Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zjazd z pristavneho mosta...

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Zjazd z pristavneho mosta...

Poslaťod mirec1xxx » Pia Máj 19, 2006 12:18 pm

Kamarat toto odfotil a ja som sa musel tak smiat na tom frajerovi...

Minule som totiz skusal ked bolo sucho kolko moja 323 znesie v tejto legendarnej zakrute,
a nejakych 120 tam bolo, a to ma ani nejako nevynasalo z drahy...

To Daewoo potom muselo kolko letiet???
Aspon 80km/hod tam musel mat nalozene :spik2 :tlesk: :suns

Obrázok

Teda niezeby som chcel byt skodoradostny, ale pekne to chalan otocil...

Mimochodom, minule som stretol na pristavnom moste zeleny sedan 323 BA, decentne upraveny,
s blavackou espezetkou, mam pocit ze nema nic spolocne s klubom pretoze dost rychlo zmizol prec,
asi nepochopil ze sa s nim nechcem nahanat, ked som sa dostal na jeho uroven...
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod martin323 » Pia Máj 19, 2006 12:45 pm

mirec ja som ho rano videl, neviem kedy si siel, ja okolo pol osmej a tipek tam bol a maval trojuholnikom..
lenze vtedy bolo este mokro takze sa moc necudujem ze to takto otocil, ta zakruta neni klopena a ked neni sucho nemam odvahu ist tade viac ako 80km/h, dnes rano to bolo drsne..
inak tiez mam tade rekord cez 120km/h s tym ze auto v pohode sedi akurat ja na to nemam nervy
mazda 6 gy 2.0 mzr-cd
mazda 323 bj 1.6 sedan
Obrázok užívateľa
martin323
VIP 2009
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Štv Mar 17, 2005 9:49 pm
Bydlisko: ba

Poslaťod TomAnt » Pia Máj 19, 2006 1:02 pm

No...
kolega v tejto zakrute testoval Focusa a postupnym zvysovanim sa dostal az na 160... dalej uz asi nemal gule :ho:
(pozor, on to robil dlhodobo, nie ze si povedal a za par dni pozvysoval... dennodenne tadial jazdi a pozna tu zakrutu ako trenky, presne vie kde je aka jamka... takze mu to trvalo par mesiacov tie pokusy :) )

120 som tam siel ako spolujazdec Dablovym GFkom, to je celkom poho...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod joky » Pia Máj 19, 2006 1:07 pm

martin323 píše:mirec ja som ho rano videl, neviem kedy si siel, ja okolo pol osmej a tipek tam bol a maval trojuholnikom..
lenze vtedy bolo este mokro takze sa moc necudujem ze to takto otocil, ta zakruta neni klopena a ked neni sucho nemam odvahu ist tade viac ako 80km/h, dnes rano to bolo drsne..
inak tiez mam tade rekord cez 120km/h s tym ze auto v pohode sedi akurat ja na to nemam nervy

ano videl som aj toho uja ako maval trojuholnikom :-(
tusim som stal vedla teba na bajkalskej tesne pred 8.00, pekne ospojlerovana 323 s preliacenym zadnym pravym blatnikom, fuuu tie 17" kolesa vyzeraju fakt dobre; zaujima ma ten zeleny pas co mas nalepeny na celnom skle (je to nalepene?) je to povolene? nemal si s tym problem pri "nahodnej" kontrole?
joky
 

Poslaťod martin323 » Pia Máj 19, 2006 1:23 pm

joky píše:tusim som stal vedla teba na bajkalskej tesne pred 8.00, pekne ospojlerovana 323 s preliacenym zadnym pravym blatnikom, fuuu tie 17" kolesa vyzeraju fakt dobre; zaujima ma ten zeleny pas co mas nalepeny na celnom skle (je to nalepene?) je to povolene? nemal si s tym problem pri "nahodnej" kontrole?


joky hehe mozne to je, hej ten blatnik som ja :hanged
ten pas je nalepeny zvonku, povolene neviem ci to je ale zatial som ziadne problemy nemal, mozno to nevyzera ale vznutra je akotak priehladny, akurat ze nevidim cervenu lebo zelena ju pohlcuje a javi sa ako by vobec nesvietila
mazda 6 gy 2.0 mzr-cd
mazda 323 bj 1.6 sedan
Obrázok užívateľa
martin323
VIP 2009
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Štv Mar 17, 2005 9:49 pm
Bydlisko: ba

Poslaťod dochtor » Pia Máj 19, 2006 1:26 pm

Hm, uplne stacilo ak mu tam niekto nieco vyviedol, chlapik skocil na brzdu a bez ABS na mokrej ceste nemal vela sanci...
Je ale pravda, ze Esperisti su zvlastna kategoria :koule
323S BA 1,5 Z5
dochtor
Komunikátor
 
Príspevky: 541
Registrovaný: Str Dec 08, 2004 11:24 am
Bydlisko: BA MT

Poslaťod martin323 » Pia Máj 19, 2006 1:42 pm

dochtor tak tak mame na parkovisku jedneho esperistu a ten veru este nikdy nestal kolmo na chodnik pripadne ze by nepresahoval do susednych miest
mazda 6 gy 2.0 mzr-cd
mazda 323 bj 1.6 sedan
Obrázok užívateľa
martin323
VIP 2009
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Štv Mar 17, 2005 9:49 pm
Bydlisko: ba

Poslaťod mirec1xxx » Pia Máj 19, 2006 1:52 pm

martin323 píše:mirec ja som ho rano videl, neviem kedy si siel, ja okolo pol osmej a tipek tam bol a maval trojuholnikom..
lenze vtedy bolo este mokro takze sa moc necudujem ze to takto otocil, ta zakruta neni klopena a ked neni sucho nemam odvahu ist tade viac ako 80km/h, dnes rano to bolo drsne..
inak tiez mam tade rekord cez 120km/h s tym ze auto v pohode sedi akurat ja na to nemam nervy


To fotil kamarat, mne to bolo iba poslane...
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod mirec1xxx » Pia Máj 19, 2006 1:53 pm

TomAnt píše:No...
kolega v tejto zakrute testoval Focusa a postupnym zvysovanim sa dostal az na 160... dalej uz asi nemal gule :ho:
(pozor, on to robil dlhodobo, nie ze si povedal a za par dni pozvysoval... dennodenne tadial jazdi a pozna tu zakrutu ako trenky, presne vie kde je aka jamka... takze mu to trvalo par mesiacov tie pokusy :) )

120 som tam siel ako spolujazdec Dablovym GFkom, to je celkom poho...


Tak tych 160 to uz muselo byt ale ozaj dooost na hrane...
Verim tomu ze to uz bral pomalicky driftom... :mrk

To asi nebol seriovy focus, ze???
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod mirec1xxx » Pia Máj 19, 2006 1:56 pm

dochtor píše:Hm, uplne stacilo ak mu tam niekto nieco vyviedol, chlapik skocil na brzdu a bez ABS na mokrej ceste nemal vela sanci...
Je ale pravda, ze Esperisti su zvlastna kategoria :koule


vzhladom k tomu ze sa zda ze to ma tuknute iba to strany spolujazdca a to ako je nalepeny na zvodidlach,
mi to prijde ozaj zaujimave a rad by som pocul realnu verziu toho co sa stalo...

Ale podla toho co viem ako sedi na ceste Espero, verim tomu ze ho "rozkyval" a hodil do smyku...
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pia Máj 19, 2006 2:14 pm

No, mam dojem ze nejake upravy na nom vykonane boli, spytam sa...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Joseph » Pia Máj 19, 2006 3:25 pm

Vy ste blazni, hazardovat a robit pokusy na zakrutach, to normalneho cloveka nenapadne. Ja som rad ze z pristavneho mosta zivy a zdravy zlezem rychlostou 60km/h a vy si to turujete 120 az 160km/h, take blaznovstvo .... mimochodom, tam je maximalna povolena rychlost 40km/h.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod mirec1xxx » Pia Máj 19, 2006 3:34 pm

JosephBSG píše:Vy ste blazni, hazardovat a robit pokusy na zakrutach, to normalneho cloveka nenapadne. Ja som rad ze z pristavneho mosta zivy a zdravy zlezem rychlostou 60km/h a vy si to turujete 120 az 160km/h, take blaznovstvo .... mimochodom, tam je maximalna povolena rychlost 40km/h.


Klidek bracho, uz sa tesim kedy sa mi podari tromfnut toho Focusa :jamaica :hura :suns
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Joseph » Pia Máj 19, 2006 3:51 pm

mirec1xxx píše:
JosephBSG píše:Vy ste blazni, hazardovat a robit pokusy na zakrutach, to normalneho cloveka nenapadne. Ja som rad ze z pristavneho mosta zivy a zdravy zlezem rychlostou 60km/h a vy si to turujete 120 az 160km/h, take blaznovstvo .... mimochodom, tam je maximalna povolena rychlost 40km/h.


Klidek bracho, uz sa tesim kedy sa mi podari tromfnut toho Focusa :jamaica :hura :suns


Nase tri-dva-trojky niesu zavodne auta, nevydrzia velku zataz, takze by som zbytocne neriskoval, ked ides na takom aute 160km/h tak to je uz extrem a klepe cela karoseria...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod mirec1xxx » Pia Máj 19, 2006 4:08 pm

JosephBSG píše:
mirec1xxx píše:
JosephBSG píše:Vy ste blazni, hazardovat a robit pokusy na zakrutach, to normalneho cloveka nenapadne. Ja som rad ze z pristavneho mosta zivy a zdravy zlezem rychlostou 60km/h a vy si to turujete 120 az 160km/h, take blaznovstvo .... mimochodom, tam je maximalna povolena rychlost 40km/h.


Klidek bracho, uz sa tesim kedy sa mi podari tromfnut toho Focusa :jamaica :hura :suns


Nase tri-dva-trojky niesu zavodne auta, nevydrzia velku zataz, takze by som zbytocne neriskoval, ked ides na takom aute 160km/h tak to je uz extrem a klepe cela karoseria...


Je ti dufam jasne ze som si robil iba srandu :mrk
a btw. 323 BA maju praveze relativne sportovo ladeny podvozok od vyroby 8-)
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron