Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Vrátil jsem se ze servisu...

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod majki » Pon Aug 23, 2004 9:05 pm

Hele, chalani...hatch je maximalne uzitkovy auto, ktere je proste dokonale vsestranne. To se musi nechat. Na druhou stranu, sedan je bozi co se mista na sezeni a pohodli tyce a coupe??? To je proste klasa, to je nadhera a zvlast jak pravil Steve, MX-6 v GEckove generaci stoji za hrich, stejne jako MX-3...priznivci MX-5 se na me nesmi zlobit, ale to auto je jak pro holky-kosmeticky ;). Jinak Steve, ano, stara auta maj v sobe proste 100% davku preciznosti a rucni prace, zvlast takova Corvette ze '70 roku nebo Mustang Shelby GT '68. Jsou to sice americky kary, ale tyhle modely oni delat umeli. A z evropskejch treba Jaguar z '55, nevim, jak byl ten nazev, ale silene dlouhy auto, convertible (kabriolet), k videni byl hlavne ve filmu Velmi nebezpecne znamosti a jezdil v nem Ryan Phillippe s Resee Whiterspoon...no, to jsem se rozkecal ;).

Steve: Velmi, ale velmi zalezi na tom, kdy ten sraz bude. Jestli na zacatku nebo v polovine zari, nemam nejmensi sanci sehnat money na benzin...to se na me kluci nesmite zlobit. Jsem proste nevydelecne studujici :(.

George and ALL: A to se s tim nemuze nic stat, kdyz to jen tak otevru???

PS HONZA: Co to je, to "5.7L V8 Hemi Magnum" ??? Ty mas novy auto??? ;)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Honza » Pon Aug 23, 2004 9:39 pm

majki...nemám,to akorát můj motor má tak obří výkon.. :lol:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Bootleg » Pon Aug 23, 2004 10:14 pm

Majki, no podla mojich znalosti to bude rozstrekovat olej na vsetky strany, ved predsa ti hore do hlavy idu kanaliky na mazanie vackoveho hriadela.. tak neviem, ci by som to daval dole.. jeden clovek to skusal na sierre, heh, nedopadlo to najlepsie..
Zraz bude asi 11.9.2004.
Preciznost u starych aut je znacna. Mal si na mysli Jaguar E-Type? Take coupe alebo cabrio s nekonecne dlhou prednou kapotou? :wink:
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod trojanhorse » Pon Aug 23, 2004 11:30 pm

Steve píše:Majki, no podla mojich znalosti to bude rozstrekovat olej na vsetky strany, ved predsa ti hore do hlavy idu kanaliky na mazanie vackoveho hriadela.. tak neviem, ci by som to daval dole.. jeden clovek to skusal na sierre, heh, nedopadlo to najlepsie..
Zraz bude asi 11.9.2004.
Preciznost u starych aut je znacna. Mal si na mysli Jaguar E-Type? Take coupe alebo cabrio s nekonecne dlhou prednou kapotou? :wink:


Alebo taká stará CZ klasika ako T603. Za super vozítkami nemusíme chodiť až do Anglicka. A čo napr. Felda 1 cabrio?
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Pon Aug 23, 2004 11:42 pm

to Troj: Nooo, 603-ka je super auto!!! Kamos to doviezol, potom to predali a teraz ma 613, dali sme tam 98-icku benzin z V6 a nakopli sme ju, neskutocne delo je to auto!!!! V8 3,5, poctive karburatory, nadherny zvuk, kraaasna vona z vyfukov!! A kudoly dymu... jedna basen. Treba zazit. :-) Az na to, ze pri cuvani do garaze ma skoro priotravil.. hehe.. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod trojanhorse » Pon Aug 23, 2004 11:45 pm

to Steve: 613 bola mašina, nepopieram. ale aj tak, 603 sa mi viac páčila. a tie skoršie, s 3 svetlami vpredu - nádhera!
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Pon Aug 23, 2004 11:48 pm

No, 603-ka je kraaasna, kamos ju mohol mat, ale potrebovali prachy. en mi rozpraval, ako ju tahal na voziku za Pajerom a mal som dost.. :-) Ta s troma svetlami je prva generacia, potom bola so styrmi blizko seba, to je dvojka a potom so styrmi dalej od seba, to je trojka. 613 boli v piatich generaciach, myslim, ta posledna 613-5 uz bola skoro ako T700. Teraz STV predava nejaku 613 v aukcii.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod trojanhorse » Pon Aug 23, 2004 11:50 pm

to je super, ale kto by to živil? a nehovorím o poistke!
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Pon Aug 23, 2004 11:52 pm

Kto hovori o poistke? :o) Sak ani znacky netreba.. :o) Joking.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod trojanhorse » Pon Aug 23, 2004 11:54 pm

vidš, to ma nenapadlo!!!

ale páči sa mi, ako v poslednej dobe ukončujeme témy vo fóre. vždy o inom ako je fórum. :spik2:
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Pon Aug 23, 2004 11:56 pm

aha, ehe.. :P No preto som chcel, aby bol na stránke ten chat.. :o) Zišiel by sa.. btw, tatra je tatra, snáď keď bude na budúci rok pokope, tak s ňou dôjdeme do BA alebo Serede na kofolu.. :-)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod George » Uto Aug 24, 2004 12:00 am

Steve píše:Majki, no podla mojich znalosti to bude rozstrekovat olej na vsetky strany, ved predsa ti hore do hlavy idu kanaliky na mazanie vackoveho hriadela.. tak neviem, ci by som to daval dole.. jeden clovek to skusal na sierre, heh, nedopadlo to najlepsie..
Zraz bude asi 11.9.2004.
Preciznost u starych aut je znacna. Mal si na mysli Jaguar E-Type? Take coupe alebo cabrio s nekonecne dlhou prednou kapotou? :wink:


Nebude to rozstřikovat olej nikam. Já ho normálně sundám a nic se neděje. Jen podle toho jestli ti auto udrží otáčky, nebo klesnou otáčky poznáš jak moc je vyhoněný.Pokud to chcípne tak už je to mrtvola! Zkus to a uvidíš. Nic se s tím nestane a oleje se neboj.Střikat ven nebude!
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Uto Aug 24, 2004 12:03 am

Jinak když už sme tak krásně off topic a rozplíváte se tu nad autama který mít nikdy nebudete, tak co semně týče tak u mně je jasným králem všech aut Dodge Viper (ještě ta stará generace). Když se podíváte na ten osmilitrovej, 650 koňovej desetiválec ......... lahůdka!
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod trojanhorse » Uto Aug 24, 2004 12:04 am

Steve píše:aha, ehe.. :P No preto som chcel, aby bol na stránke ten chat.. :o) Zišiel by sa.. btw, tatra je tatra, snáď keď bude na budúci rok pokope, tak s ňou dôjdeme do BA alebo Serede na kofolu.. :-)


No som zvedavý!

Keď náhodou pôjdeš na zraz, aj tak asi pôjdeš cez Sereď. Zo Serede ideme min. 3, nechceš sa pripojiť? A kofolu môžem zobrať aj do fľaše :lol:
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Uto Aug 24, 2004 12:07 am

Ja asi pojdem najskor do Ba, prespim a tak na druhy den pojdem na zraz.. :o) ale thanks za ponuku!! Mozno sa este rozhodnem a pojdem rano toho 11.9. :o)
George: No ja neviem, ja ked dam dole veko, tak je tam kopec oleja, to si nechcem predstavit, co by to urobilo pri nastartovanom aute.. ved mne to tam musi mazat vsetky zdvihatka a vackove hriadele.. :!:
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 hosť