Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dovoz auta z Nemecka do CR

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Kupa

Poslaťod Relic » Štv Aug 12, 2004 8:32 am

Majki> Kua ja viem, ze sa opalti pockat, ale mne sa uz fakt cakat nece...nieje tu niekto, kto to sem dovaza, zeby som sa dohodol s nim?
Relic
 

Poslaťod trojanhorse » Štv Aug 12, 2004 8:34 am

Relic píše:Majki> Kua ja viem, ze sa opalti pockat, ale mne sa uz fakt cakat nece...nieje tu niekto, kto to sem dovaza, zeby som sa dohodol s nim?


Relic, ja som trojanhorse, nie Majki. Ale neva. Keď mieniš vyhodiť do vzduchu 50 litrov, nech sa páči. :lol:
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Relic » Štv Aug 12, 2004 8:52 am

Aha, prepac, nevnimam hned takto poranu :) No ale ked si to tak zoberies, ta cena sa vyrovna ako keby si kupil to auto na nasom trhu. Take poriadnejsie okolo 180-190tis. Len ked si mam predstavit cakat este do noveho roku :((((( Skor sa nezmeni nic?? Zasrany politici...
Relic
 

Poslaťod trojanhorse » Štv Aug 12, 2004 8:56 am

Relic píše:Aha, prepac, nevnimam hned takto poranu :) No ale ked si to tak zoberies, ta cena sa vyrovna ako keby si kupil to auto na nasom trhu. Take poriadnejsie okolo 180-190tis. Len ked si mam predstavit cakat este do noveho roku :((((( Skor sa nezmeni nic?? Zasrany politici...


To máš pravdu, s politikmi. Buďme radi, že aspoň po novom roku sa to zmení. Ale zase do januára 2005 neni až tak strašne dlho. Za 50 000 môžeš mať tuning, alebo neviem čo.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Hosť » Štv Aug 12, 2004 9:56 am

To máš pravdu, s politikmi. Buďme radi, že aspoň po novom roku sa to zmení. Ale zase do januára 2005 neni až tak strašne dlho. Za 50 000 môžeš mať tuning, alebo neviem čo.[/quote]

No hej, lenze co ked im trtne v tych ich sprostych hlavach vymetenych a zas daco zmenia a zistim, ze sa mi neoplatilo cakat :(
Hosť
 

Poslaťod dabel » Štv Aug 12, 2004 10:05 am

Nemoze sa zmenit. Uz len zavedenie tychto obmedzujucich poplatkov je proti europskym zakonom o volnom pohybe tovaru. Aj EuroII je svinstvo, pretoze bezne v EU plati, ze prihlasenie auta z ineho statu EU je ako prepis z okresu do okresu.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Relic » Štv Aug 12, 2004 10:24 am

No dufam...ale chalani vy sa vyznate..mate kontakty..nevedel by mi nietko z vas zohnat tu 323 Fku?? Jasne ze nie zadara :)
Relic
 

Poslaťod dabel » Štv Aug 12, 2004 10:29 am

Pokial viem, tak Marianko sa zaobera dovozom 323f. Snad Ti bude vediet poradit. Ja poznam len "nemecku stranu mince", dve auta som uz kupoval a prihlasoval, natahoval sa s poistovnou a taaaak ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Relic » Štv Aug 12, 2004 10:32 am

Takze je to sama natahovacka ten dovoz z nemecka?? Lebo fakt by sa mi hodil dakto, kto by mi to doviezol..nevies, kolko by si zato vypytal?
Relic
 

Poslaťod relic » Štv Aug 12, 2004 10:35 am

kontakt na MARIANKA ma dakto?? najlepsie mob.
relic
 

Poslaťod dabel » Štv Aug 12, 2004 10:40 am

Natahovacka to bola u mna kvoli sadzbe poistneho (prevozné značky majú paušál, takže sa Ťa to netýka). Marianko sa tu zjaví skoro každý deň, príp. si vyhľadaj naňho kontakt v rubrike "Predám" - rozpredáva GD 2.0i 16V.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod majki » Štv Aug 12, 2004 7:01 pm

Relic píše:Majki> Kua ja viem, ze sa opalti pockat, ale mne sa uz fakt cakat nece...nieje tu niekto, kto to sem dovaza, zeby som sa dohodol s nim?

KOntaktuj Marianka. Ve foru v oddeleni Predam --> Mazda 626 GD 16V bla bla bla nevim jak je to presne tam je na nej cislo zda se mi. On se zabyva dovozem aut na Slovensko (z Nemecka)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pia Aug 13, 2004 6:41 pm

Cafte chalani,
tak dneska jsem hovoril s jednim typkem, co se zabyva dovozem aut - odepsanych jako vraky, ze Svycar do CR, a bylo mi sdeleno, ze staci vzit auto, trailer (takovy ten vozik, na kterej se to auto nalozi) a zajet pro to do nemec nebo kam chci, tam to nalozi a privezt to zpatky. Zadna celnice, zadni policajti, nikdo by nemel delat problemy, protoze je to pry uplne legalni. Tak se Vas ptam, co je na tom pravdy...Diky
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod marianko » Pia Aug 13, 2004 8:07 pm

relic píše:kontakt na MARIANKA ma dakto?? najlepsie mob.


Ak chces zavolaj 0905 237 898
marianko
Opytovateľ
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Uto Júl 27, 2004 2:26 pm
Bydlisko: velky meder

Poslaťod radek » Sob Okt 02, 2004 11:26 am

Pavel Rittich píše:Chalani, co to proboha platíte na Slovensku za šílený poplatky? Mně to nedalo a zeptal se u nás na dopravce. K nám můžu dovézt auto do 8 let stáří bez problémů, teď už i bez cla. Starší jedině na díly, jenže výměna karoserie je přestavba - u stejného typu je to bez problémů za kolek. Takže koupit v němcích auto, dotáhnout ho na plošině a legálně vyměnit karoserii. Číslo motoru se už do techničáku nepíše a když ho tam máš, dá se za 10,- Kč kolek vymazat, pak už je otázka co všechno jsi opravdu vyměnil. Převod auta, který už tu je jednou registrovaný, stojí stejný peníze ať je český nebo cizí. Kolik vlastně platíte vy?


Prosim Te jak je to teda z dovozem chci si neco pritahnout ...neco tak 5 let staryho ..a nikdy sem to nedelal ...ale rikali vsichni ze to je jednoduchy ...tak sem se chtel zeptat jestli to zvladnu a na co si mam dat pozor ...na http://www.autoscout24.de jsou supr fara za slusnej peniz ))) dik moc
radek
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť