Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ako dat dole palubovku v 323 S BA?

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod dochtor » Uto Mar 07, 2006 4:18 pm

Ešte by sa mal Zoran vyjadriť či dostal odpoveď na svoju otázku :suns
323S BA 1,5 Z5
dochtor
Komunikátor
 
Príspevky: 541
Registrovaný: Str Dec 08, 2004 11:24 am
Bydlisko: BA MT

Poslaťod Zoran » Uto Mar 07, 2006 5:25 pm

dochtor píše:Ešte by sa mal Zoran vyjadriť či dostal odpoveď na svoju otázku :suns
Hehe no uz sme si zvykli ze sa tu clovek pyta na palubovku a skonci to pri niecom upleneee inom... :-x
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod dochtor » Uto Mar 07, 2006 6:10 pm

Zoran píše:
dochtor píše:Ešte by sa mal Zoran vyjadriť či dostal odpoveď na svoju otázku :suns
Hehe no uz sme si zvykli ze sa tu clovek pyta na palubovku a skonci to pri niecom upleneee inom... :-x

Tak teda skúsim ja. Je to už takmer desať rokov, čo som to robil. Takéto fórum ešte nebolo, tak iste chápeš, že som nepostupoval úplne optimálne :suns Tak napíšem len to čo viem, resp si pamätám.
Ak sa teda pýtaš na demontáž palubovky (teda veľkého sivého dielu naprieč celým autom) tak vedz, že je uchytená na "lešenárskej" trubke. Jej konce uvidíš, keď odlúpneš tie veľké záslepky čo sú po bokoch palubky. Trubka je na každej strane uchytená dvomi veľkými skrutkami. Vtip je v tom, že na tej trubke je zavesený aj stĺpik riadenia, takže by som začal s jeho demontážou.
Good luck.
323S BA 1,5 Z5
dochtor
Komunikátor
 
Príspevky: 541
Registrovaný: Str Dec 08, 2004 11:24 am
Bydlisko: BA MT

Poslaťod Zoran » Uto Mar 07, 2006 10:11 pm

dochtor píše:
Zoran píše:
dochtor píše:Ešte by sa mal Zoran vyjadriť či dostal odpoveď na svoju otázku :suns
Hehe no uz sme si zvykli ze sa tu clovek pyta na palubovku a skonci to pri niecom upleneee inom... :-x

Tak teda skúsim ja. Je to už takmer desať rokov, čo som to robil. Takéto fórum ešte nebolo, tak iste chápeš, že som nepostupoval úplne optimálne :suns Tak napíšem len to čo viem, resp si pamätám.
Ak sa teda pýtaš na demontáž palubovky (teda veľkého sivého dielu naprieč celým autom) tak vedz, že je uchytená na "lešenárskej" trubke. Jej konce uvidíš, keď odlúpneš tie veľké záslepky čo sú po bokoch palubky. Trubka je na každej strane uchytená dvomi veľkými skrutkami. Vtip je v tom, že na tej trubke je zavesený aj stĺpik riadenia, takže by som začal s jeho demontážou.
Good luck.
Dik skusim to :)
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Joseph » Pon Apr 17, 2006 2:06 am

Potrebujem vediet ako mam vybrat mriezku, ktora je vyznacena na obrazku, ide o mazdu 323 S BA r.v.98

Obrázok
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Black » Pon Apr 17, 2006 8:26 am

JosephBSG píše:Potrebujem vediet ako mam vybrat mriezku, ktora je vyznacena na obrazku, ide o mazdu 323 S BA r.v.98

Obrázok
Takový malý off topic si dovolím. Máš krásně čisté auto :tlesk: a to já dovedu ocenit a ten ten black stromeček je taky paráda :zit .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod BOB » Pon Apr 17, 2006 9:33 am

To Black: A co ja ? Vcera jsem to pucoval cely den :lol :lol :lol :lol

Obrázok

Obrázok
BOB
Opytovateľ
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Ned Apr 02, 2006 5:42 pm

Poslaťod gathis » Pon Apr 17, 2006 10:24 am

zrovna se mi to nechce jít ven fotit, ale i já mám uvnitř uklizeno, vyleštěné plasty.... interiér vypadá téměř jako nový.....

to BOB: tu umitaci dřeva jsi tam dával sám? jak to vypadá naživo? na fotce celkem slušně... dělají se i jiné dekory?

ten kus igelitu uprostřed čelního skla je fakt hustej :roll :roll :roll
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod Joseph » Pon Apr 17, 2006 10:32 am

gathis píše:zrovna se mi to nechce jít ven fotit, ale i já mám uvnitř uklizeno, vyleštěné plasty.... interiér vypadá téměř jako nový.....

to BOB: tu umitaci dřeva jsi tam dával sám? jak to vypadá naživo? na fotce celkem slušně... dělají se i jiné dekory?

ten kus igelitu uprostřed čelního skla je fakt hustej :roll :roll :roll


To neni moj interier, je to iba ilustracne foto, ja mam krajsi interier :-) len potrebujem radu ako to vybrat ale znova sa tu rozbehli off topic temy, takze mi asi nikto neporadi.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod BOB » Pon Apr 17, 2006 10:35 am

JosephBSG píše:To neni moj interier, je to iba ilustracne foto, ja mam krajsi interier :-) len potrebujem radu ako to vybrat ale znova sa tu rozbehli off topic temy, takze mi asi nikto neporadi.



Jdu se na to podivat :lol

Tak jsem na to mrkl a neni to nic sloziteho. Staci na to sroubovak. Zabrat z jedne strany/ vyznaceno na fotce/ dulezite je si neposkrabat plasty !!!!! a dilec je venku :hura

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Naposledy upravil BOB dňa Pon Apr 17, 2006 11:26 am, celkovo upravené 2
BOB
Opytovateľ
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Ned Apr 02, 2006 5:42 pm

Poslaťod BOB » Pon Apr 17, 2006 10:36 am

gathis píše:to BOB: tu umitaci dřeva jsi tam dával sám? jak to vypadá naživo? na fotce celkem slušně... dělají se i jiné dekory?


Nene ta je tam od vyroby a i v realu to vypada dobre 8-)
BOB
Opytovateľ
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Ned Apr 02, 2006 5:42 pm

Poslaťod Black » Pon Apr 17, 2006 11:28 am

BOB píše:To Black: A co ja ? Vcera jsem to pucoval cely den :lol :lol :lol :lol

Obrázok

Obrázok
Taky pěkné, máš ode mne pochvalu :tlesk: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Joseph » Pon Apr 17, 2006 12:43 pm

Dal som plasty z auta von a kompletne ich vycistil a vysprchoval doma vo vani, vysjedok je takyto :

http://stv.trek.sk/plasty.jpg
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Bootleg » Pon Apr 17, 2006 1:22 pm

A k dokonalosti ich teraz treba impregnovat nejakym kvalitnym pripravkom, napr. Armor All (s ciernou nalepkou).. :wink
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Black » Pon Apr 17, 2006 1:23 pm

Steve píše:A k dokonalosti ich teraz treba impregnovat nejakym kvalitnym pripravkom, napr. Armor All (s ciernou nalepkou).. :wink
ArmorAll s černou nálepkou je který?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť