Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

A co takhle antiradar ?

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

A co takhle antiradar ?

Poslaťod Country » Str Máj 17, 2006 11:20 am

Zdravím všechny a mám dotaz, jestli někdo v Vás má a používá antiradar - a pokud ano, tak jaký typ a jaké s ním má zkušenosti.
V souvislosti s novými pravidly silničního provozu v ČR (bodový systém, pokuty 2000 - 5000 kč) se mi začíná zdát jeho přítomnost v autě nezbytná. :lol
Obrázok užívateľa
Country
Opytovateľ
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Štv Máj 13, 2004 12:31 pm
Bydlisko: Morava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod bory » Str Máj 17, 2006 12:01 pm

Takže vlastním Bel 945.Je výbornej.Nemohu si stěžovat.Koupil jsem ho když stál 13400.Samozřejmě že jsem za něj nedal tolik.Slevu jsem ukecal výbornou,ale dnes je do konce června myslím akční sleva na 9000 Kč.Škoda,byl jsem moc rychlej :lol .No a nejlevněji se dá pořídit na http://www.antiradary.cz ,to vím jistě.Sháněl jsem ho měsíc a jen tady mi dali nejlepší cenu.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Country » Str Máj 17, 2006 12:17 pm

Dík za odpověď, ten Bel 945 je výprodej - proto ta sleva. Díval jsem se na Amazon, a tam ho nabízejí pro USA za $200, ale posledních 13 kusů.
Koupit na antiradary.cz není problém, spíš by mě zajímalo, jestli by u nás fungoval antiradar koupený třeba na tom Amazonu.
Ve fóru na antiradary.cz se samozřejmě říká, že by nefungoval dobře, ale otázka je, jestli to není jen proto, aby jim neutíkali zákazníci za levnějšíma nabídkama.
Ještě jeden technický dotaz - napájení je z akumulátoru s dobíjením kabelem ze zdířky pro zapalovač, nebo ten kabel musí být připojený pořád ?
Obrázok užívateľa
Country
Opytovateľ
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Štv Máj 13, 2004 12:31 pm
Bydlisko: Morava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod bory » Str Máj 17, 2006 12:29 pm

Napájení mam udělané z lampičky na stropě na klíčkovej proud.Jinak s tím,že Bel třeba z USA u nás nebude fungovat zdaleka jak má,je bohužel pravda.Asi proto jsou zde ceny o to vyšší.
Naposledy upravil bory dňa Štv Máj 18, 2006 12:15 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Str Máj 17, 2006 12:38 pm

Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Str Máj 17, 2006 12:41 pm

Sory,obrázek jsem před nahráním nezmenšil :oops
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Country » Str Máj 17, 2006 12:49 pm

Kupovat z USA ho asi nebudu, i když přes Amazon běžně nakupuji cédéčka, hlavně kvůli komplikacím s funkčností u nás, přestože mě dráždí ten nehorázný cenový rozdíl. Leda, že by se našel někdo, kdo to už udělal, a komu funguje bez úprav.
Ještě dotaz k té instalaci - fotka říká hodně, ale jak jsi ho přimontoval ke stropu ? A co s ním, když tě zastaví hlídka ? Anebo na celnici ? Jde to rychle ho schovat ? Nebo to není nutné ? Zkrátka praktické zkušenosti - teda takové, které se člověk jinde nedoví. Jak chytá radary, jsem viděl na antiradary.cz. Dík.
Obrázok užívateľa
Country
Opytovateľ
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Štv Máj 13, 2004 12:31 pm
Bydlisko: Morava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod bory » Str Máj 17, 2006 12:57 pm

Tohle je přijímač (detektor),takže označení antiradar je vlastně jen pro rušičky.Proto u nás neni zakázaný,je povolen,protože nic nevysílá a nenarušuje policejní měření,jen ho včas odhalí.No a co se týká přidělání,tak v balení je několik možností.Buť na suchý zip na palubovku,nebo na nalepovací klipsy na sklo,nebo právě jako to mam já,a to je vlastně klips jako kolík na prádlo a tím se nasune na sluneční clonu.Do druhého auta používám sadu na sklo a kabel do zapalovače.U mazdy to mam na stálo ze stropní lampičky.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Str Máj 17, 2006 1:01 pm

Schováš ho během dvou vteřin,jen ho stahneš.Na hlídky dlabu a nikdo mi nic nikdy neřekl a do ciziny jsem ho ještě raději nevzal.Ale v některých zemích to nemají rádi.Ovšem plno lidí jezdí s BEL položeným na palubce i do ciziny.Takže těžko říct.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Country » Str Máj 17, 2006 1:04 pm

O.K. je to jasné. Dík. Teď už je to na mně. :mrk
Obrázok užívateľa
Country
Opytovateľ
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Štv Máj 13, 2004 12:31 pm
Bydlisko: Morava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod bory » Str Máj 17, 2006 1:17 pm

Jo jo,snad jsem poreferoval dostatečně. :zit
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Joseph » Str Máj 17, 2006 1:22 pm

Ako funguje ten antiradar a ako si si overil jeho funkcnost? Mas nejaku priamu skusenost, kedy ta ochranil pred pokutou?
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod bory » Str Máj 17, 2006 1:28 pm

Už jich mam dost.Nemyslím pokut :lol .Mam ho půl roku a dobrota.Vždy jsem stačil dobrzdit,nebo stačilo jen ubrat plyn.No a pokud měřili proti mě,tak to oznámí opravdu na hodně velkou vzdálenost dopředu.Až vás to bude štvát a budete mu dávat menší hlasitost.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Štv Máj 18, 2006 11:54 am

Takhle vypadá ta klipsa na sluneční clonu
Obrázok
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Peter Borek » Štv Máj 18, 2006 3:56 pm

ja mam detektor z USA pri kupe sa brat pytal ci funguje aj v EU tak vraveli ze maju co funguju aj v EU ale boli 2x drahsie cize stal nejakych 400 USD pred 8-10 rokmi a doteraz funguje bezproblemovo, detekuje na 360° aj laserove zameriavace aj klasicke radare. Zatial nesklamal.
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Ďalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť