Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 na benzin nebo nafta?

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Black » Pon Feb 27, 2006 12:04 am

Doktor píše:
Petr.20-Hans.626 píše:EE na vrakáč EE já se za svou Mazdu rozhodně nestydím.... A mimochodem BéÁčko je taky super vozidlo pokud vím a to mi dá zapravdu i Lobo. :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :o)


Ale klídek, samozřejmě, že jsem to tak nemyslel (i když pár vraků by se tady našlo :spik2 ). stejný názor.
Já bych neřekla vraků, ale veteránů :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Pon Feb 27, 2006 12:06 am

Black píše:Já bych neřekla vraků, ale veteránů :mrk .


OK, máš recht. Vrak je zbytečně tvrdé.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Pon Feb 27, 2006 12:07 am

Doktor píše:
Black píše:Já bych neřekla vraků, ale veteránů :mrk .


OK, máš recht. Vrak je zbytečně tvrdé.
Jo jo díky :tlesk: :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Pon Feb 27, 2006 11:53 am

Petr.20-Hans.626 píše:Máš určitě pravdu jenže diesel je od Forda - pak už to není úplně ta pravá Mazda...
Ale co se týče dynamických vlastností a spotřeby tak asi benzín strčí do kapsy.

Mas zle informacie... diesel je kompletne vyvinuty v Japonsku (v podstate je to TDID zo 626GF s common-railom), naopak benziny su s Fordackymi pribuzne (rovnaka hlava).
No a plati: chod sa previezt tesne po sebe benzinom, napr. 2.0i a dieslom. Potom si porozpravame, co ako jazdi a co je ta spravna volba... :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Lobo » Uto Feb 28, 2006 5:20 pm

Doktor píše:
Petr.20-Hans.626 píše:EE na vrakáč EE já se za svou Mazdu rozhodně nestydím.... A mimochodem BéÁčko je taky super vozidlo pokud vím a to mi dá zapravdu i Lobo. :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :o)


Ale klídek, samozřejmě, že jsem to tak nemyslel (i když pár vraků by se tady našlo :spik2 ). Mimochodem mám taky BA. Věta typu nafta patří do kamen vypovídá o dvou věcech: buď se dobrým dieselu ještě nesvezl, nebo to s ním neumí. Jsou to dva diametrálně odlišné světy, v době kdy jsem jezdil s BA, jsem měl stejný názor. Nicméně člověk se učí vlastními chybami.


Doktor> nebo moznost 3) nafta ho nenadchla....

ad.1 - svez sem se v usa v co-dragsteru kterej byl pohanenej naftou, takze vykon tam nakej byl :ho:
ad.2 - dalsi auto v rodine je naftak, ale jak sem uz poznamenal, nic mi to nerika :)


Petr> ktomu se snad ani nebudu vyadrovat :ho:
Obrázok užívateľa
Lobo
Komunikátor
 
Príspevky: 562
Registrovaný: Ned Jan 29, 2006 9:53 pm
Bydlisko: Praha/Mlada Boleslav

Poslaťod dabel » Uto Feb 28, 2006 5:47 pm

Lobo píše:ad.1 - svez sem se v usa v co-dragsteru kterej byl pohanenej naftou, takze vykon tam nakej byl :ho:
ad.2 - dalsi auto v rodine je naftak, ale jak sem uz poznamenal, nic mi to nerika :)

No Lobo, ona neni nafta ako nafta, ze ano :lol Nadalej tvrdim, ze zvezenie v Mazde6 100kW diesel je o triedu lepsie, ako v 104kW benzine...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Uto Feb 28, 2006 7:31 pm

dabel píše:
Lobo píše:ad.1 - svez sem se v usa v co-dragsteru kterej byl pohanenej naftou, takze vykon tam nakej byl :ho:
ad.2 - dalsi auto v rodine je naftak, ale jak sem uz poznamenal, nic mi to nerika :)

No Lobo, ona neni nafta ako nafta, ze ano :lol Nadalej tvrdim, ze zvezenie v Mazde6 100kW diesel je o triedu lepsie, ako v 104kW benzine...


No ale teraz bratm si to prehnal, ze o triedu... oprav sa :ho: aspon mierku...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Uto Feb 28, 2006 7:34 pm

TomAnt píše:
dabel píše:
Lobo píše:ad.1 - svez sem se v usa v co-dragsteru kterej byl pohanenej naftou, takze vykon tam nakej byl :ho:
ad.2 - dalsi auto v rodine je naftak, ale jak sem uz poznamenal, nic mi to nerika :)

No Lobo, ona neni nafta ako nafta, ze ano :lol Nadalej tvrdim, ze zvezenie v Mazde6 100kW diesel je o triedu lepsie, ako v 104kW benzine...


No ale teraz bratm si to prehnal, ze o triedu... oprav sa :ho: aspon mierku...

Ked vravim, ze o triedu, tak o triedu :lol Neprehanam, jazdil som na nich hned po sebe :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Uto Feb 28, 2006 7:37 pm

dabel píše:
TomAnt píše:
dabel píše:
Lobo píše:ad.1 - svez sem se v usa v co-dragsteru kterej byl pohanenej naftou, takze vykon tam nakej byl :ho:
ad.2 - dalsi auto v rodine je naftak, ale jak sem uz poznamenal, nic mi to nerika :)

No Lobo, ona neni nafta ako nafta, ze ano :lol Nadalej tvrdim, ze zvezenie v Mazde6 100kW diesel je o triedu lepsie, ako v 104kW benzine...


No ale teraz bratm si to prehnal, ze o triedu... oprav sa :ho: aspon mierku...

Ked vravim, ze o triedu, tak o triedu :lol Neprehanam, jazdil som na nich hned po sebe :lol


Chces povedat, ze je tam rozdiel ako napriklad medzi Daewoo Matiz a Mazda 626 GF ? (to je o triedu nie? ) :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Uto Feb 28, 2006 7:39 pm

TomAnt píše:Chces povedat, ze je tam rozdiel ako napriklad medzi Daewoo Matiz a Mazda 626 GF ? (to je o triedu nie? ) :ho:

vole, to su dve triedy... A nemyslim velkostne, ale motorom... proste v benzinovej 2.0i sa zvezies, povies si "hm, da sa to", ale ten motor fakt nenadchne. A potom sadnes do diesla, prevezies sa a povies si "tyyyyyyykono, tak toto je dobreeeeee, take scem!" Rozumies mi, co ja chapem?
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Uto Feb 28, 2006 7:46 pm

dabel píše:
TomAnt píše:Chces povedat, ze je tam rozdiel ako napriklad medzi Daewoo Matiz a Mazda 626 GF ? (to je o triedu nie? ) :ho:

vole, to su dve triedy... A nemyslim velkostne, ale motorom... proste v benzinovej 2.0i sa zvezies, povies si "hm, da sa to", ale ten motor fakt nenadchne. A potom sadnes do diesla, prevezies sa a povies si "tyyyyyyykono, tak toto je dobreeeeee, take scem!" Rozumies mi, co ja chapem?


Snazim sa, ale aj tak neverim, ze je ten rozdiel taky pekelny ako popisujes :koule
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Uto Feb 28, 2006 7:51 pm

TomAnt píše:Snazim sa, ale aj tak neverim, ze je ten rozdiel taky pekelny ako popisujes :koule

Nevadi, chod sa zviezt a pochopis ;) Popripade rozdiel medzi 1.8i 120k a dieslom 120k...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Lobo » Uto Feb 28, 2006 9:12 pm

dabel píše:
Lobo píše:ad.1 - svez sem se v usa v co-dragsteru kterej byl pohanenej naftou, takze vykon tam nakej byl :ho:
ad.2 - dalsi auto v rodine je naftak, ale jak sem uz poznamenal, nic mi to nerika :)

No Lobo, ona neni nafta ako nafta, ze ano :lol Nadalej tvrdim, ze zvezenie v Mazde6 100kW diesel je o triedu lepsie, ako v 104kW benzine...


jasne zejo, vyhoda nafty je v "ohromnym" kroutaku kterej je dost nizko a proto se ten motor nemusi tolik vytacet a rekneme ze max. vykon je kolem 4,5t+-

zato benzin nema skoro zadnej kroutak (nemyslim preplnovanej) a vytaci se treba do 8t, pricemz max. vykon je nekde v 6,5t...

a proto lidem prijde ze nafta jede lip :o)


v jedinych Mazdach 6 kterych sem jel, tak byla us verze 3L V6, upravena na 320koni a odlehcena, a dalsi byla nova MPS, ale o nafte v M6 soudit nemuzu :)
Obrázok užívateľa
Lobo
Komunikátor
 
Príspevky: 562
Registrovaný: Ned Jan 29, 2006 9:53 pm
Bydlisko: Praha/Mlada Boleslav

Poslaťod dabel » Str Mar 01, 2006 10:21 am

Lobo píše:a proto lidem prijde ze nafta jede lip :o)

v jedinych Mazdach 6 kterych sem jel, tak byla us verze 3L V6, upravena na 320koni a odlehcena, a dalsi byla nova MPS, ale o nafte v M6 soudit nemuzu :)

Lobo, mne to vysvetlovat nemusis - ako pisem inde, tak sam mam po dlhom zvazovani celkom solidneho (190k) benzina-atmosferu. No a samozrejme, treba sa pohybovat v porovnatelnych verziach - aspon vykonovo :lol

Obe spominane auta som zobral na identicku trasu - par ostrych startov, kus dialnice, kusok okresky - a tesne po sebe, preto si nadalej tvrdim to, co som napisal. Mozno bude "na vine" aj to, ze benzinove motory v M6 su priemerne, zatialco diesle spickove.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Kris » Str Mar 01, 2006 11:58 am

dabel píše:
TomAnt píše:Snazim sa, ale aj tak neverim, ze je ten rozdiel taky pekelny ako popisujes :koule

Nevadi, chod sa zviezt a pochopis ;) Popripade rozdiel medzi 1.8i 120k a dieslom 120k...


Pocuj..viem o com pises..proste vyzera to tak ze ked v tom clovek sedi, ma pocit ze to taha lepsie..
Neni to ALE LEN ZDANIE? Neni to tak ze objektivne cisla hovoria ze su tam uplne rovnake vysledky z nuly na stovku a podobne?
Akurat citis krutiaci moment ako vacsi "tlak na telo" ale inac to nema ziadny prakticky efekt? Proste ze tie auta jazdia rovnako?
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron