Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

novacik :)

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

novacik :)

Poslaťod asimo » Ned Mar 19, 2006 12:08 am

nazdar hosi.. rad by som vstupil do vasho sveta, akupil si mazdu.. preco? pretoze MAZDA ROOLEZZ THE WORLD!! haha.. mam zaujem o MAZDA 323F 2.0 V6 GT, mam uz jednu vyhliadnutu, ma 112000km rocnik 95. na co si mam pri kupe davat pozor a este, prosim, ale seriooozne, kolko ta masina zerie?? priemer, mesto dialnica a hlavne, ked budem mat sem tam tazsiu nohu.. hh budem rad za kazdy seriozny komentar a pomoc.. som z Vranova, tak piste jak o zivot.. budem rad za kazdu pomoc, zatial ahoj :pray
"race with the best.. ..end like the rest"
Obrázok užívateľa
asimo
Opytovateľ
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Ned Mar 19, 2006 12:02 am
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Ned Mar 19, 2006 1:27 am

Dooobre si vybral, mam to iste. na 1995 je 112 000km dost malo. Si si isty, ze to je pravdiva hodnota? :lol

Na co bacha: spotreba oleja, trasenie brzd, pazvuky motora - GO je pekelne draha - nie je to 1.5.

Spotreba - no bratru, pod 10l/100km so mal, len ked som isiel 100km 90km/h po rovine, inak asi vzdy dvojcifro... Ale nikdy som to tak nepocital, za ten pozitok to stoji...

Neviem, co ti tak napisat na prvy krat, vyber konrketne auto, pojazdi, popis, uvidime.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod asimo » Ned Mar 19, 2006 1:02 pm

pridal som si ta na ICQ, tak tam mozme pokecazt.. tu dam nejake fotto, mozes kuknut..
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok[/img]
"race with the best.. ..end like the rest"
Obrázok užívateľa
asimo
Opytovateľ
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Ned Mar 19, 2006 12:02 am
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Lobo » Ned Mar 19, 2006 2:13 pm

Obrázok užívateľa
Lobo
Komunikátor
 
Príspevky: 562
Registrovaný: Ned Jan 29, 2006 9:53 pm
Bydlisko: Praha/Mlada Boleslav

Poslaťod pete » Ned Mar 19, 2006 2:24 pm

na 1995 je 112 000km dost malo. Si si isty, ze to je pravdiva hodnota?

mam 1996 a 128tis km, myslim, ze to nie je az tak nepravdive, su aj "dedkovia" co obcas pozeraju telku a prave sa nevozia :o)
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod Michal 4WS » Ned Mar 19, 2006 3:21 pm

:tlesk: Heská :tlesk: !!!! Milujem červenú! :o)
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod dochtor » Ned Mar 19, 2006 3:24 pm

pete04 píše:na 1995 je 112 000km dost malo. Si si isty, ze to je pravdiva hodnota?

mam 1996 a 128tis km, myslim, ze to nie je az tak nepravdive, su aj "dedkovia" co obcas pozeraju telku a prave sa nevozia :o)

...a preto si kúpia 2.0 V6 GT :lol
Ale je pravda, ze mam zhruba rovnake (takmer vsetko osobne odjazdene) cisla ako pete04, teda mozne to je.
Na pohlad je to zachovaly kus, ale dal by som na doktorove rady. Predsa len vie, co doma chova :suns
Myslim si, ze tieto motory su haklive na necitlive spravanie, tj. vytacanie za studena, zly olej, resp. jeho nedostatok a tak...
323S BA 1,5 Z5
dochtor
Komunikátor
 
Príspevky: 541
Registrovaný: Str Dec 08, 2004 11:24 am
Bydlisko: BA MT

Poslaťod asimo » Ned Mar 19, 2006 5:08 pm

HOSI ste super, dikes za rady.. da sa to lahko ten tachometer pretocit?? a este jedna otazka.. je tu niekto z KOSIC? chcem si ju ist pondelok vyskusat za jednym chalanom.. a ak by tu bola nejaka dobra dusa, co by mi chcel robit testera.. bol by som rad.. :mrk nechcem sa oddrbat.. PRVE AUTO JE PRVE AUTO.. hh zatial bol len fotrikou seat a to veru nechcem zdedit.. smejd spanielsky.. MAZDA je najlepsia..

PS: to predne koleso je 17" to bol len testik, ze ci to je v pohode na tom aute.. normalne na nom su standard 16"ky.. ale aj mne sa pacia, mozno sa s tym typkom dohodnem aj na nich.. :lol

PS2: mimochodom, je za 150000sk DOBRA CENA??? ..som auto fanda.. spusto o autach viem, ved mam za sebou dopravnu skolu a otec je profi sofer [aj napriek tomu si kupil seat.. hahaha] ale jedno co som sa naucil je, ze sa spytam najprv uz ostielanych profikov v tom danom fachu.. a tuna vedia pomaly vsetci viac ako ja o mazdach
"race with the best.. ..end like the rest"
Obrázok užívateľa
asimo
Opytovateľ
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Ned Mar 19, 2006 12:02 am
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Michal 4WS » Ned Mar 19, 2006 5:18 pm

asimo píše:HOSI ste super, dikes za rady.. da sa to lahko ten tachometer pretocit?? a este jedna otazka.. je tu niekto z KOSIC? chcem si ju ist pondelok vyskusat za jednym chalanom.. a ak by tu bola nejaka dobra dusa, co by mi chcel robit testera.. bol by som rad.. :mrk nechcem sa oddrbat.. PRVE AUTO JE PRVE AUTO.. hh zatial bol len fotrikou seat a to veru nechcem zdedit.. smejd spanielsky.. MAZDA je najlepsia..

PS: to predne koleso je 17" to bol len testik, ze ci to je v pohode na tom aute.. normalne na nom su standard 16"ky.. ale aj mne sa pacia, mozno sa s tym typkom dohodnem aj na nich.. :lol

PS2: mimochodom, je za 150000sk DOBRA CENA??? ..som auto fanda.. spusto o autach viem, ved mam za sebou dopravnu skolu a otec je profi sofer [aj napriek tomu si kupil seat.. hahaha] ale jedno co som sa naucil je, ze sa spytam najprv uz ostielanych profikov v tom danom fachu.. a tuna vedia pomaly vsetci viac ako ja o mazdach


Tak toto je ale kurva podoba: moje prvé auto tiež mazda , otec má tieš SEAT, je som sa tieš nechcel odrbať, tieš sa v autách dobre vyznám :hura
Ešte mi povedz že to je CORDOBA :suns :jamaica
P. S. Seat je furt lepšie ako nejaká Felda, KIA, Lada, Daewoo (sorry Chevrolet) Fabia, Embéčka .....
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod asimo » Ned Mar 19, 2006 5:22 pm

Michal 4WS píše: Tak toto je ale kurva podoba: moje prvé auto tiež mazda , otec má tieš SEAT, je som sa tieš nechcel odrbať, tieš sa v autách dobre vyznám :hura
Ešte mi povedz že to je CORDOBA :suns :jamaica
P. S. Seat je furt lepšie ako nejaká Felda, KIA, Lada, Daewoo (sorry Chevrolet) Fabia, Embéčka .....


je to CORDOBa a cervena 1.2.. a s tym mas pravdu.. nemam rad to auto.. zere to jak nejaka V6tka a vykon "skutek utek" hh.. otec ho ma 2roky a uz na nej nabehal 150000km, to je masaker..
a PETE04, ak to Fko pri tvojom mene je original, nie paintshop aleb tak, tak je to MASAKER stroj.. RESPEKT[/quote]
"race with the best.. ..end like the rest"
Obrázok užívateľa
asimo
Opytovateľ
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Ned Mar 19, 2006 12:02 am
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Michal 4WS » Ned Mar 19, 2006 5:28 pm

asimo píše:
Michal 4WS píše:Tak toto je ale kurva podoba: moje prvé auto tiež mazda , otec má tieš SEAT, je som sa tieš nechcel odrbať, tieš sa v autách dobre vyznám :hura
Ešte mi povedz že to je CORDOBA :suns :jamaica
P. S. Seat je furt lepšie ako nejaká Felda, KIA, Lada, Daewoo (sorry Chevrolet) Fabia, Embéčka .....


je to CORDOBa a cervena 1.2.. a s tym mas pravdu.. nemam rad to auto.. zere to jak nejaka V6tka a vykon "skutek utek" hh.. otec ho ma 2roky a uz na nej nabehal 150000km, to je masaker..
a PETE04, ak to Fko pri tvojom mene je original, nie paintshop aleb tak, tak je to MASAKER stroj.. RESPEKT


Veď to ani neni motor to je len taká krabička, moj otec má 1,4MPi- 8rokov ide v pohode a zatiaľ žiadne problémi
A ešte môj názor : tá 323F nieje zlá, ale za tú cenu by som si zobral asi dačo iné :neane
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Bill » Ned Mar 19, 2006 5:41 pm

asimo píše:je tu niekto z KOSIC? chcem si ju ist pondelok vyskusat za jednym chalanom.. a ak by tu bola nejaka dobra dusa, co by mi chcel robit testera.. bol by som rad.. :mrk nechcem sa oddrbat.. PRVE AUTO JE PRVE AUTO.. hh zatial bol len fotrikou seat a to veru nechcem zdedit.. smejd spanielsky.. MAZDA je najlepsia..

Ked chces pomoct pomozeme, ale jedine poobede. Cislo telefonu mas v SS, ozvi sa. Zlomil som aj jedneho "otekara", ktory urcite urobi hlbkovu kontrolu :lol.
Mazda a Mitsubishi sú súrodenci, ale Tatra nezná bratra!
Obrázok užívateľa
Bill
Prispievateľ
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia Máj 21, 2004 4:27 pm
Bydlisko: vychod

Poslaťod Kris » Ned Mar 19, 2006 5:44 pm

Chlapci..drzim palce nech to vyjde.. :pray
Asimo..upravil som ti citacie...aby si sa nezlakol ze ako to, ze samo sa to..normalna udrzba..casom budes vediet citovat bezchybne :mrk
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod asimo » Ned Mar 19, 2006 5:50 pm

Kris píše:Chlapci..drzim palce nech to vyjde.. :pray
Asimo..upravil som ti citacie...aby si sa nezlakol ze ako to, ze samo sa to..normalna udrzba..casom budes vediet citovat bezchybne :mrk


dikes chalani ste super.. tesim sa na najblizsie stretko ked bude niekde pobliz, urcite pridem.. ak to s tou 323 GT vyjde...

a to GT chcem, lebo jej cena a spotreba je na jej vykon a spolahlivost vynikajuca.. nic ine som nenasiel.. a ked mam pravdu povedat, ani uz nehladam.. bud mazda, alebo autobus :o)
"race with the best.. ..end like the rest"
Obrázok užívateľa
asimo
Opytovateľ
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Ned Mar 19, 2006 12:02 am
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Zoran » Ned Mar 19, 2006 6:57 pm

asimo píše:nazdar hosi.. rad by som vstupil do vasho sveta, akupil si mazdu.. preco? pretoze MAZDA ROOLEZZ THE WORLD!! haha.. mam zaujem o MAZDA 323F 2.0 V6 GT, mam uz jednu vyhliadnutu, ma 112000km rocnik 95. na co si mam pri kupe davat pozor a este, prosim, ale seriooozne, kolko ta masina zerie?? priemer, mesto dialnica a hlavne, ked budem mat sem tam tazsiu nohu.. hh budem rad za kazdy seriozny komentar a pomoc.. som z Vranova, tak piste jak o zivot.. budem rad za kazdu pomoc, zatial ahoj :pray
Kokso kde sa tie 2litre na vychode beru??? Nepoznam pomaly nikoho kto by bol bratislavcan a mal 2,0 :twist:
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť