Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Sleva dílů v Mazdě!

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Sleva dílů v Mazdě!

Poslaťod Harry FE3 » Štv Apr 27, 2006 3:11 pm

V Autopalace mají teď výprodej dílů za super ceny!Mě se tam zrovna samozřejmě nic nehodí,ale kdyby někomu...Je to na této stránce a dole ty dokumenty XLS http://www.autopalace.cz/mazda/nahradni ... prodej.htm

Třeba pístní kroužky origo za 1500 místo cca 6tis. je dobrá cena.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod TomAnt » Štv Apr 27, 2006 3:28 pm

Takyto brut vypredaj naznacuje len jedno. AP Sporilov s Mazdami konci... Moj tip...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod karol » Štv Apr 27, 2006 3:41 pm

to je jedno hlavne ze su lacne diely! :lol ale este by k tomu mohly dat aj zasielku do 24hod zadarmo ale to by som chcel uz asi moc :mrk
Obrázok užívateľa
karol
Komunikátor
 
Príspevky: 546
Registrovaný: Ned Feb 19, 2006 10:29 pm
Bydlisko: bratislava

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Štv Apr 27, 2006 8:38 pm

Vesměs jsou to díly na starší typy. Tyhle výprodeje tam už nějakou dobu jsou.
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Raven » Pia Apr 28, 2006 10:55 pm

Dnes som tam bol juknut, ale neda sa hovorit o ziadnom vypredaji. Kto vie ako dlho to tam maju nektualizovane, len so sa spytal trebars na tu kozmetiku (ktorej tam mali len par kuskov a pekne predrazenej) tak predajca mi povedal, ze to nie je v akcii. jedine na co tam vyzerala byt zlava, tak boli elektrony. a rozhodne sa nehodla tam zatvarat, tak ako tam maju rusno a kolko tam je ludi, som hadam este nevidel u ziadneho ineho dilera aut
Raven
 

Poslaťod Zoran » Pia Apr 28, 2006 11:01 pm

Raven píše:Dnes som tam bol juknut, ale neda sa hovorit o ziadnom vypredaji. Kto vie ako dlho to tam maju nektualizovane, len so sa spytal trebars na tu kozmetiku (ktorej tam mali len par kuskov a pekne predrazenej) tak predajca mi povedal, ze to nie je v akcii. jedine na co tam vyzerala byt zlava, tak boli elektrony. a rozhodne sa nehodla tam zatvarat, tak ako tam maju rusno a kolko tam je ludi, som hadam este nevidel u ziadneho ineho dilera aut
to hovoris o ceskom autopalace?
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Raven » Sob Apr 29, 2006 10:17 am

Ano, o tom co je v Prahe
Raven
 

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť