Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

antiradar

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

antiradar

Poslaťod boto » Uto Nov 22, 2005 10:58 pm

Ma niekto skusenosti z touto schemou pripade nejaku lepsiu schemu na vyssiu frekvenciu.

http://electronics.dax.ru/avto/radar.htm

http://members.shaw.ca/novotill/Chopper ... /index.htm


funguje to?
Obrázok užívateľa
boto
Pisateľ
 
Príspevky: 76
Registrovaný: Uto Júl 26, 2005 12:29 pm

Poslaťod runner » Str Nov 23, 2005 1:57 pm

ja bych se na antiradary vyflakl, je to nelegalni a proti mereni laserem je ti to stejne na houby
Ja tudy jen prochazim ...
Obrázok užívateľa
runner
Prispievateľ
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Pia Jan 14, 2005 6:25 pm

Poslaťod boto » Str Nov 23, 2005 10:58 pm

nasiel som toto a vyzera to fajn akurat treba nejak zvysit frekvenciu http://www.elektroworld.info/modules.ph ... cle&sid=87
Obrázok užívateľa
boto
Pisateľ
 
Príspevky: 76
Registrovaný: Uto Júl 26, 2005 12:29 pm

Poslaťod George » Str Nov 23, 2005 11:47 pm

boto píše:nasiel som toto a vyzera to fajn akurat treba nejak zvysit frekvenciu http://www.elektroworld.info/modules.ph ... cle&sid=87


Obrázok

tady sem si načrtnul tiškák. Tak kdo to osadí a vyzkouší jako první :lol
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod boto » Štv Nov 24, 2005 11:36 am

Neviem asi ten plosak neni spravny neni som sice elektrikar ale nechyba tu na IO cislo jeden nejake cesty z c1 neni spojene z IO dik za vase rady pripade vylepsenia.
Obrázok užívateľa
boto
Pisateľ
 
Príspevky: 76
Registrovaný: Uto Júl 26, 2005 12:29 pm

Poslaťod George » Štv Nov 24, 2005 11:42 am

Máš pravdu. Na papíru sem to měl nakreslený a když sem to předělával tak sem ho tam nedokreslil
Jednička vede mezi odpor R1 a kondík C2
Taky sem nedokreslil ani spojení C1 s 2 a 3 na integráči.
No hlavně že na papíru sem to měl správně :lol
Za mystifikaci se omlouvám.

Obrázok
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Hosť » Pon Jún 12, 2006 11:08 pm

IO 1458 je fyzicky jeden s 8 piny, pro přehled ve schématu je každá jeho funkční polovina nakreslena zvlášť, tak ho nelze rozdělit na dva kusy, nahozený tišťák je chybný.
Hosť
 

Poslaťod bory » Str Jún 14, 2006 9:05 pm

Antiradar je zakázaný,ale detektor ne.Jammer,neboli rušička jsou zakázané.Antiradar mam,ted scháním laserjammer.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Str Jún 14, 2006 9:09 pm

Na schémata jsem krátkej,ale takhle vypadá ten můj na živo.
Obrázok
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Str Jún 14, 2006 9:26 pm

Ramery bere oba druhy hodně s předstihem.Pokud vás měří městská s laserem,tak pokud jste první,máte peška.Leda zastavit a otočit a vzít to jinudy.Pak vám sice přijde předvolání,ale řídila osoba blízká.No a až bude po 1,7,tak sice osoba blízká nebude zcela fungovat,ale dají vám maximálně pokutu a body nemůžou sebrat,protože se neprokázalo,že jste řídili vy.Jestli tedy nemaj ostrou fotku :lol .Pokud měří někoho před vámi,je velmi reálná šance,že měření odhalíte včas.Ale i tak je výhodou laser jammer,neboli rušička.Ano,je za odhalení použití při měření pokuta až 100 000 kč,ale dokáží,že jste ho použili?Určité procento se totiž policistům nepodaří naměřit.A je dost veliké.No a pokud by měli výhrady k čidlům v nárazníku,tak neni problém je schovat,nebo dát na servo motůrky,či elektro magnet.No a ve finále to přeci není rušička,ale automatické otvírání dveří garáže :suns
A rada pro ty,které změří a chytí je:
Policie co vás zastaví a budou vám chtít prokázat nepřiměřenou rychlost,podle mých informací musí na vaše požádání předložit 5 dokumentů o jejich měření.Vím že musí mít papír oshodě,že smí být jejich radar používán v ČR,homologace,pak datum a platnost kalibrace jejich přístroje,potvrzení,že zrovna oni co vás měřili mohou provádět měření a ještě něco......,ale to už nevím.Napsal jsem to svými slovy.A ten bonbónek je ten,že tohle 95% vozů nemá.Takže jim můžete zamávat a popřát hezký den :mrk
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Dopi » Str Jún 14, 2006 10:35 pm

bory píše:A rada pro ty,které změří a chytí je:
Policie co vás zastaví a budou vám chtít prokázat nepřiměřenou rychlost,podle mých informací musí na vaše požádání předložit 5 dokumentů o jejich měření.Vím že musí mít papír oshodě,že smí být jejich radar používán v ČR,homologace,pak datum a platnost kalibrace jejich přístroje,potvrzení,že zrovna oni co vás měřili mohou provádět měření a ještě něco......,ale to už nevím.Napsal jsem to svými slovy.A ten bonbónek je ten,že tohle 95% vozů nemá.Takže jim můžete zamávat a popřát hezký den :mrk


Vsaď se, že když na ně budeš dělat takového machra, tak Tě postih nemine. Nedají Ti sice třeba pokutu na místě, ale určitě Tě předají ke správnímu řízení na místně příslušný odbor dopravy. Tam Ti hrozí sankce ještě vyšší a ty požadované dokumenty k nahlédnutí tam určitě taky budou mít. Navíc pokud to bude ve městě, kterým jenom projíždíš a ne ve Tvém vlastním, tak Tě to bude stát ještě náklady na cestu tam a zpět, až si Tě předvolají. Takže oni Ti taky můžou vesele zamávat na cestu, protože Tvou totožnost, jakožto řidiče, už budou mít zjištěnou a nevykecáš se z toho.
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod yano » Štv Jún 15, 2006 10:17 am

bory píše:Na schémata jsem krátkej,ale takhle vypadá ten můj na živo.
Obrázok


Kolko ta stal a kde si ho kupil?
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod bory » Štv Jún 15, 2006 9:26 pm

Dopi píše:
bory píše:A rada pro ty,které změří a chytí je:
Policie co vás zastaví a budou vám chtít prokázat nepřiměřenou rychlost,podle mých informací musí na vaše požádání předložit 5 dokumentů o jejich měření.Vím že musí mít papír oshodě,že smí být jejich radar používán v ČR,homologace,pak datum a platnost kalibrace jejich přístroje,potvrzení,že zrovna oni co vás měřili mohou provádět měření a ještě něco......,ale to už nevím.Napsal jsem to svými slovy.A ten bonbónek je ten,že tohle 95% vozů nemá.Takže jim můžete zamávat a popřát hezký den :mrk


Vsaď se, že když na ně budeš dělat takového machra, tak Tě postih nemine. Nedají Ti sice třeba pokutu na místě, ale určitě Tě předají ke správnímu řízení na místně příslušný odbor dopravy. Tam Ti hrozí sankce ještě vyšší a ty požadované dokumenty k nahlédnutí tam určitě taky budou mít. Navíc pokud to bude ve městě, kterým jenom projíždíš a ne ve Tvém vlastním, tak Tě to bude stát ještě náklady na cestu tam a zpět, až si Tě předvolají. Takže oni Ti taky můžou vesele zamávat na cestu, protože Tvou totožnost, jakožto řidiče, už budou mít zjištěnou a nevykecáš se z toho.


Nejsem si tak jistej,policajti maj moc malý pravomoci.Otec je policajt :lol
No a pokud se budeš chovat slušně a auto a výbava bude v pořádku,nemáš se čeho bát.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Štv Jún 15, 2006 9:32 pm

yano píše:
bory píše:Na schémata jsem krátkej,ale takhle vypadá ten můj na živo.
Obrázok


Kolko ta stal a kde si ho kupil?

Koupil jsem ho na http://www.antiradary.cz Maj tam slevy oproti ostatním e-shopům o dost větší.Nejlepší je s tím prodejcem mejlovat a pak mu zavolat o cenu pro vás :lol .Kupoval jsem ho v lednu a stál mě o pár tisíc mín,než byla všude jeho prodejní cena 13400Kč.Dostal jsem ho u něj za 11000Kč.Dneska je na něj akce za 9500 tuším a po telefonu či mailu dostaneš ještě slevu.Ale akce má končit dost brzo,takže je třeba koupit,nebo si koupit potom :mrk nový model za 15400Kč.Je o kousínek lepší.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Štv Jún 15, 2006 9:40 pm

Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Ďalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť