Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dovoz od 1.7.2006

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Koudy » Štv Jún 08, 2006 4:40 pm

Black píše:
Doktor píše:
Black píše:Budeš se divit ale jsou i lidé, co mají auto, kterému je 17 roků a jsou spokojení 8-) .


Ale to je něco jiného, Blekoši, ty jseš úplně specifický případ. Za prvé jseš magor :lol , a za druhé máš ještě GF, ve které hlavně jezdíš. GD jen oprašuješ, je to prostě veterán, jako moje 323F. Z času na čas ještě vyjedou, ale při plné zátěži by už poruchovost určitě narostla, mají zkrátka svoje roky. Celé to pravidlo umožní státům na západ od nás přesunot sem svoje haraburdy, a zbavit se tak odpovědnosti za jejich likvidaci u nich. Vítejte do vrakoviska Evropy...

Na nové (zánovní) auto se musí vydělat, to je jasné, ale ne nemožné...
To to je jiná Doktore s tím se souhlasit dá :mrk :lol .


To jsi na to potřebovala překlad? Já to chápal i v originále. :o)
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod darko » Štv Jún 08, 2006 7:55 pm

myslím že s tím dovozem to nebude tak horký ,trh už je dost nasycený( podívejte se okolo co tady jezdí ). Ze vlastní skušenosti vím že lidi nechtějí moc kupovat auta starší 8 mi let.A ti chudší zůstanou stejně u Favorita a pod.Já osobně by do toho šel.Kolik by asi stál Xedos 6 v max.výbavě ? :tlesk:
darko
Opytovateľ
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Sob Mar 25, 2006 11:47 pm

Poslaťod bory » Štv Jún 08, 2006 11:57 pm

Každopádně ceny v cizině stoupnou,ale ne natolik,aby jsi nesehnal auto za pusinku.Třeba 323F1989-1993.Vozí se podle stavu od 100 euro nic moc do 400 euro nádherná i na elektronech.Většinou ale kolem 100-150 euro.Mam na mysli nebouranou!Vím to,protože občas taky mrknu do rajchu :twisted a navíc to tu vozí kde kdo.Tp byl příklad.O kolik si myslíte,že to stoupne?Samozřejmě se sem navozí plno vraků,to je mi jasné.Aspoň bude dost náhradních dílů :lol
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Doktor » Pia Jún 09, 2006 8:25 am

bory píše:Samozřejmě se sem navozí plno vraků,to je mi jasné.Aspoň bude dost náhradních dílů :lol


Na náhradní díly tady máš jejich prodejce. Kdy už začneme žít jako lidi, a ne jako dementní bolševici? :roll
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod bory » Pia Jún 09, 2006 9:54 am

Proč bych měl kupovat třeba zrdcátka,dveře,nárazníky a 70% dílů z auta v prodejně,když je to rok 93 a tudíš to je stará popelnice?Sice je v nóbl stavu,ale stejně každej řekne,že je to už babička.Tak proč na ni kupovat třeba nárazník novej,když stejnou funkci splní starej za desetinu ceny?
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Doktor » Pia Jún 09, 2006 10:15 am

bory píše:Proč bych měl kupovat třeba zrdcátka,dveře,nárazníky a 70% dílů z auta v prodejně,když je to rok 93 a tudíš to je stará popelnice?Sice je v nóbl stavu,ale stejně každej řekne,že je to už babička.Tak proč na ni kupovat třeba nárazník novej,když stejnou funkci splní starej za desetinu ceny?


Novej se už možná na ty naše káry ani nedělá. :lol No ne, jasně, to co říkáš beru, to je jeden z tech příjemných jevů činnosti toho bazarnického a vrakového ksindlu. Často jezdím D5, D1 a D2, a zatím jsem za těma dymícíma dieselama na tech přívěsech nic normálního neviděl, samý vraky. Ani jedno z těch aut bych nechtěl za svý, když jsem viděl, jak to bylo rozstřelený. A to, co jede po svých, taky žádná sláva...
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod bory » Pia Jún 09, 2006 3:24 pm

Jojo,oba máme pravdu.Dováží se sem plno popelnic.No snad nejsou lidi hloupí a celé auto si projdou,než ho koupí.Tím by se eliminoval prodej trosek.Před pár dny jsem byl s kamarádem kouknout na jedno VW Polo v kombi a 1,9 Tdi rok 98.Bazarník přišel a hned vychvaloval.Jakej je to panečku dělníček.Tlumiče doslova na kaši a hádal se,že jsou v perfektním stavu.To se houpalo ještě po tom,co jsme odešli.Podle interiéru a opotřebení mělo minimálně 400tis km.Na tacho 120000km.Utržené hagusy,ze předu nabourané po sklo,byli měněné podběhy a celej čumák.Ze zadu dostal jen ranku na nárazník,kterej spravoval diletant.Dostalo ránu i z boku a natahovali práh.No prostě vrak a bazarník to vychválil do nebes,jakej je to super kauf za 119tisíc.No měl jsem chuť ho na místě praštit mezi oči,aby se probral.Bohužel je mi jasný,že nějakej trouba si to koupí :koule
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť