Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bel 945!

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Koudy » Str Jan 04, 2006 9:25 pm

dabel píše:Ale ano, pocul som uz o vela spokojnych majitelov BELov, cize vyber si spravil asi dobry. Akorat ako vravim, bacha pri cestach von - radsej ho vyber a nechaj doma.

Btw ja mam pre pripad nudze vodicaky dva :lol :hura


A kde jsi k nim přišel? :neane
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod TomAnt » Str Jan 04, 2006 9:41 pm

Koudy píše:
dabel píše:Ale ano, pocul som uz o vela spokojnych majitelov BELov, cize vyber si spravil asi dobry. Akorat ako vravim, bacha pri cestach von - radsej ho vyber a nechaj doma.

Btw ja mam pre pripad nudze vodicaky dva :lol :hura


A kde jsi k nim přišel? :neane


Ma jeden slovensky a jeden nemecky, parchant :neane
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod bory » Str Jan 04, 2006 10:39 pm

Jinak pánové a dámy.Jakmile se bude blížit bodový systém,tak můj názor je,že detektory budou stát jen víc a víc.Plno lidí si po jedné či dvou pokutách uvědomí,jakou pro něho má cenu řidičák.Navíc je po vánocích a je málo prodejů,ty budou zase,až bílé čepičky vykouknou po sněhu ven.Jsou slevy na všechno.Proč si neudělat radost právě teď a ještě ušetřit? :suns Můžu konstatovat,že žádný jiný i-obchod mi nevyšel tak vstříc.Bohužel má už jen pár kusů a budou prý brzo pryč a na další sleva už nebude.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod milan » Štv Jan 05, 2006 11:08 am

Zabudovane detektory existuju uz aj teraz, stoja sice logicky viac, ale je tam moznost dat senzor aj na zadnu cast auta, pre kazdy pripad... Tiez existuju blokovace laserov, tie zapipaju az vtedy, ak je uz laserovy luc - paprsek - nasmerovany na auto, ale na par sekund dokaze tak skreslit odrazeny laserovy luc, ze koncove zariadenie - radar - nebude na par sekund schopne vyhodnotit odrazovy cas, teda ani rychlost auta. Za cas kym je blokovac schopny rusit laser, na meraci namiesto cisiel sa zobrazuju iba ciarky.Tych par sekund staci na to, aby si zabrzdil, a potom s usmevom ta ofotia s povolenou rychlostou, a mozu si to strcit tak akurat do .... ..sufliku.

Zo zabudovaneho detektora v interieri vidno len toto..
Obrázok

Snimac laseroveho luca - paprsku
Obrázok

Je to velmi male, a skryt sa to da aj lepsie. Pod SPZ na oboch stranach snimac laseroveho blokovaca od ineho vyrobcu.
Obrázok

Laserovy radar ked ho oblbne blokovac...
Obrázok


..takze pekne posluchnite Dabla, a s takymto vybavenim radsej necestujte do Svajcu.. :-))
Obrázok
Obrázok užívateľa
milan
VIP 2007
 
Príspevky: 425
Registrovaný: Pon Feb 14, 2005 11:17 am

Poslaťod Kubis » Štv Jan 05, 2006 3:32 pm

ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod bory » Štv Jan 05, 2006 10:46 pm

Takže dneska jsem se stal majitelem detektoru Bel 945.Pevně zabudovaný detektor je v ČR zakázaný.Přenosný ne.Nejvíce se mi líbí poloha na cloně proti slunci nad spolujezdcem.Nechci aby mi někde koukali kabely,takže dotaz:
Rozebíral někdo světýlko u zrdcátka u 626 GE?Nechci v těch mrazech experimentovat a chtěl bych vědět,jak se rozebírá,aby nic neprasklo.Potřebuju odtud napájení pro Bela.Ty kabely do zapalovače nejsou moc dobrý.Díky za radu.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod whitex » Štv Jan 05, 2006 11:50 pm

bory píše:Takže dneska jsem se stal majitelem detektoru Bel 945.Pevně zabudovaný detektor je v ČR zakázaný.Přenosný ne.Nejvíce se mi líbí poloha na cloně proti slunci nad spolujezdcem.Nechci aby mi někde koukali kabely,takže dotaz:
Rozebíral někdo světýlko u zrdcátka u 626 GE?Nechci v těch mrazech experimentovat a chtěl bych vědět,jak se rozebírá,aby nic neprasklo.Potřebuju odtud napájení pro Bela.Ty kabely do zapalovače nejsou moc dobrý.Díky za radu.
Myslíš? Světlo na střeše? - Jednoduše to sklíčko vyloupneš šroubovákem, nebo to jde i nehtem, když si šikovný... :lol
Pak už tam jsou šroubky a mělo yb to být v poho....
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod bory » Pia Jan 06, 2006 4:55 pm

Bezva,díky.Ted už jistě nic nepraskne,když vím jak na to.Pak už jen jezdit a usmívat se na hlídky :hura
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Str Jan 11, 2006 10:30 pm

Tak u GE se to vyloupne s celým plastem ze stropu.Žádný šroubky jsem tam nenašel.Bel je připojenej a už maká. :hura
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod George » Str Jan 11, 2006 10:47 pm

Na Třeboňsku se bude hodit z Lyšováku směrem do Budějc. Tam to dycky praskám o stošest a bojím se kde bude bubák :o) :suns
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod whitex » Str Jan 11, 2006 11:03 pm

bory píše:Tak u GE se to vyloupne s celým plastem ze stropu.Žádný šroubky jsem tam nenašel.Bel je připojenej a už maká. :hura
Tam nejsou šroubky? vím že sklíčko jde vyloupnout, al evíc sem nedělal - jen vždycky měním žárovku - odchází mi tam často... Takže když to demontuješ dál, tak to stačí taky jen vyloupnout, jo?
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod bory » Štv Jan 12, 2006 4:19 pm

Jasně,jen vyloupneš komplet.A k těm radarům,loví na třech místech Třeboň - J.Hradec,pak ve štěpánovicích a ještě jednou u tý betonárky,v lišově,na tý čtyřproudovce v ČB často s modrou fábií,majdalena hodněkrát,občas v dasným a často je potkávám jet proti mě a to pak řádně stojím na brzdách.Ale musí zachytit tři odrazy od tvého auta a pokud trochu víc přibrzdíš,tak maj tři jiné hodnoty a radar si s tím neporadí,takže to vyhodnotí jako chybu.Radary maj dosah max 60m,ale to se nepoužívá,měří od 6m do 40m max.Taky nevytočí radar víc jak 22 stupňů,pokud ano,měření je dle zákona neplatné,nejsou cejchované na víc stupňů,skreslují.Můžeš je zažalovat i kdybys jel 150,jsi bez viny.Pokutu ti smí dát taky za jednu věc,takže pokud tě zastaví,zjistí nedostatek,třeba pásy,tak ti dá minimálně 1500 podle novely.Ale pokutu už po vyslovení částky už nesmí navyšovat,i kdyby ti našel třeba že jedeš po discích a ne pneumatikách.Můžou tě jedině po propuštění dojet a naložit ti to za něco jinýho.Ale v tomhle případě ti asi vemou OTP :lol .
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť