Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Cédéčka

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Cédéčka

Poslaťod Pavel Rittich » Uto Júl 25, 2006 10:17 am

Po dlouhé době jsem si udělal radost a koupil si radio s mechanikou na CD (+MP3) a konektorem na USB. Podle ceny žádný zázrak, ale zatím plná spokojenost, příjem lepší než s Blaupunktem, který jsem měl doteď. Pro zajímavost je to Hyundai a stál 2.600,- českých - no neberte to za ty peníze. A teď mi povězte, kam v GD nacpat cédéčka. Kdybych je dal do přihrádky pod radio, musel bych urvat držák na telefon. Není nějaká šikovná polička?
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod TomAnt » Uto Júl 25, 2006 10:28 am

Pavel Rittich píše:Po dlouhé době jsem si udělal radost a koupil si radio s mechanikou na CD (+MP3) a konektorem na USB. Podle ceny žádný zázrak, ale zatím plná spokojenost, příjem lepší než s Blaupunktem, který jsem měl doteď. Pro zajímavost je to Hyundai a stál 2.600,- českých - no neberte to za ty peníze. A teď mi povězte, kam v GD nacpat cédéčka. Kdybych je dal do přihrádky pod radio, musel bych urvat držák na telefon. Není nějaká šikovná polička?


Predavaju take oneee, co sa pruchyti na slnecnu clonu pred tebou, alebo pred spolujazdcom a ked je clona vyklopena hore, tak CDcka su vlastne medzi clonou a strechou. Ako ked tam ma niekto zasunuty technicak.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Str Júl 26, 2006 12:40 am

Ty nemáš pod spolujezdcovým sedadlem šuplík? Ten je na to ideál...
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Dopi » Str Júl 26, 2006 1:23 am

Honza píše:Ty nemáš pod spolujezdcovým sedadlem šuplík? Ten je na to ideál...


Jasně, aspoň se můžeš spolujezdkyni beztrestně hrabat mezi nohama :lol
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod whitex » Str Júl 26, 2006 9:30 pm

Šuplík pod sedadlem? - Jaký modely to měly?
Dávalo se to i do GE? - Bych z toho udělal ledničku - navedl bych tam ten ofuk co je pod sedadlem... :suns

- Je fakt, že v zimě by to byla horkovzdušná trouba... - Ale tak to je taky praktický... :ho:
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Júl 27, 2006 10:26 am

Honza píše:Ty nemáš pod spolujezdcovým sedadlem šuplík? Ten je na to ideál...


:tlesk: Dobrý! Na ten jsem zapoměl, válí se tam pojistka. Tam se ty placky v pohodě vejdou, dík :tlesk:
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Koudy » Štv Júl 27, 2006 12:09 pm

whitex píše:Šuplík pod sedadlem? - Jaký modely to měly?
Dávalo se to i do GE? - Bych z toho udělal ledničku - navedl bych tam ten ofuk co je pod sedadlem... :suns

- Je fakt, že v zimě by to byla horkovzdušná trouba... - Ale tak to je taky praktický... :ho:


V klidu, to měly akorát GD, ale super věcička. :mrk
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Ricky » Štv Aug 03, 2006 9:11 am

Pavel Rittich píše:Po dlouhé době jsem si udělal radost a koupil si radio s mechanikou na CD (+MP3) a konektorem na USB. Podle ceny žádný zázrak, ale zatím plná spokojenost, příjem lepší než s Blaupunktem, který jsem měl doteď. Pro zajímavost je to Hyundai a stál 2.600,- českých - no neberte to za ty peníze. A teď mi povězte, kam v GD nacpat cédéčka. Kdybych je dal do přihrádky pod radio, musel bych urvat držák na telefon. Není nějaká šikovná polička?


Existujou textilni / foliovy boxy na cd. Na 1 cd se ti vejde min. 7 alb MP3. Levne boxy treba tady:

http://www.bestmedia.cz

a storovat to muzes krasne v uloznem prostoru pred spolujezdcem:-)
Mazda 323 f BJ 2001 72kW
Bzoom bzoom bzoom
My hovecraft is full of eels. - Moje vznášedlo je plné úhořů.
Obrázok užívateľa
Ricky
Pisateľ
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Pon Jún 13, 2005 1:22 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod whitex » Štv Aug 03, 2006 9:15 am

Ricky píše:
Pavel Rittich píše:Po dlouhé době jsem si udělal radost a koupil si radio s mechanikou na CD (+MP3) a konektorem na USB. Podle ceny žádný zázrak, ale zatím plná spokojenost, příjem lepší než s Blaupunktem, který jsem měl doteď. Pro zajímavost je to Hyundai a stál 2.600,- českých - no neberte to za ty peníze. A teď mi povězte, kam v GD nacpat cédéčka. Kdybych je dal do přihrádky pod radio, musel bych urvat držák na telefon. Není nějaká šikovná polička?


Existujou textilni / foliovy boxy na cd. Na 1 cd se ti vejde min. 7 alb MP3. Levne boxy treba tady:

http://www.bestmedia.cz

a storovat to muzes krasne v uloznem prostoru pred spolujezdcem:-)


Já mám třeba v autě jen tři CD s mp3, celkem to stačí... A dvě mám v dvojobalu v přihrádce před spolujezdcem a třetí vždycky v rádiu... A je to ok... :mrk
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Aug 03, 2006 1:08 pm

Cédéčka jsem šoupnul do šuplíku pod spolujezdce a do rádia zastrčil flešku. A je vystaráno. Zatím maximální spokojenost :lol Jen škoda, že to neumí Wma-čka, musím najít nějaký malý šikovný freeprogram, který je předělá na MP3.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod whitex » Štv Aug 03, 2006 1:19 pm

Pavel Rittich píše:Cédéčka jsem šoupnul do šuplíku pod spolujezdce a do rádia zastrčil flešku. A je vystaráno. Zatím maximální spokojenost :lol Jen škoda, že to neumí Wma-čka, musím najít nějaký malý šikovný freeprogram, který je předělá na MP3.
Neumí to CDex? Nejsem si jistý, teď ho tu nemám, ale doma se ti kouknu... :wink
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Maco222 » Štv Aug 03, 2006 1:20 pm

Ano CDex to zvlada.. :)
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Aug 03, 2006 1:42 pm

Tak jsem ho našel a natáhl, dík. Umí si vzít soubor i z pevnýho disku, nebo jen z CD (neznalost řeči neomlouvá, ale za optání nic nedám)?
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Maco222 » Štv Aug 03, 2006 1:46 pm

Aj aj, ale myslim ze skor z disku.. je to jednoduchy program, ale dobre funguje, ja pouzivam len ten..
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Aug 03, 2006 1:57 pm

Už maká, uvídím co z toho vyleze.
Pls. 1) je to nějak časově omezený?
2) není k tomu někde ke stažení čeština?
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Ďalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť