Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

aky benzin

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod George » Ned Okt 17, 2004 4:22 pm

Suky píše:To mi připomnělo, že zrovna dneska mne nějaké auto s nápisem http://www.nezavisli.cz předjelo asi 120kou v úseku kde byla 50ka.

Tak nevím, jak si to představují.

A tihle lidi nám chtějí předhazovat bodový systém a učit nás disciplíně na silnici :evil: .
Ještě že bodový systém zatím neprošel.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Ned Okt 17, 2004 7:00 pm

George píše:
majki píše:ten anonym jsem byl ja, zapomnel jsem se prihlasit :oops:
Tak trochu mi uniká pointa toho o čem mluvíš.Jelikož se bavíme o svícení ve dne tak mi nechtěj nutit názor, že tě špatně seřízený světla ve dne oslňují natolik že by si musel někde mžourat.Co se týče svícení v noci tak to je věc jiná. Ve dne ti neseřízený světla moc vadit nemůžou a jsou opravdu situace kdy zapnutý světla můžou zachránit. Nejvíc mě naserou idioti který mi začnou tvrdit že nesvítí proto, jelikož se víc namáhá alternátor a pak to víc žere a ubírá to na výkonu.Taky nevěřím tomu že vždy a za všech okolností předepsaných i nepředepsaných zákonem rozsvítíš světla.Určitě se ti stane že při průjezdu lesem zapomeneš a v tom je pak ten bordel.To mně se prostě nestane jelikož svítím pořád a tudíž sem vidět všude.Jedno otočení spínačem po nastartování vozidla tě nezabije,ve dne oslňovat nebudeš, a budeš viděn! Jelikož je otec obch. cestující a najezdím s ním hodně kilometrů zažil sem i situaci kdy sme chtěli předjet náklaďák a jen mihnutí světel nás upozornila na auto v protisměru.Nebuďte proto tak lenivý a ten spínač na světla si otočte.Víc takových lidí co budou svítit celoročně přispěje k věci bezpečnosti na silnici.
A co se xenonů týče tak některý mají velkou svítivost a v určitých situacím mi tyhle světla prostě dost vadí, a to nepočítám zástavby xenonů „doma“ bez naklápěcího zařízení!
ADD tvůj příspěvek o zákonodárcích – ty by si se svojí jízdou a disciplínou na silnici zasloužili hodně nakopat a místo audiny by měli vyfasovat starou ukrajinu a jezdit na kole!Jejich excesy v podobě jízd na červenou a rychlosti na hranici omezovače mluví za vše (beru v potaz i jejich šílený řidiče)!


A dost. Ja uz se s tebou hadat sakra nebudu. Tobe vadi nektey xenony, me proste vadi VE DNE neserizeny svetla a mlhovkari. Jak rikam, mame kazdy asi jiny oci. A DOST TEHLE DEBATY, protoze NIKAM NEVEDE.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Ned Okt 17, 2004 8:21 pm

majki píše:
George píše:
majki píše:ten anonym jsem byl ja, zapomnel jsem se prihlasit :oops:
Tak trochu mi uniká pointa toho o čem mluvíš.Jelikož se bavíme o svícení ve dne tak mi nechtěj nutit názor, že tě špatně seřízený světla ve dne oslňují natolik že by si musel někde mžourat.Co se týče svícení v noci tak to je věc jiná. Ve dne ti neseřízený světla moc vadit nemůžou a jsou opravdu situace kdy zapnutý světla můžou zachránit. Nejvíc mě naserou idioti který mi začnou tvrdit že nesvítí proto, jelikož se víc namáhá alternátor a pak to víc žere a ubírá to na výkonu.Taky nevěřím tomu že vždy a za všech okolností předepsaných i nepředepsaných zákonem rozsvítíš světla.Určitě se ti stane že při průjezdu lesem zapomeneš a v tom je pak ten bordel.To mně se prostě nestane jelikož svítím pořád a tudíž sem vidět všude.Jedno otočení spínačem po nastartování vozidla tě nezabije,ve dne oslňovat nebudeš, a budeš viděn! Jelikož je otec obch. cestující a najezdím s ním hodně kilometrů zažil sem i situaci kdy sme chtěli předjet náklaďák a jen mihnutí světel nás upozornila na auto v protisměru.Nebuďte proto tak lenivý a ten spínač na světla si otočte.Víc takových lidí co budou svítit celoročně přispěje k věci bezpečnosti na silnici.
A co se xenonů týče tak některý mají velkou svítivost a v určitých situacím mi tyhle světla prostě dost vadí, a to nepočítám zástavby xenonů „doma“ bez naklápěcího zařízení!
ADD tvůj příspěvek o zákonodárcích – ty by si se svojí jízdou a disciplínou na silnici zasloužili hodně nakopat a místo audiny by měli vyfasovat starou ukrajinu a jezdit na kole!Jejich excesy v podobě jízd na červenou a rychlosti na hranici omezovače mluví za vše (beru v potaz i jejich šílený řidiče)!


A dost. Ja uz se s tebou hadat sakra nebudu. Tobe vadi nektey xenony, me proste vadi VE DNE neserizeny svetla a mlhovkari. Jak rikam, mame kazdy asi jiny oci. A DOST TEHLE DEBATY, protoze NIKAM NEVEDE.

FAJN.Dem se bavit o necem jiným.Mám pěknej obrázek (ale zdá se mi jako by mi ho někdo smazal protože sem ho nastavovasl už dvakrát).
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Ned Okt 17, 2004 9:37 pm

To George: Very stupid question...jen pridelavas adminum praci :evil:
Naposledy upravil majki dňa Pon Okt 18, 2004 6:51 am, celkovo upravené 1
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Ned Okt 17, 2004 9:52 pm

majki píše:
George píše:Very stupid question...jen pridelavas adminum praci :evil:



Obrázok
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pon Okt 18, 2004 6:52 am

George píše:
majki píše:
George píše:Very stupid question...jen pridelavas adminum praci :evil:



Obrázok


No co co co co co, kazdej se nekdy umazne trochu vic, nez by mel :lol:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod yanny » Sob Júl 07, 2007 8:12 pm

323 F 1.5 rok 1995 .
Doteraz som tankoval Shell V-Pover 95, priemerna spokojnost, motor obcas cvrlikal prikladal som to poctu najazdenych km-ov 190.000 .
Kedze cena V-Power zacala byt zbytocne vysoka, presiel som na obycajny Shell Natural 95 . Motor neskutocne zacal cvrlikat najma pri zrychlovani.
Vyskusal som opat V-Power 95 - bez zmeny, cvrlikanie pokracovalo.
Vyskusal som Esso 98 Super plus, cena nizsia o - 0,50 halierov ako V-Power 95 a CUDUJ SA SVETE CVRLIKANIE PRESTALO
Motor ide krasne, rovnomerne, bez pazvukov, zrychlenie bez problemov, na 5. stupen zvladne jazdu aj 40 km/hod. (predtym len od 60km/hod vyssie) rozjazd obcas zvladam aj na 2. stupen.

ESSO je dcerska spolocnost SHELL.

Na vychode Slovenska je sklad benzinu kde naskladnuju rusky ci ukrajinsky benzin, ktory je vylepseny na EURO benzin len vymenou dokladov za polske pri presune cez Polsko.
Ked som videl odchadzat z tychto skladov plne nalozene Shell cisternove auta nestacil som cumiet.
Obchod je obchod :-(

OMV je hnoj
Slovnaft slabsi priemer,
SHELL na vychode SK = rusky benzin

ESSO zatial kvalita OK, cena OK
yanny
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Júl 07, 2007 7:40 pm

Poslaťod misko42 » Ned Júl 08, 2007 9:27 am

mal si vyskusat v pover racing ten jediny sa dovaza z nemecka tusim ze co by to spravilo.
celkovo u nas to tie pumpy nejako..neviem kazia alebo jak by som to povedal. buduci svokor je trucker a na svojom aute chodieva stale domov a naspat do talianska tak uz vyse 6 rokov a mi hovoril ze ked natankuje tam v zahranici tak auto mu lepsie ide,potichsie a na plnu nadrz spraví daleko viac kilometrov ako ked natankuje tu u nas. jazdi na opel vectra 2.0 diesel 74kw. . . .

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť