Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Modre podsvietenie budikov...

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Zoran » Ned Aug 13, 2006 4:30 pm

chlapy nechystame spravit to stretko znovu resp. uz konecne? Docela by som si to rad kukol...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Enzo » Pon Aug 14, 2006 9:38 pm

kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod tomasicek » Uto Aug 15, 2006 9:03 am

aj mna by to zaujimalo..nedavno som si daval modre LEDky do centralneho osvetlenia na strope ked otvoris dvere.... 5 LEDiek...funguju ako hodinky
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Zoran » Uto Aug 15, 2006 12:30 pm

tomasicek píše:aj mna by to zaujimalo..nedavno som si daval modre LEDky do centralneho osvetlenia na strope ked otvoris dvere.... 5 LEDiek...funguju ako hodinky
hod nejake foto ako to vyzera!!!
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod tomasicek » Uto Aug 15, 2006 1:29 pm

Zoran píše:
tomasicek píše:aj mna by to zaujimalo..nedavno som si daval modre LEDky do centralneho osvetlenia na strope ked otvoris dvere.... 5 LEDiek...funguju ako hodinky
hod nejake foto ako to vyzera!!!


To nebude problem, ale bude to zalezat od mojho pristupu na net lebo zacinam byt nejaky chorlavy...a chces foto cez den alebo aj cez noc?

V noci tam toho vela nieje vidiet je to silno modre

PS: ked ja som tiez tak degenerovany, ze ma stale napadne az po instalacii ze som to mohol zdokumentovat a vytvorit navod....debil :(
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Enzo » Uto Aug 15, 2006 3:18 pm

Mna to napadne vzdy. Ale nikdy sa mi nechce dokumentovat.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod tomasicek » Uto Aug 15, 2006 3:40 pm

Enzo píše:Mna to napadne vzdy. Ale nikdy sa mi nechce dokumentovat.


tak u mna by to trvalo par sekund kedze mam kvalitny 2 MPX fotak v telefone...stacilo by zo 10 zaberov... popis k tomu by som dal uz neskor
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Enzo » Uto Aug 15, 2006 3:45 pm

Mne sa nechcelo ani to bobe.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Zoran » Uto Aug 15, 2006 5:33 pm

tomasicek píše:
Zoran píše:
tomasicek píše:aj mna by to zaujimalo..nedavno som si daval modre LEDky do centralneho osvetlenia na strope ked otvoris dvere.... 5 LEDiek...funguju ako hodinky
hod nejake foto ako to vyzera!!!


To nebude problem, ale bude to zalezat od mojho pristupu na net lebo zacinam byt nejaky chorlavy...a chces foto cez den alebo aj cez noc?

V noci tam toho vela nieje vidiet je to silno modre

PS: ked ja som tiez tak degenerovany, ze ma stale napadne az po instalacii ze som to mohol zdokumentovat a vytvorit navod....debil :(
hod foto aj cez den aj cez noc... :spik2
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod tomasicek » Štv Aug 17, 2006 11:45 am

Tu su fotky (sorry za velkost) :??? som lenivy to zmensovat :spik2

Cez Den

Obrázok

Obrázok

Cez Noc

Obrázok

Je tam pat modrych diod na 12 V , jedna stala 17 Sk....su zapojene systemom vsetky plusove nozicky na plus, vsetky minusove nozicky na minus...a berie si to stavu z toho centralneho svetla, ktore sa rozsvietilo ked som otvoril dvere...teraz svitia tieto krasne diodky :o) tu ziarovku som vybral takze diodky sa spravaju presne ako svetlo ... svietia stale, alebo ked otvorim dvere, alebo vobec...svetlo na mapy funguje takisto...takze cista pracicka :mrk a sam som bol prekvapeny vysledkom doslova za par korun, hlavne ked viem kolko stoji neon :hope
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod yano » Štv Aug 17, 2006 4:06 pm

chlapi, ako vazne, uz je cas.

sa tu o tom vykecavame dokolecka, uz neviem kolko krat sme sa mali stretnut a stale nic.
ked ide o pomerne kratko trvajucu operaciu, a mame par ludi ktori ju uz absolvovali a mozu pomoct,
necakajme dalsieho pol roka a pome na to.

hodte sem niekto zoznam veci, co si mame zo sebou doniest a kupit, pripadne kde to kupit, stretnime sa hoc aj tento vikend uz, alebo buduci nech je dost casu a zmaknime to.

ja osobne chcem ist do cervenej, tak snad ma nevylucite zo svjich modrych kruhov ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Zoran » Štv Aug 17, 2006 6:17 pm

tomasicek píše:Tu su fotky (sorry za velkost) :??? som lenivy to zmensovat :spik2

Cez Den

Je tam pat modrych diod na 12 V , jedna stala 17 Sk....su zapojene systemom vsetky plusove nozicky na plus, vsetky minusove nozicky na minus...a berie si to stavu z toho centralneho svetla, ktore sa rozsvietilo ked som otvoril dvere...teraz svitia tieto krasne diodky :o) tu ziarovku som vybral takze diodky sa spravaju presne ako svetlo ... svietia stale, alebo ked otvorim dvere, alebo vobec...svetlo na mapy funguje takisto...takze cista pracicka :mrk a sam som bol prekvapeny vysledkom doslova za par korun, hlavne ked viem kolko stoji neon :hope
neon stoji 100,-SK http://www.agem.sk/?flag=kategorie&cat=000070037600560
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod tomasicek » Pia Aug 18, 2006 12:52 pm



ale ja neviem zapojit neon od pocitaca...to ide myslim na 4.5 Volta.... okrem toho tie diodky ma vysli lacnejsie a su kompaktnejsie takze ked nesvietia ani nevies ze tam neieco je :)

a jedna sa mi vypalila...kua jedna..musim ju nahradit...asi tam este nejake pridam nech to peckuje poriadne... :)

PS: kolko ma vyjde to podsvietenie budikov CCA? aj s pracou?
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Maco222 » Pia Aug 18, 2006 1:05 pm

Neon od PC musis kupit s intentorom, je to taka krabicka kvoli tomu napatiu co pohode potom mozes napojit do auta.. mam to tak urobene aj ja..
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Zoran » Pia Aug 18, 2006 1:38 pm

Maco222 píše:Neon od PC musis kupit s intentorom, je to taka krabicka kvoli tomu napatiu co pohode potom mozes napojit do auta.. mam to tak urobene aj ja..
maju aj s napatovym invertorom stoji o 50korun viac...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron