Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mina sa benzin pri brzdeni motorom?

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Re: Mina sa benzin pri brzdeni motorom?

Poslaťod Alef » Uto Máj 04, 2010 8:10 pm

Kubis píše:tak snad tady tomu už chlapci věřit budete když je to odsledovane on-board za jizdy...nebo pořad věřite tomu že motor bez paliva chcipne a při sešlapnuti spojky by zhasnul protože by nestihl obnovit vstřikovani? :lol :lol
mimochodem, měl by sis změnit znalost automobilu na stupen 7, vždyt už sis vyměnil převodovku...:-D

Ja ji neměnil, pokud si dobře pamatuji, tak pod autem jsi byl ty :lol Jinak pořád jsem větší kamarád s elektronikou než s mechanikou a to na 7 určitě nění :o)

Pro ty, co stále nevěří bych doporučil přečíst tohle: http://www.fordfans.cz/efi/efi.php?p=provoz je tam krásně popsaná funkce řídící jednotky včetně vypínání vstřikování.
EX Mazda 626 GF 1.8 16V 68kW/92k
Mazda 6 GH 2.2 MZR-CD 120kW
Obrázok užívateľa
Alef
Prispievateľ
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Štv Máj 07, 2009 7:53 am
Bydlisko: Brno
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Kubis » Uto Máj 04, 2010 8:34 pm

ještě par oprav a bude se ti libit i mechanika :ho:
a NE a NE a NE, to prostě musi žrat nějaky benzin nebo chcipnout... :dobry :dobry
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Krenštík » Sob Máj 08, 2010 10:08 pm

Hej chlapi a jak je to u nafty? :ho: :crazy :crazy
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Zelenáč » Pia Nov 15, 2013 12:41 pm

Nie som na istom-ale to čo dobíja baterku (asi alternátor :hmmhmm :o) ) posilňovače všetkého možného,palubný počítač a neviem čo všetko ešte... potrebuje nejakú tú energiu aby to fungovalo.Takže pokial tam nie su dostatočné otáčky motora (pri zaradenom prevod. stupni) ,tak to zrejme bude niečo žrať-ale určite menej ako na volnobeh kde motoru nepomáhajú kolesá ale len a len energia z paliva.Ale možno sa mýlim... :snip nestrielajte ma prosim.
Zelenáč
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Nov 15, 2013 12:29 pm
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť