, hudební soubory se nekopírují, ale konvertují do *.wma. Až doteď mi to nevadilo, jenže v rádiu jsou mi wmáčka na draka.
Ono to jde myslím ve wmp přepnout i na mp3, ale nevím ve které versi... :jo
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron