Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Style XP

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Style XP

Poslaťod whitex » Ned Mar 05, 2006 7:56 pm

Už dlouhou dobu používá¨m program Style XP, myslím, že všichni budou vědět k čemu slouží...
Jenže v podstatě nikdy nefungoval tak jak bych chtěl... Ty změněný motivy často padaj a nabíhá to v úplně strašným motivu...
Slyšel jsem ale, že jde vzhled windows změnit i jinak... Poradíte někdo jak na to?
Díky...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod TomAnt » Ned Mar 05, 2006 9:02 pm

whitex píše:Už dlouhou dobu používá¨m program Style XP, myslím, že všichni budou vědět k čemu slouží...
Jenže v podstatě nikdy nefungoval tak jak bych chtěl... Ty změněný motivy často padaj a nabíhá to v úplně strašným motivu...
Slyšel jsem ale, že jde vzhled windows změnit i jinak... Poradíte někdo jak na to?
Díky...


Najlepsia rada je > NEMENIT. Akykolvek program brutalne spomali system... to myslim vazne... ak uz vazne chces zmenit vzhlad Windows, ten Style XP je jeden z najlepsich softov, cize ak ti ten blbne, obavam sa ze nic moc lepsie asi nenajdes...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod whitex » Ned Mar 05, 2006 9:05 pm

TomAnt vím... Vím že to myslíš vážně, všechno tohle chápu....

Nicméně jsem slyšel, že jde nějak, jakoby přepsat standartní vzhled XP a dát si tam jakýkoliv jiný, jde o to, že žádná aplikace neběží na pozadí, prostě nějaký soft jen přepíše ten vzhled windowsů na ten, který si člověk zvolí...
Víš jak to myslím?
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod TomAnt » Ned Mar 05, 2006 9:11 pm

whitex píše:TomAnt vím... Vím že to myslíš vážně, všechno tohle chápu....

Nicméně jsem slyšel, že jde nějak, jakoby přepsat standartní vzhled XP a dát si tam jakýkoliv jiný, jde o to, že žádná aplikace neběží na pozadí, prostě nějaký soft jen přepíše ten vzhled windowsů na ten, který si člověk zvolí...
Víš jak to myslím?


Z takeho sudka som vyskusal len Vista transformation Pack, ktory ti prerobi vzhlad na Vistu, ale... udrzalo sa mi to na disku presne 5 minut, potom to slo veeeelmi rychlym krokom prec (mimochodom, vyuzivalo to ku svojej cinnosti aj Style XP...)

Ty skratka potrebujes nieco, co pomeni samotne DLLka, kniznice systemu, ale aj to je take riesenie... no proste, ako velmi ten system potrebujes funkcny :ho:

Vseobecne by som to zhrnul, hladaj "transformation pack-y"...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod whitex » Ned Mar 05, 2006 9:47 pm

Děkuju, ale mě se právě moc hledat nechce, heh.
Ale dík za rady, něco zkusím pohledat...

- je to přesně jak píšeš, chtěl bych poměnit DLL-ka a víc se tím už nezabývat...

Ale na Style XP asi už kašlu, pokud nic neseženu, tak to nechám v původním vzhledu - co se dá dělat, no...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod TomAnt » Ned Mar 05, 2006 9:50 pm

No vidis, ja by som chcel napriklad do OS taku ficuru, ze by sa aplikacie, ktore sice bezia a maju okna, ale neboli pouzite viac ako 5 minut stali ciernobielymi... ze by mi zostali farebne len tie ktore naozaj pouzivam, tie aktivne... ale toto nikto nerobiiii :) Asi budem musiet zas ukecat brata :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod whitex » Ned Mar 05, 2006 9:55 pm

To by nebylo špatný TomAnt...
Něco jako když se odhlašuješ z XP - odhlašovací dialog zůstane barevný, ale neaktivní okolí je černobílý...
- To by blo vážně dobrý... :o)
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod TomAnt » Ned Mar 05, 2006 11:05 pm

whitex píše:To by nebylo špatný TomAnt...
Něco jako když se odhlašuješ z XP - odhlašovací dialog zůstane barevný, ale neaktivní okolí je černobílý...
- To by blo vážně dobrý... :o)


Preeeesne tak, preeeesne tak... strasne sa mi to paci...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod pete » Ned Mar 05, 2006 11:38 pm

brnknem Bilovi, dam vediet :ho:
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod peager » Štv Apr 06, 2006 2:16 pm

TomAnt píše:
whitex píše:Už dlouhou dobu používá¨m program Style XP, myslím, že všichni budou vědět k čemu slouží...
Jenže v podstatě nikdy nefungoval tak jak bych chtěl... Ty změněný motivy často padaj a nabíhá to v úplně strašným motivu...
Slyšel jsem ale, že jde vzhled windows změnit i jinak... Poradíte někdo jak na to?
Díky...


Najlepsia rada je > NEMENIT. Akykolvek program brutalne spomali system... to myslim vazne... ak uz vazne chces zmenit vzhlad Windows, ten Style XP je jeden z najlepsich softov, cize ak ti ten blbne, obavam sa ze nic moc lepsie asi nenajdes...


pripajam sa troska neskor k teme ale moj nazor je ze windowblinds je asi najlepsi a ide bez problemov,mam full verziu a nemam problem.na nete je k tomu programu neskutocne mnozstvo skinov a vsetkeho mozneho od zmeny kurzoru,ikon,plochy,pozadia,zvukov. takze ja sa vobec nestazujem a ani nepocitujem spomalenie pc.
626 coupe 2.0i 16V r.v91
ne,ze by na tom nejak zalezalo,ale ano ....
Obrázok užívateľa
peager
Prispievateľ
 
Príspevky: 240
Registrovaný: Ned Apr 02, 2006 11:43 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod flat909 » Štv Júl 13, 2006 10:13 pm

style xp je v podstate bezproblemovy, mne sa osobne najviac paci soft ALIEN GUI ktory ho ale vyuziva, lenze cely win urobi do krasneho ufonskeho vzhladu, fakt take futuristicke, moznosti je viac, vsetky su brutalne premakane, lepsie nez vacsina beznych skinov dostupnych na nete... fakt je ze stajlovat chce skor lepsi comp a stabilny system. Na mojom Athlon X2 dualcore 4400+ / 2gb ram / 7600 gt to ide bez problemov, ziadny problem nema ale ani stary Athlon 2000+ / 1gb ram / 6600 gt, ale uz na 512tke pamati by som rozmyslal ci to robit alebo nie.
medwedzique 323f
Obrázok užívateľa
flat909
Čitateľ
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Júl 20, 2004 4:45 pm
Bydlisko: Prešov

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť