Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Modre podsvietenie budikov...

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod oldboy » Pon Apr 17, 2006 7:46 pm

Páni navrhujem navrhnúť konkrétne termíny stretnutia aby sa to zosúladilo a pohlo ďalej. Len dúfam, že to nebude vadiť mirec1xxx a že nám to všetkým pomôže spraviť.
oldboy
Opytovateľ
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon Mar 27, 2006 3:57 pm
Bydlisko: Šaľa, SR

Poslaťod Hosť » Pon Apr 17, 2006 10:19 pm

Takze aby som to zhrnul nejako rozumne co sa mojej osoby tyka...

1) Mozem hociktory vikend okrem spominaneho 11.-13.maja kedy budem na vychode,
2) Potrebujem vediet presny pocet aut ktore to chcu prerobit, aby som zabezpecil dostatocne
mnozstov LED-iek a odporov.

Dnes som trosku prerabal podsvietenie ovladania klimatizacie, a uz mam zmaknute aj to... je to ale dalsia pracna robota navyse... vysledok ale rozhodne stoji za to.

Na jednu 323 S treba nasledujuce. 5ks modrych 12V LED z Cobry, 16ks 3 mm modrych LED 110/50 stup.
16ks 560 ohm 0,5W odporov.

Ak to budeme robit u teba Zoran v garazi, bolo by dobre vymysliet nejaku "tmavu komoru" na skusanie.
Napr. z kartonov alebo pod...

Co sa casu tyka vidim to na cely den, kedze bude tolko aut.

Ad. Tomant: Tomas, s tvojim Xedosikom mam trosku obavy pretoze aj ked je to stale mazda, je to predsa len luxusnejsi korab a nerad by som nieco ulomil pri rozoberani, ale na druhu stranu pokial budes lamat plasty sam, LED-ky ti uz prehodiiiim :mrk
Hosť
 

Poslaťod mirec1xxx » Pon Apr 17, 2006 10:20 pm

Anonymous píše:Takze aby som to zhrnul nejako rozumne co sa mojej osoby tyka...

1) Mozem hociktory vikend okrem spominaneho 11.-13.maja kedy budem na vychode,
2) Potrebujem vediet presny pocet aut ktore to chcu prerobit, aby som zabezpecil dostatocne
mnozstov LED-iek a odporov.

Dnes som trosku prerabal podsvietenie ovladania klimatizacie, a uz mam zmaknute aj to... je to ale dalsia pracna robota navyse... vysledok ale rozhodne stoji za to.

Na jednu 323 S treba nasledujuce. 5ks modrych 12V LED z Cobry, 16ks 3 mm modrych LED 110/50 stup.
16ks 560 ohm 0,5W odporov.

Ak to budeme robit u teba Zoran v garazi, bolo by dobre vymysliet nejaku "tmavu komoru" na skusanie.
Napr. z kartonov alebo pod...

Co sa casu tyka vidim to na cely den, kedze bude tolko aut.

Ad. Tomant: Tomas, s tvojim Xedosikom mam trosku obavy pretoze aj ked je to stale mazda, je to predsa len luxusnejsi korab a nerad by som nieco ulomil pri rozoberani, ale na druhu stranu pokial budes lamat plasty sam, LED-ky ti uz prehodiiiim :mrk


Ako isto vacsina z vnimavejsich pochopila - to som bol ja :hura
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Uto Apr 18, 2006 10:07 am

Ja som to zas az tak vazne nemyslel, skor by som sa prisiel pozriet ak bude cas... :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Zoran » Uto Apr 18, 2006 11:58 am

No nemame este presny datum, co takto 29.4. alebo 30.4. (mne asi trosku viac vyhovuje nedela, pretoze v sobotu mam skolu...)? Pre nutnost vela el. zastrcok myslim ze moja garaz rada privita vsetky mazdy....
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod oldboy » Štv Apr 20, 2006 8:23 am

JA 29 ani 30.4. nemôžem, čo ma v celku se..., ale ak by vám to vyhovovalo tak 6-7.5., 13-14.5, 27-28.5. Tieto dni môžem, takže mi zostáva sa len modliť aby to väčšine vyhovovalo v tejto dobe.
oldboy
Opytovateľ
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon Mar 27, 2006 3:57 pm
Bydlisko: Šaľa, SR

Poslaťod mirec1xxx » Štv Apr 20, 2006 8:28 am

oldboy píše:JA 29 ani 30.4. nemôžem, čo ma v celku se..., ale ak by vám to vyhovovalo tak 6-7.5., 13-14.5, 27-28.5. Tieto dni môžem, takže mi zostáva sa len modliť aby to väčšine vyhovovalo v tejto dobe.


Ja nemozem ten vikend 13.5. ako som uz spominal...
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod oldboy » Štv Apr 20, 2006 11:16 am

Čo keby sme to zorganizovali 6. alebo 7. 5.2006. Kto je za nech sa pripojí.
oldboy
Opytovateľ
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon Mar 27, 2006 3:57 pm
Bydlisko: Šaľa, SR

Poslaťod mirec1xxx » Štv Apr 20, 2006 11:18 am

oldboy píše:Čo keby sme to zorganizovali 6. alebo 7. 5.2006. Kto je za nech sa pripojí.


moze byt
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Zoran » Štv Apr 20, 2006 1:15 pm

6.ho mam dvolezitu prednasku, cize nemozem, ak tak 7.ho...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod mirec1xxx » Štv Apr 20, 2006 2:42 pm

Zoran píše:6.ho mam dvolezitu prednasku, cize nemozem, ak tak 7.ho...


okej :mrk
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Štv Apr 20, 2006 10:20 pm

11,12

kua chlapy zas doplacam na to ze som sa s blavy odstahoval
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Zoran » Štv Apr 20, 2006 11:01 pm

socoman píše:11,12

kua chlapy zas doplacam na to ze som sa s blavy odstahoval
Ty brdo a ty si bol niekedy odtialto? Co ta viedlo na vychod, to by ma celkom zaujmalo, lebo ludia vatsinou smeruju skor sem ako odtialto.. A inac, odazka pomimo... Robis satniky? Lebo som si pozeral tvoju geleriu a mas tam na zadnom okne taku nalepecku... /nebudem robit konkretnu reklamu/ :)
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod socoman » Štv Apr 20, 2006 11:09 pm

Zoran píše:
socoman píše:11,12

kua chlapy zas doplacam na to ze som sa s blavy odstahoval
Ty brdo a ty si bol niekedy odtialto? Co ta viedlo na vychod, to by ma celkom zaujmalo, lebo ludia vatsinou smeruju skor sem ako odtialto..

no ja som vychodniar, ale byval som v blave styri roky. (a nie koli skole) ale pred dvoma rokmi mi preplo a vratil som sa domov. a dotiahol som na vychod aj socomanzelku (nitra) ale nebanujem navrat domov. mali sme to trochu premyslene, ze co a jak a celkom sa nam tu dari (nenasiel som smaila "poklopanie na drevo")
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Zoran » Štv Apr 20, 2006 11:20 pm

socoman píše:
Zoran píše:
socoman píše:11,12

kua chlapy zas doplacam na to ze som sa s blavy odstahoval
Ty brdo a ty si bol niekedy odtialto? Co ta viedlo na vychod, to by ma celkom zaujmalo, lebo ludia vatsinou smeruju skor sem ako odtialto..

no ja som vychodniar, ale byval som v blave styri roky. (a nie koli skole) ale pred dvoma rokmi mi preplo a vratil som sa domov. a dotiahol som na vychod aj socomanzelku (nitra) ale nebanujem navrat domov. mali sme to trochu premyslene, ze co a jak a celkom sa nam tu dari (nenasiel som smaila "poklopanie na drevo")
TY brdo tak medzimestska rodina :)
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť