Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dovoz dílů

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Dovoz dílů

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Júl 22, 2004 9:30 am

Nechci někomu dělat zadarmo reklamu, ale ve Vysokém Mýtě, kde dělám, je přepravní firma, která za celkem rozumné ceny vozí repliky z Rakouska. Dovoz je v ceně. Výhodné je to u výfuku - když si u nich koupím výfuk (nebo jen některej díl) mám u nich montáž zadarmo.
Jmenuje se to KOBRA-CARGO, tel. 465 422 699, ty díly vyřizuje p. Meduna, mejla jsem bohužel ztratil. Jestli to někomu pomůže, tak fajn.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod majki » Štv Júl 22, 2004 10:22 am

Pavel Rittich píše:Nechci někomu dělat zadarmo reklamu, ale ve Vysokém Mýtě, kde dělám, je přepravní firma, která za celkem rozumné ceny vozí repliky z Rakouska. Dovoz je v ceně. Výhodné je to u výfuku - když si u nich koupím výfuk (nebo jen některej díl) mám u nich montáž zadarmo.
Jmenuje se to KOBRA-CARGO, tel. 465 422 699, ty díly vyřizuje p. Meduna, mejla jsem bohužel ztratil. Jestli to někomu pomůže, tak fajn.

A ten mailik by nebyl??? :oops:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Štv Júl 22, 2004 10:22 am

Pavel Rittich píše:Nechci někomu dělat zadarmo reklamu, ale ve Vysokém Mýtě, kde dělám, je přepravní firma, která za celkem rozumné ceny vozí repliky z Rakouska. Dovoz je v ceně. Výhodné je to u výfuku - když si u nich koupím výfuk (nebo jen některej díl) mám u nich montáž zadarmo.
Jmenuje se to KOBRA-CARGO, tel. 465 422 699, ty díly vyřizuje p. Meduna, mejla jsem bohužel ztratil. Jestli to někomu pomůže, tak fajn.

A ten mailik by nebyl??? :oops: Jo, a mimochodem, na kolik ten výfuk vyšel??? (která část...)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Júl 22, 2004 11:28 am

Ten mejl už jsem vymazal, ale jestli je zájem, tak to ještě vytelefonuju. Ten výfuk byl ještě na starou 626 GB z r. 80, kupoval jsem jen to přední koleno hned za motorem. Měl tam být motor 1,6 ale byl tam dvoulitr, takže jsme na místě typovali, který koleno to vlastně je. Vyplatila se ta montáž u nich, protože úhel toho kolena nakonec nebyl úplně košer, ale v dílně nebyl problem ho ohřát a upravit. I s tím kovoazbestovým těsněním jsem se vešel do dvou tisíc, ty dvě plechovky na trubkách by stály přibližně tak kolem dvou, trubky byly levnější.
To auto jsem pak v květnu prodal a nový majitel mu zničil motor, ještě teď bych si nakopal.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Júl 22, 2004 11:45 am

Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod majki » Štv Júl 22, 2004 2:44 pm

Pavel Rittich píše:Ten majlík je mailto:nd@kobracargo.cz :o)

Díky za ten mail. Sice z toho, co jsi psal výše, zrovna moc chytrej nejsem (dva plechy??? ), ale za ten mail dík...btw., do Olomouce se v sobotu nepodíváš??
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Júl 22, 2004 3:14 pm

Do tý Olomouce bych rád, ale ještě nejsem pojízdnej, Koudy mi sehnal ramena k zadní nápravě aľe ještě mi je nevyměnili. To Slovensko už by dopadnout mělo. Ty "plechovky" - to byl tlumič - byly tam prostě dvě konzervy. Ale nadělejte fotky ať mám na co koukat!
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod majki » Štv Júl 22, 2004 6:53 pm

Pavel Rittich píše:Do tý Olomouce bych rád, ale ještě nejsem pojízdnej, Koudy mi sehnal ramena k zadní nápravě aľe ještě mi je nevyměnili. To Slovensko už by dopadnout mělo. Ty "plechovky" - to byl tlumič - byly tam prostě dvě konzervy. Ale nadělejte fotky ať mám na co koukat!

No, u mě to vypadá, že budu potřebovat obě nový řídící tyče vpředu...jen doufám, že ramena budou v pohodě. Takže se ten kontakt bude docela hodit...No, na Slovensko svým autem nejspíš nedorazím, včil na to nebudou peníze, jen kdyby mě vzal někdo do vozu a já bych mu zacvakal půlku benzínu...snad se tam uvidíme ;)). Jsem hodně rád, že se klub rozrůstá...hlavně o GDčkáře ;))))
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Krenštík » Štv Dec 23, 2004 11:40 pm

mam dotaz, ta firma jeste funguje? :) :help:
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2187
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Black » Pia Dec 24, 2004 12:38 am

majki píše:No, na Slovensko svým autem nejspíš nedorazím, včil na to nebudou peníze, jen kdyby mě vzal někdo do vozu a já bych mu zacvakal půlku benzínu...snad se tam uvidíme ;)). Jsem hodně rád, že se klub rozrůstá...hlavně o GDčkáře ;))))

Majki můžeš se mnou počítat na Slovensko tě ráda vezmu.Co jsem slíbila ,to dodržím.Když nebudeš moci jet svojí Mazdičkou,tak tě svezu. :drivs
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pia Dec 24, 2004 2:27 am

Black píše:
majki píše:No, na Slovensko svým autem nejspíš nedorazím, včil na to nebudou peníze, jen kdyby mě vzal někdo do vozu a já bych mu zacvakal půlku benzínu...snad se tam uvidíme ;)). Jsem hodně rád, že se klub rozrůstá...hlavně o GDčkáře ;))))

Majki můžeš se mnou počítat na Slovensko tě ráda vezmu.Co jsem slíbila ,to dodržím.Když nebudeš moci jet svojí Mazdičkou,tak tě svezu. :drivs

Black, ale tohle se tykalo Jelky :o), koukni na datum, cervenec :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pia Dec 24, 2004 3:35 pm

majki píše:
Black píše:
majki píše:No, na Slovensko svým autem nejspíš nedorazím, včil na to nebudou peníze, jen kdyby mě vzal někdo do vozu a já bych mu zacvakal půlku benzínu...snad se tam uvidíme ;)). Jsem hodně rád, že se klub rozrůstá...hlavně o GDčkáře ;))))

Majki můžeš se mnou počítat na Slovensko tě ráda vezmu.Co jsem slíbila ,to dodržím.Když nebudeš moci jet svojí Mazdičkou,tak tě svezu. :drivs

Black, ale tohle se tykalo Jelky :o), koukni na datum, cervenec :ho:

:oops :oops :oops Teď to vidím Majki a vidím,že jsem fakt přetažená :zlost ,chce to odpočinek.Ale má nabídka platí stále. :dik
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pia Dec 24, 2004 3:46 pm

Black píše: :oops :oops :oops Teď to vidím Majki a vidím,že jsem fakt přetažená :zlost ,chce to odpočinek.Ale má nabídka platí stále. :dik


:dik :mrk
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Uto Dec 28, 2004 11:37 am

Krenštík píše:mam dotaz, ta firma jeste funguje? :) :help:


Máš věštecké vidění! Firma ještě existuje, ale když se jsem před týdnem informoval na blatník, dozvěděl jsem se, že se to chystají v únoru zabalit.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Krenštík » Uto Dec 28, 2004 2:32 pm

Sakra, tak to tam musim rychle napsat. :(
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2187
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Ďalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť