Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Poziciavanie auta...

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poziciavanie auta...

Poslaťod TomAnt » Pon Aug 16, 2004 5:03 pm

Komu a za akych okolnosti by ste pozicali svoje auto?
Naposledy upravil TomAnt dňa Pon Aug 16, 2004 5:58 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pon Aug 16, 2004 6:17 pm

TomAnt píše:Komu a za akych okolnosti by ste pozicali svoje auto?

Jen velmi dobrému známemu, se kterým jsem už minimálně několikrát jel (když on řídil) a dobře o něm ví, že auto bude v dobrých rukou...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Honza » Pon Aug 16, 2004 6:38 pm

Pokud by chtěl jet někam sám,tak jenom tatovi..Pokud bych seděl vedle něj,tak i kamarádovi o kterým vím že umí jezdit..
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Koudy » Pon Aug 16, 2004 8:32 pm

Bohužel si ho občas půjčuje moje drahá sestřička, takže už mám pár šedých vlasů. :wink: Jinak si myslím, že auto a peníze se docizích rukou (mimo nejbližší rodiny) prostě nemají půjčovat.
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Jarda » Uto Aug 17, 2004 9:21 am

Když bych jel jako spolujezdec, tak klidně všem svým známým, kteří umí řídit auto. Když bych měl nechat jet někoho samotného, tak bych svého mazla nikomu nepůjčil.
Mazda MX-6 2.5 V6 24V GT
Jarda
Opytovateľ
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Str Jún 30, 2004 7:58 am

Poslaťod marianko » Uto Aug 17, 2004 9:24 am

U mna si auta beru vsetci ked nieco potrebuju.Potom ich vracaju nezriedka tak ze sedacky su komplet biele.Na otazku ci idu z mlyna a brali muku sa usmeju a povedia,ze boli iba v stavebninach a potrebovali odviezt "iba"paletu vapna,alebo cementu. :shock: .Najviac ma,ale s.rie,ked si niekto zobere vozik na auta a zabudne mi to povedat, a by som mal medzitym nejaky kseft.Jedno auto ktore nikdy nepoziciam je odtahovka.
marianko
Opytovateľ
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Uto Júl 27, 2004 2:26 pm
Bydlisko: velky meder

Poslaťod dabel » Uto Aug 17, 2004 9:59 am

Auto som doteraz pozical trom ludom:

- mojmu tatkovi: ucil ma jazdit, ma najazdene asi 1.5 mio kilometrov a tak nemam ani najmensie obavy
- mojej frajerke: tu som naucil jazdit, takze keby som jej auto nepozical (niekedy aj na cely tyzden), bola by to vlastne nedovera v seba sameho ;)
- dobremu kamaratovi, s ktorym som predtym isiel ako spolujazdec a teda viem, ze jazdi kludne a rozvazne (auta sme si vtedy vymenili na 2 tyzdne - potreboval auto vo stvrtok rano a jeho bolo v servise az do stvrtka vecera)

Jednoducho dotycneho musim mat "preklepnuteho". Hovorim o pozicani, nie o "zajazdeni si", ked ja som v aute ako spolujazdec. Inak by som si to velmi velmi rozmyslel: apriori nedoverujem soferskym schopnostiam ludi a viem, ze nehoda by ma stala naozaj velmi vela: jednak financny efekt (oprava+bonus na poistke) jednak mozno stratu kamaratstva v pripade "natahovania sa" o uhradu tejto financnej straty.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod trojanhorse » Uto Aug 17, 2004 1:56 pm

Ja osobne len priateľke, ktorú som naučil šoférovať ja. Inak nikomu. A súhlasím s ďáblom. O kamarátstva by som nechcel prísť.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod dabel » Uto Aug 17, 2004 2:33 pm

trojanhorse: btw ako dopadla "jazda po neznamych cestach" v sobotu vecer? ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod trojanhorse » Uto Aug 17, 2004 7:36 pm

dabel píše:trojanhorse: btw ako dopadla "jazda po neznamych cestach" v sobotu vecer? ;)


Pre mňa super :P

Horšie to bolo so ženou. Nejako bola nervózna.
Nabudúce, keď prídeš, nezabudni na tie navštívenky za stierače. Helfnem Ti s tým.

A dúfam, že bude lepšie počasie aby sme posedeli vonku.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron