Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Audio technika

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Hosť » Sob Apr 15, 2006 11:41 am

však to všichni bouchaj támhle na tchaiwanu a pak na to jen nalepí samolepku :lol
Hosť
 

Poslaťod George » Sob Apr 15, 2006 11:44 am

Sem byl já :oops
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TooViper&Duhen2 » Sob Apr 15, 2006 11:45 am

Ty to vies asi tak najlepsie :koule
TooViper&Duhen2
 

Poslaťod George » Sob Apr 15, 2006 11:48 am

Tak vzhledem k faktu že se o to zajímám tak vím dost. Nedávno na auto hifi někdo rozebral zesilovač nejmenované ale celkem dosti kvalitní značky a nafotil plošňák. No klucí u nás na střední leckdy pájeli líp než co tam bylo uvnitř k vidění.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Joseph » Sob Apr 15, 2006 12:57 pm

Chcem si kupit toto radio http://www.yakumo.com/produkte/index.php?pid=2&artnr=1037880

Co si o nom myslite? Vyrovna sa pioneeru?
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod TomAnt » Sob Apr 15, 2006 3:20 pm

Yakumo Pioneeru? Este dlllho nie...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Joseph » Sob Apr 15, 2006 3:56 pm

Ale ma dobre funkcie, skoro vsetko co ma dobre autoradio obsahovat a cena je tiez dost dobra.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod mirec1xxx » Sob Apr 15, 2006 8:10 pm

JosephBSG píše:Chcem si kupit toto radio http://www.yakumo.com/produkte/index.php?pid=2&artnr=1037880

Co si o nom myslite? Vyrovna sa pioneeru?


Joseph,

nenechaj sa zlakat skvelou cenou, aby si potom neplakal zbytocne...
Viem o com hovorim, pretoze sa o audio tiez dost zaujimam.

Yakumo a podobne shit-y urcite nemaju kvalitu renomovanych znaciek,
a lahko sa ti moze stat, ze bud vinou nekvalitneho laser-u, alebo zlej vyr. pamate
ti bude hudba skakat aj pri najmensom hrbole, moze ti zle citat aj jemne skrabnute cd a pod.

Moze toho byt velmi vela co ta moze negativne prekvapit, preto radsej siahni po niecom overenom...

Ja som napr. kupil cez ebay pioneer ktory sa predaval v tom case za 16-tis u nas, z Viedne za 130,- EUR

:hura :suns
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Sob Apr 15, 2006 10:27 pm

Řeknu ti jedno. Nedávno jsem si koupil rádio za 13 000. Pro hodně lidí je to dost nepochopitelný. Ale říkám ti jedno. Ty funkce nejsou vše a ta cena není nejdůležitější.
Musíš si ujasnit jedno, a to, co vlastně od toho očekáváš? Jestli očekáváš kvalitní zvuk srovnatelný s TOP značkama, kvalitní provedení a knowhow značky, musíš počítat, že to zaplatíš. Pokud ti ovšem stačí jenom rádio který hraje, má zajímavý funkce za dobrej peníz, tak nevidím důvod proč do něj nejít. Ale je to kompromis ve kterým na úkor ceny upadá kvalita zvuku a to tak, že to jde poznat pouhým uchem.
Pokud ti jde o kvalitu zvuku víc než o funkce který stejně neupotřebíš, připlať si a jdi do pořádný značky.
Sám pak budeš skřípat zuby až zjistíš že si sice zaplatil málo za rádio s mega funkcema ale ono má blbej laser kterej nedobře čte, na dírách přeskakuje, nebere to tolik pálených CD, má mnohem horší příjem stanic ........
Pro příklad nedávno si mi kamarádka stěžovala že jí někdo blbě vypálil CD protože její autorádio ho prostě vyplivne a to CD nehraje. Úsměvný na tom bylo, že mě hrálo naprosto čistě.
A o tom to je.

Mimo jiné nevím proč všichni považujete Pioneer za jakousi ikonu kvality. Pioneer byť je dobrá značka, dávno není nejlepší !!!!
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod mirec1xxx » Ned Apr 16, 2006 1:46 am

George píše:Řeknu ti jedno. Nedávno jsem si koupil rádio za 13 000. Pro hodně lidí je to dost nepochopitelný. Ale říkám ti jedno. Ty funkce nejsou vše a ta cena není nejdůležitější.
Musíš si ujasnit jedno, a to, co vlastně od toho očekáváš? Jestli očekáváš kvalitní zvuk srovnatelný s TOP značkama, kvalitní provedení a knowhow značky, musíš počítat, že to zaplatíš. Pokud ti ovšem stačí jenom rádio který hraje, má zajímavý funkce za dobrej peníz, tak nevidím důvod proč do něj nejít. Ale je to kompromis ve kterým na úkor ceny upadá kvalita zvuku a to tak, že to jde poznat pouhým uchem.
Pokud ti jde o kvalitu zvuku víc než o funkce který stejně neupotřebíš, připlať si a jdi do pořádný značky.
Sám pak budeš skřípat zuby až zjistíš že si sice zaplatil málo za rádio s mega funkcema ale ono má blbej laser kterej nedobře čte, na dírách přeskakuje, nebere to tolik pálených CD, má mnohem horší příjem stanic ........
Pro příklad nedávno si mi kamarádka stěžovala že jí někdo blbě vypálil CD protože její autorádio ho prostě vyplivne a to CD nehraje. Úsměvný na tom bylo, že mě hrálo naprosto čistě.
A o tom to je.

Mimo jiné nevím proč všichni považujete Pioneer za jakousi ikonu kvality. Pioneer byť je dobrá značka, dávno není nejlepší !!!!


So vsetkym bracho suhlasim,
akurat sa minimalne v mojom pripade mylis v tom ak si myslis ze pioneer je nejaka moja modla... :spik2

Viem ze je kopa kvalitnejsich znaciek, ale mne sa odjakziva osvedcoval pioneer, a najma tym ze je dost dostupny medzi ludmi a tym padom nebol problem si nejake radio vyskusat v praxi pred kupou a tiez ze je rozsireny aj na "ciernom" trhu...
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Ned Apr 16, 2006 10:30 am

To ale nebylo myšleno na tebe. Ale ńa ten dotaz jestli to bude dobrý rádio jako pioneer
Vyrovna sa pioneeru?

. Jen jsem tím chtěl říct že už pioneer není to co býval i když pořád vyrábí kvalitní věci.
Navíc je dost drahej kvůli značce.
Jinak mám ještě po původním majiteli pioneery v palubce protože jsem ještě nekoupil jiný repro a nemůžu si stěžovat. Ale vím o lepších :lol
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Harry FE3 » Ned Apr 16, 2006 2:35 pm

George píše:Tak vzhledem k faktu že se o to zajímám tak vím dost. Nedávno na auto hifi někdo rozebral zesilovač nejmenované ale celkem dosti kvalitní značky a nafotil plošňák. No klucí u nás na střední leckdy pájeli líp než co tam bylo uvnitř k vidění.


Pravda pravda,nedávno jsem musel na mým zesilovači propájet asi 15 studených spojů-vypínal se a nepodával správnej výkon.Když jsem viděl to pájení,bylo mě blbě.Asi dost šetřili cínem...
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť