Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

těsnění pod hlavu

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

těsnění pod hlavu

Poslaťod loky » Sob Dec 24, 2005 1:49 am

cau mam naftovou 626 2.0 a shanim těsnění pod hlavu,no v autokelly ho mají za 2500kč což se mě zdá hodně,nevite jestli se s výrobou těsnění nejaka česká firma nezabívá?dík
loky
 

Poslaťod Peter Borek » Str Dec 28, 2005 10:24 am

neviem co za tesnenie do tvojej presne ide.....ale ja som kupoval tesnenie od elitu a stalo nejakych nepamatam presne ale asi 800 Sk......od vyrobcu AJUSA mam motor FE 2.0i 8V 66kW
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod loky » Str Dec 28, 2005 11:39 pm

jo dík ale problém je v tom že na naftovou 626 to těsnění stoji přes 2 tisice a na benzinovou viktor reinz 500kč-to tam radeji asi dám to staré a koupim tám nějaky horkuodolný tmel :hanged -mate stím někdo zkušenosti.já když sem měl praxi ve škole tak to na starších autech měl kde kdo :hope
loky
 

Poslaťod Zoran » Str Dec 28, 2005 11:54 pm

loky píše:jo dík ale problém je v tom že na naftovou 626 to těsnění stoji přes 2 tisice a na benzinovou viktor reinz 500kč-to tam radeji asi dám to staré a koupim tám nějaky horkuodolný tmel :hanged -mate stím někdo zkušenosti.já když sem měl praxi ve škole tak to na starších autech měl kde kdo :hope


Ja som to tak mal na moskvici a na ac pumpe som mal asi kilo silikonu, lebo mi tam niekde tiekol benzin :)
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron