Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Jak funguje přeplňování naftového motoru systémem Comprex?

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Doktor » Str Máj 10, 2006 11:54 pm

Luke.cz píše:Tak tohle ve slušném stavu stojí stejně jak nová Fabie.


Kdyby to ale nekdo prodaval - moc jich neni, udelalo se jich nejak do 10 000 kusu, ne?
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod EDU » Štv Máj 11, 2006 12:07 am

ach jo, az ted ctu "Vyzvu na kanale" a ja nereaguji. No kompresor (tak mi to povedali, co ja tomu rozumiem?) me nechal v 600vce CLku v puli cesty mezi Dubaji a AbuDhabi. Nejelo nic, teplo bylo jako na pousti a servisaci z Mercedesu pro me prijeli GEckem :-)). Tomu nastesti klimoska fungovala. Faktem je ze nejhorsi taxik bylo take GEcko, no asi servisacka, to byla v roce 2001 levny ekvivalent 1203ky :o) ....

negeneralizuji ale, bojim se ze to auto do servisu nakonec letelo, nebo servis za nim. Takze ani netusim jestli to nejaky kompresor melo....
To je jedno. Proti kompresoru mam vsechno uz jenom proto, ze si musi motor "vydelat" na to aby si zvedl tlak na sani. Vezmu li, ze ucinnost spalovaciho motoru (nebudu se o to hadat) at je v nejlepsim pripade 35% (takova zauzivana formulka je ze se energie spalena ve spal motoru deli rovnym dilem mezi teplo, kroutici moment na hrideli a energii odchazejici vyfukem), prijde mi zbesile si z kroutaku zivit kompresor, kdyz mam neco kolem 65% energie paliva ve stratach. Tak proto mam vsechno proti kompresoru pohanenem z hridele.

A zivit neco, co mam na pulce jeho moznosti omezene omezovaci (kroutak prostym max. prenositelnym kroutakem na podklad), rychlost, otacky, dokonce i nabeh motoru do otacek, tak potom tahat z hridele energii pro kompresor mi prijde jako veskrze Nemecka reseni, jak ekologicky spalit 20(30?)L/100km benzinu ve meste.
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod EDU » Štv Máj 11, 2006 12:48 am

Doktor píše:
EDU píše:
JO a tak trapne zarizeni jako MECHANICKY KOMPRESOR z tech nemeckych sra... to rozhodne neni. Promin, nenavidim ty krami z nahonem dozadu, motorama vazicimi 2x tolik co kastle, prodavanych s hrisnou marzi nasim nadsenym zapadnim sousedum, a samozrejme autickarum v cele evrope... Fuj to jsem se opotil.


No zkus upresnit, o cem pises, protoze moje A4 ma turbolader pohaneny vyfukovymi plyny a navic ma quattro. :spik2


tolik technicky rozdil mezi tvoji otazkou pri citaci meho stanoviska :suns
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Luke.cz » Štv Máj 11, 2006 7:44 am

EDU píše:ach jo, az ted ctu "Vyzvu na kanale" a ja nereaguji. No kompresor (tak mi to povedali, co ja tomu rozumiem?) me nechal v 600vce CLku v puli cesty mezi Dubaji a AbuDhabi. Nejelo nic, teplo bylo jako na pousti a servisaci z Mercedesu pro me prijeli GEckem :-)). Tomu nastesti klimoska fungovala. Faktem je ze nejhorsi taxik bylo take GEcko, no asi servisacka, to byla v roce 2001 levny ekvivalent 1203ky :o) ....

negeneralizuji ale, bojim se ze to auto do servisu nakonec letelo, nebo servis za nim. Takze ani netusim jestli to nejaky kompresor melo....
To je jedno. Proti kompresoru mam vsechno uz jenom proto, ze si musi motor "vydelat" na to aby si zvedl tlak na sani. Vezmu li, ze ucinnost spalovaciho motoru (nebudu se o to hadat) at je v nejlepsim pripade 35% (takova zauzivana formulka je ze se energie spalena ve spal motoru deli rovnym dilem mezi teplo, kroutici moment na hrideli a energii odchazejici vyfukem), prijde mi zbesile si z kroutaku zivit kompresor, kdyz mam neco kolem 65% energie paliva ve stratach. Tak proto mam vsechno proti kompresoru pohanenem z hridele.

A zivit neco, co mam na pulce jeho moznosti omezene omezovaci (kroutak prostym max. prenositelnym kroutakem na podklad), rychlost, otacky, dokonce i nabeh motoru do otacek, tak potom tahat z hridele energii pro kompresor mi prijde jako veskrze Nemecka reseni, jak ekologicky spalit 20(30?)L/100km benzinu ve meste.


No jo, ale ty fuert popisuješ tady ty MB hovada, si vem že kompresory měly i Pola a Golfy.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod EDU » Štv Máj 11, 2006 10:26 am

:lol

dotaz znel, jak funguje Comprex, takze jsem si to o mechanickem kompresoru mel nechat. System comprex a turbina se od kompresoru lisi prave zdrojem energie pro pripravu vzduchu a to jsem chtel rozlisit.


kompresory měly i Pola a Golfy

Vsechny kompresory se pohaneji od hridele, (alespon o kterych vim) Chtel jsem tim jenom rict, ze nejakym zpusobem vyuzit odpadni energii mi prijde smysluplnejsi......
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Luke.cz » Štv Máj 11, 2006 12:40 pm

Ano, to máš pravdu, jen každý jsme směřovali trochu jinam.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Doktor » Štv Máj 11, 2006 8:45 pm

EDU píše:
tolik technicky rozdil mezi tvoji otazkou pri citaci meho stanoviska :suns


OK, beru, ja jsem spise reagoval na ty nemecky srace. ALE - kompresor ma krasnej zvuk, ve tricatych letech za dob stribrnych sipu a Auto-Unionu nic jineho nebylo - Turbokompresor toci kolem 20 000rpm a tepelne namahani je obrovske, zase pouziju priklad WWII - na zvyseni vykonu leteckych motoru nejen ze vsechny bojujici strany pouzili kompresor (turbodmychadla pouzili jenom amici, dokonce i v jednomotorove stihacce P-47 Thunderbolt - mel 7 tun) na zvyseni vykonu, ale nektere kompresory meli dva stupne, nebo dokonce vlastni prevodovku a v ni az tri rychlosti.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod dochtor » Pia Máj 12, 2006 9:26 am

Doktor píše:
EDU píše:
tolik technicky rozdil mezi tvoji otazkou pri citaci meho stanoviska :suns


OK, beru, ja jsem spise reagoval na ty nemecky srace. ALE - kompresor ma krasnej zvuk, ve tricatych letech za dob stribrnych sipu a Auto-Unionu nic jineho nebylo - Turbokompresor toci kolem 20 000rpm a tepelne namahani je obrovske, zase pouziju priklad WWII - na zvyseni vykonu leteckych motoru nejen ze vsechny bojujici strany pouzili kompresor (turbodmychadla pouzili jenom amici, dokonce i v jednomotorove stihacce P-47 Thunderbolt - mel 7 tun) na zvyseni vykonu, ale nektere kompresory meli dva stupne, nebo dokonce vlastni prevodovku a v ni az tri rychlosti.

Vykon P-47 niekde medzi 2300 až 2800 koníkov a štvormetrová vrtuľa sú naozaj impozantné veci. Turbokompresor si však vyžiadal najmä riedky vzduch pre lietanie vo výškach kde sa dnes preháňaju dopravné lietadlá.
323S BA 1,5 Z5
dochtor
Komunikátor
 
Príspevky: 541
Registrovaný: Str Dec 08, 2004 11:24 am
Bydlisko: BA MT

Poslaťod Doktor » Uto Máj 16, 2006 6:04 pm

dochtor píše:Vykon P-47 niekde medzi 2300 až 2800 koníkov a štvormetrová vrtuľa sú naozaj impozantné veci. Turbokompresor si však vyžiadal najmä riedky vzduch pre lietanie vo výškach kde sa dnes preháňaju dopravné lietadlá.


Zalezalo na serii motora. Ta dalsia veta je vice versa. Riedky vzduch tam hore (okolo 10 000m) si vyziadal montaz turbokompresora, aby nedochadzalo k poklesu vykonu motora vov yskach, kde je mensi tlak vzduchu.

Rovnaky motor (P&W 2800 Double Wasp) pouzivali aj F6F Hellcat, F8F Bearcat, A-26 Invader a vsetky tieto stroje na rozdiel od P-47 pouzivali mechanicke kompresory.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron