Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Vrátil jsem se ze servisu...

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod George » Uto Aug 24, 2004 12:11 am

Steve píše:Ja asi pojdem najskor do Ba, prespim a tak na druhy den pojdem na zraz.. :o) ale thanks za ponuku!! Mozno sa este rozhodnem a pojdem rano toho 11.9. :o)
George: No ja neviem, ja ked dam dole veko, tak je tam kopec oleja, to si nechcem predstavit, co by to urobilo pri nastartovanom aute.. ved mne to tam musi mazat vsetky zdvihatka a vackove hriadele.. :!:

Já ho dám dolu a nic. Ani kapka olejenevystříkne ven.A u kámošovo GC taky nic. A u naší Laguny taky nic.
Jinak koukám - je nás tu nějak hodně. Napíšu a přispěvek a už jsou tu tři jiný :o)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Uto Aug 24, 2004 12:13 am

To je zvláštne.. :?: Žeby som mal niekde nejakú chybu? Hehe.. :-) Veď nech to Majki vyskúša, potom povie, či sa okúpal v solvinole alebo nie.. :-) Ja sa teším, že fórum žije, je super nestíhať odpisovať na príspevky.. Ja som totiž internetový maniaaaaak.. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod trojanhorse » Uto Aug 24, 2004 12:20 am

Steve píše:To je zvláštne.. :?: Žeby som mal niekde nejakú chybu? Hehe.. :-) Veď nech to Majki vyskúša, potom povie, či sa okúpal v solvinole alebo nie.. :-) Ja sa teším, že fórum žije, je super nestíhať odpisovať na príspevky.. Ja som totiž internetový maniaaaaak.. :o)


Maniaci sme dvaja!

Ja som predvčerom mal otvorenú krytku na olej pri naštartovanom motore a iba zopár mikrokvapiek od tiaľ vystreklo. a motor išiel ako inokedy.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod George » Uto Aug 24, 2004 12:23 am

Steve píše:To je zvláštne.. :?: Žeby som mal niekde nejakú chybu? Hehe.. :-) Veď nech to Majki vyskúša, potom povie, či sa okúpal v solvinole alebo nie.. :-) Ja sa teším, že fórum žije, je super nestíhať odpisovať na príspevky.. Ja som totiž internetový maniaaaaak.. :o)

Tolepší zážitekmámz otevírání víčka u chladiče (samozřejmě kdyžbyl motor hodně horkej). To je super koupel. Krasnej gejzír vařící vody - opravdu :lol: :lol:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Uto Aug 24, 2004 12:25 am

trojanhorse píše:
Steve píše:To je zvláštne.. :?: Žeby som mal niekde nejakú chybu? Hehe.. :-) Veď nech to Majki vyskúša, potom povie, či sa okúpal v solvinole alebo nie.. :-) Ja sa teším, že fórum žije, je super nestíhať odpisovať na príspevky.. Ja som totiž internetový maniaaaaak.. :o)


Maniaci sme dvaja!

Ja som predvčerom mal otvorenú krytku na olej pri naštartovanom motore a iba zopár mikrokvapiek od tiaľ vystreklo. a motor išiel ako inokedy.


Vždyť to říkám.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod trojanhorse » Uto Aug 24, 2004 12:25 am

To by som nechcel!!! :?

Ale má to jednu výhodu - už druhý krát to nespravíš!
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Uto Aug 24, 2004 12:26 am

Hej, ale nemal si dole cely kryt hlavy.. alebo ano? No z toho chladica, to si blaaazon, hahaa. :-) To len tak si skusal, co to spravi? Sak si sa mohol pekne spalit..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod trojanhorse » Uto Aug 24, 2004 12:28 am

to nieeeee. iba krytku.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod George » Uto Aug 24, 2004 12:28 am

trojanhorse píše:To by som nechcel!!! :?

Ale má to jednu výhodu - už druhý krát to nespravíš!

Naštěstí sem rychle uhnul. Za to vodní kámen a špína v chladiči, to sou prevíti.Ty byli po celým motoru :lol: :lol:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Uto Aug 24, 2004 12:31 am

Steve píše:Hej, ale nemal si dole cely kryt hlavy.. alebo ano? No z toho chladica, to si blaaazon, hahaa. :-) To len tak si skusal, co to spravi? Sak si sa mohol pekne spalit..

Dyť já měl na mysli jenom tu krytku,kterou sundaváš když dolejváš olej.Né celý ventilový víko! Jinak opařit sem se mohl slušně, to jo.A taky njak nestíhám odepisovat. Takovej chat tady na fóru by se hodil.Mohli by sme dát vždycky spicha a pokecat třeba i v deseti lidech. Co vy na to admini :o) ?
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod trojanhorse » Uto Aug 24, 2004 12:33 am

George píše:
Steve píše:Hej, ale nemal si dole cely kryt hlavy.. alebo ano? No z toho chladica, to si blaaazon, hahaa. :-) To len tak si skusal, co to spravi? Sak si sa mohol pekne spalit..

Dyť já měl na mysli jenom tu krytku,kterou sundaváš když dolejváš olej.Né celý ventilový víko! Jinak opařit sem se mohl slušně, to jo.A taky njak nestíhám odepisovat. Takovej chat tady na fóru by se hodil.Mohli by sme dát vždycky spicha a pokecat třeba i v deseti lidech. Co vy na to admini :o) ?


Pred chvíľou som to písal do sekcie WEB. Prvý s tým prišiel Steve, nechcem mu to brať :wink:

Napíš tam aj ty, nech sa s tým niečo spraví.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod George » Uto Aug 24, 2004 12:37 am

trojanhorse píše:
George píše:
Steve píše:Hej, ale nemal si dole cely kryt hlavy.. alebo ano? No z toho chladica, to si blaaazon, hahaa. :-) To len tak si skusal, co to spravi? Sak si sa mohol pekne spalit..

Dyť já měl na mysli jenom tu krytku,kterou sundaváš když dolejváš olej.Né celý ventilový víko! Jinak opařit sem se mohl slušně, to jo.A taky njak nestíhám odepisovat. Takovej chat tady na fóru by se hodil.Mohli by sme dát vždycky spicha a pokecat třeba i v deseti lidech. Co vy na to admini :o) ?


Pred chvíľou som to písal do sekcie WEB. Prvý s tým prišiel Steve, nechcem mu to brať :wink:

Napíš tam aj ty, nech sa s tým niečo spraví.


Dobrá, pozrem sa na to :lol: !
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Uto Aug 24, 2004 8:50 am

A ja uz som vam tam aj odpisal, tak temu chat presunme tam :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť