Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

antiradar

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Black » Štv Jún 15, 2006 9:56 pm

bory píše:Obrázok
je to moc vidět to bude policajty provokovat a sundat to nestihneš :roll
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod bory » Štv Jún 15, 2006 10:13 pm

Tohle je detektor,ten je povolenej a policie nemá šanci nic proti tobě udělat.No a pokud to chceš skovat,je víc řešení jak to udělat,i když není proč.Třeba tmavší pruh na vršek okna.Ale proč,když je to v poho.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Štv Jún 15, 2006 10:14 pm

Jinak kdyby jsi to chtěla sundat,je to za vteřinu dole,ale jak říkám.........proč.........
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod socoman » Štv Jún 15, 2006 10:16 pm

bory píše:Jinak kdyby jsi to chtěla sundat,je to za vteřinu dole,ale jak říkám.........proč.........

mas to cez zapalovac alebo osobitne potiahnuty kabel?
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod bory » Štv Jún 15, 2006 10:22 pm

Mám sadu,kterou používám v ostatních autech,je na sklo a do zapalovače.Ale nejvíc jezdím s mazdou,tak tam mam vyvedený kabel z lampičky na klíčkovej proud.Takže cvaknu a jedu.Známý si ze mě dělal prdel,jestli ta blbost vůbec funguje.No a náhodou jsme jeli po ČB po městě a Bell začal nadávat a já ubral z cca 75 na 45.A za chvilku se vynořila ochcávka s pruhem a ramerem.Už ani nepíp.Myslím ten můj známý :shock
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod yano » Pia Jún 16, 2006 8:11 am

bory píše:Mám sadu,kterou používám v ostatních autech,je na sklo a do zapalovače.Ale nejvíc jezdím s mazdou,tak tam mam vyvedený kabel z lampičky na klíčkovej proud.Takže cvaknu a jedu.Známý si ze mě dělal prdel,jestli ta blbost vůbec funguje.No a náhodou jsme jeli po ČB po městě a Bell začal nadávat a já ubral z cca 75 na 45.A za chvilku se vynořila ochcávka s pruhem a ramerem.Už ani nepíp.Myslím ten můj známý :shock


ako velmi je ucinny? ja som tymto chvilku zaoberal cital som si na amazone reakcie ludi co si to kupili, a mnohi vraveli toto: prilis vela falosnuch poplachov, prilis vela nezachytenych hliadok. Ake skusenosti mas ty? Kolko krat si platil pokutu a ako casto porusujes predpisy?
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod bory » Pia Jún 16, 2006 3:08 pm

Za 50 km do města a domu poruším předpisy jen jednou.Jedu soustavně o 20 až 50km víc než je povoleno.Falešné poplachy jsou,to je pravda.V Č Budějovicích mi to vyhlašuje pravidelně na dvou místech falešný poplach na automatické dveře.Jinak mam projeté celé jižní čechy a zatím žádný jiný.Učinnost zatím 100%.Taky jsem naposledy platil na štědrý den za rychlost a od ledna mam už detektor a nic.A platil bych už minimálně třikrát co bych bez něj jistě nedobrzdil.No a účinnost je samozřejmě jiná pokud si najdeš ten samý detektor v USA za polovinu,tak nemá ůpravy pro ČR a je na nic.Detekuje pozdě.Proto třeba stížnosti.No a taky záleží na značce výrobku.Ne každá je pro ČR vhodná.Dokonce ani Beltronics nevyrábí pro ČR vše.Jen 3 typy z asi 10ti.Máme totiž dost specifické radary.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Dopi » Pia Jún 16, 2006 3:20 pm

bory píše:
Dopi píše:
bory píše:A rada pro ty,které změří a chytí je:
Policie co vás zastaví a budou vám chtít prokázat nepřiměřenou rychlost,podle mých informací musí na vaše požádání předložit 5 dokumentů o jejich měření.Vím že musí mít papír oshodě,že smí být jejich radar používán v ČR,homologace,pak datum a platnost kalibrace jejich přístroje,potvrzení,že zrovna oni co vás měřili mohou provádět měření a ještě něco......,ale to už nevím.Napsal jsem to svými slovy.A ten bonbónek je ten,že tohle 95% vozů nemá.Takže jim můžete zamávat a popřát hezký den :mrk


Vsaď se, že když na ně budeš dělat takového machra, tak Tě postih nemine. Nedají Ti sice třeba pokutu na místě, ale určitě Tě předají ke správnímu řízení na místně příslušný odbor dopravy. Tam Ti hrozí sankce ještě vyšší a ty požadované dokumenty k nahlédnutí tam určitě taky budou mít. Navíc pokud to bude ve městě, kterým jenom projíždíš a ne ve Tvém vlastním, tak Tě to bude stát ještě náklady na cestu tam a zpět, až si Tě předvolají. Takže oni Ti taky můžou vesele zamávat na cestu, protože Tvou totožnost, jakožto řidiče, už budou mít zjištěnou a nevykecáš se z toho.


Nejsem si tak jistej,policajti maj moc malý pravomoci.Otec je policajt :lol
No a pokud se budeš chovat slušně a auto a výbava bude v pořádku,nemáš se čeho bát.


Od 1.7. Ti slušné chování moc nepomůže, když už Tě jednou za překročení rychlosti zastaví, protože budou pevné ceníky a slevit se nedá. Za překročení rychlosti je minimum 1000 Kč a navíc 2 body pryč. Tvého tatíka asi ještě nestihli poučit, nebo možná jenom třídí někde na obvodě poštu :mrk
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod yano » Pia Jún 16, 2006 3:41 pm

bory píše:Za 50 km do města a domu poruším předpisy jen jednou.Jedu soustavně o 20 až 50km víc než je povoleno.Falešné poplachy jsou,to je pravda.V Č Budějovicích mi to vyhlašuje pravidelně na dvou místech falešný poplach na automatické dveře.Jinak mam projeté celé jižní čechy a zatím žádný jiný.Učinnost zatím 100%.Taky jsem naposledy platil na štědrý den za rychlost a od ledna mam už detektor a nic.A platil bych už minimálně třikrát co bych bez něj jistě nedobrzdil.No a účinnost je samozřejmě jiná pokud si najdeš ten samý detektor v USA za polovinu,tak nemá ůpravy pro ČR a je na nic.Detekuje pozdě.Proto třeba stížnosti.No a taky záleží na značce výrobku.Ne každá je pro ČR vhodná.Dokonce ani Beltronics nevyrábí pro ČR vše.Jen 3 typy z asi 10ti.Máme totiž dost specifické radary.


na slovensku mame rovnake frekvencie ze? ;-)
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod bory » Pia Jún 16, 2006 6:09 pm

Od 1.7. Ti slušné chování moc nepomůže, když už Tě jednou za překročení rychlosti zastaví, protože budou pevné ceníky a slevit se nedá. Za překročení rychlosti je minimum 1000 Kč a navíc 2 body pryč. Tvého tatíka asi ještě nestihli poučit, nebo možná jenom třídí někde na obvodě poštu :mrk[/quote]

Já mu napíšu tvé info. :lol :twisted
Myslím,že s jeho hodností hodně dlouhé drápky.Ale ted odešel do důchodu :suns .Poštu netřídil,na to měl pod sebou kapitány :hanged
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Pia Jún 16, 2006 6:12 pm

yano píše:
bory píše:Za 50 km do města a domu poruším předpisy jen jednou.Jedu soustavně o 20 až 50km víc než je povoleno.Falešné poplachy jsou,to je pravda.V Č Budějovicích mi to vyhlašuje pravidelně na dvou místech falešný poplach na automatické dveře.Jinak mam projeté celé jižní čechy a zatím žádný jiný.Učinnost zatím 100%.Taky jsem naposledy platil na štědrý den za rychlost a od ledna mam už detektor a nic.A platil bych už minimálně třikrát co bych bez něj jistě nedobrzdil.No a účinnost je samozřejmě jiná pokud si najdeš ten samý detektor v USA za polovinu,tak nemá ůpravy pro ČR a je na nic.Detekuje pozdě.Proto třeba stížnosti.No a taky záleží na značce výrobku.Ne každá je pro ČR vhodná.Dokonce ani Beltronics nevyrábí pro ČR vše.Jen 3 typy z asi 10ti.Máme totiž dost specifické radary.


na slovensku mame rovnake frekvencie ze? ;-)


Slovensko je na tom stejně jako tady,predci zme bratia,lebo áko sa to píše :mrk
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Pia Jún 16, 2006 6:42 pm

http://www.antiradar.com/testy/index.html


Tady jsou prý nějaké testy.Nevím z jakého roku je to,ještě jsem se na to nedíval.APokud je tam testována 945CZ ¨starší jak z poloviny roku 2005,tak v ní byl ještě starý vnitřek,jestli je test mladší,tak už je v 945 CZ nový hardver s větší citlivostí a s minimem falešných poplachů.Tak si počtěte,já na to nemám zrovna čas :suns
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Dopi » Pia Jún 16, 2006 9:13 pm

bory píše:Od 1.7. Ti slušné chování moc nepomůže, když už Tě jednou za překročení rychlosti zastaví, protože budou pevné ceníky a slevit se nedá. Za překročení rychlosti je minimum 1000 Kč a navíc 2 body pryč. Tvého tatíka asi ještě nestihli poučit, nebo možná jenom třídí někde na obvodě poštu :mrk


Já mu napíšu tvé info. :lol :twisted
Myslím,že s jeho hodností hodně dlouhé drápky.Ale ted odešel do důchodu :suns .Poštu netřídil,na to měl pod sebou kapitány :hanged[/quote]

Aha, tak on byl admirál :lol Info mu klidně napiš, co píšu sedí 8-) Nechci Tě strašit, ale nedávno jsem četl, co říkal Bambas, republikový šéf dopraváků: Dopravka má tisíc lidí, ale teď se bude dopravě hodně věnovat i městská policie, a těch je 9000. Takže už můžeš vážně čekat radar v každé vesnici a proti laseru antiradar moc nezmůže, každopádně bych na něj nespoléhal.
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod bory » Pia Jún 16, 2006 9:36 pm

Po městě jezdím slušně.Nevíš kterej chodec ti kde skočí do silnice.Víc jak 150 po něm nejedu :lol
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Pon Júl 24, 2006 5:26 pm

ObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť