Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Planujem si dat neony pod auto

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Black » Pon Nov 28, 2005 12:26 pm

S těma dálkovými světly mě šikanoval nějaký super řidič v noci a tak jsem ho pustil před sebe a pěkně jsem mu udělala to stejné, aby viděl, že to není nic pěkného, když to někomu dělá.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Pon Nov 28, 2005 12:28 pm

Black píše:nebo když někdo se tě někdo snaží předjet před stoupáním. Já se taky snažím nechávat si odstup, ale občas se to nedá.



Jo tak tyhlety mám taky rád - to se vždy modlím, aby mu to vyšlo, ještě mu radši přibrzdim a modlím se, aby tam nic nejelo, jinak bych to koupil taky.. Úplně nejlepší je, když to má tak kolem 75PS...
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Pon Nov 28, 2005 12:30 pm

Doktor píše:
Black píše:nebo když někdo se tě někdo snaží předjet před stoupáním. Já se taky snažím nechávat si odstup, ale občas se to nedá.



Jo tak tyhlety mám taky rád - to se vždy modlím, aby mu to vyšlo, ještě mu radši přibrzdim a modlím se, aby tam nic nejelo, jinak bych to koupil taky.. Úplně nejlepší je, když to má tak kolem 75PS...
Tak to je stejné i u mne, já taky raději přibrzdím a pustím toho blázna a taky se modlím, aby nic nejelo v protisměru a on při snaze se tomu vyhnout smetl i mne.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Nov 28, 2005 12:31 pm

Další nešvar některých řidičů je, když se tě snaží předjet a ono jim to nejde i když uberu plyn, pokud to není na okresce, tak mu dám chvíli šanci a pokud to fakt nezvládne, tak šlápnu na plyn a mizím.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Pon Nov 28, 2005 8:41 pm

Jako když mě předjíždí stará škodovka na 90ce rychlostí 95 tak prostě šlápnu apředjet ho nenechám. Klidně i zrychlím třeba na 100 ale abych cítil co 10km to půl litru oleje a v každým kopci zpomaloval na 70 a řadil trojku tak to nemusím.

Nedávno sem jel za debilem do kopce. Dva pruhy. On samozřejmě v levým a jel 80 (ve favoritu). V pravo volno. Nejsem zastánce předjíždění zprava tak sem na něj blikul . Nic. Bliknul sem podruhý ..... nic. Ok bylo trochu šero takže už sem mu vzteky narval dálkový ...... nic. To už sem nasral a lehnul sem na houkačku ...... nic. Chtě nechtě sem podřadil na trojku a vlítnul sem do pravýho a když sem byl čumákem u jeho zadku tak debilovi došlo že jede v levým a bez blinkru si to švihnul přímo přede mně. Jak sem byl rozjetej že ho vezmu z prava tak sem brzdil i očima. Mít tu možnost tak ho snad vytáhnu za auta a dám mu přes hubu.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod runner » Uto Nov 29, 2005 7:24 pm

George: ja te chapu, jsi taky takovy samoser jako ja - no mozna si ten muj predchozi prispevek znovy prectes a nakonec ti dojde, ze oponujes ne tomu, co jsem psal, ale jak sis to vylozil :))

jinak jo, neony me vadi - hlavne ty barveny, ale ani to, ani , kdyz se nekdo chova agresivne vuci me, me neprimeje se chovat na silnici agresivne, na to jae auto moc nenebzpecna vec -- jiste, obcas mi rupnou nervy, ale hlidam si to a pokud se neukrotim, mam z toho akorat blby pocit - nechlubim se tim

Doktor: v podstate jezdim podobne jako ty a rozciluji me stejni magori, kez by jich ubyvalo, no uvidime pristi rok
Ja tudy jen prochazim ...
Obrázok užívateľa
runner
Prispievateľ
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Pia Jan 14, 2005 6:25 pm

Poslaťod santa » Uto Nov 29, 2005 7:44 pm

runner píše:....jinak jo, neony me vadi - hlavne ty barveny...

Kurna, kde mam zohnat ciernobiele .... :hanged
Obrázok užívateľa
santa
VIP 2006
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Štv Okt 13, 2005 8:37 pm
Bydlisko: BA-SK

Poslaťod Mato za » Štv Jan 26, 2006 9:29 am

ahoj ja som objehal nejake auta na dialnici tak okolo 130 nic viac a vidim pred sebou ako sa dvaja debili z jednej firmy na domiesavacoch betonu objehaju a uz som videl ako ma zo zadu preblikuje mercedes ktory si to pekne valil tak som sa s usmevom spratal do praveho pruhu, ten sofer mercedesu musel mat obrovsku radost ked isiel tak 200 a pred sebou vidi dva domiesavace ktore idu tak 70, tak som sa len usmiel, ale takychto hajzlikov co sa tajkto objehaju by som nakopal do zadku
Mato za
 

Poslaťod Enzo » Štv Jan 26, 2006 9:54 am

santa píše:Kurna, kde mam zohnat ciernobiele .... :hanged


Na jar montujem prahy aj neony (modré). Potom na nejakom mazdameetingu v BA si predstavíme naše stroje.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Black » Štv Jan 26, 2006 10:47 am

Mato za píše:ahoj ja som objehal nejake auta na dialnici tak okolo 130 nic viac a vidim pred sebou ako sa dvaja debili z jednej firmy na domiesavacoch betonu objehaju a uz som videl ako ma zo zadu preblikuje mercedes ktory si to pekne valil tak som sa s usmevom spratal do praveho pruhu, ten sofer mercedesu musel mat obrovsku radost ked isiel tak 200 a pred sebou vidi dva domiesavace ktore idu tak 70, tak som sa len usmiel, ale takychto hajzlikov co sa tajkto objehaju by som nakopal do zadku
Vaří ve mě krev, když se dostanu do takové situace, bych nejradši zastavila a přetáhla je po hubě klíčem na kola. Kvůli tomuhle nenávidím dálnici D1 do Prahy.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod santa » Ned Jan 29, 2006 9:53 pm

Enzo píše:
santa píše:Kurna, kde mam zohnat ciernobiele .... :hanged


Na jar montujem prahy aj neony (modré). Potom na nejakom mazdameetingu v BA si predstavíme naše stroje.


Suhlas.
Obrázok užívateľa
santa
VIP 2006
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Štv Okt 13, 2005 8:37 pm
Bydlisko: BA-SK

Poslaťod Zoran » Uto Jan 31, 2006 12:38 am

TomAnt píše:
Lubos1 píše:
boto píše:Planujem si dat neony pod auto ale

Pochopim jemny styling auta, ale ked vidim auto svietiacim podvozkom, ktore vyzera ako vianocny stromcek, tak sa mi chce smiat.


No a? Kazdy nech si so svojim autom robi co sa mu zapaci :) Pozri sa na to z druhej strany, niekto sa takto mozno smeje zasa na nasich autach...


Tak-tak :) Ale nie :twisted
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zoran » Uto Jan 31, 2006 12:42 am

Gothic píše:Ja? Ani v nejmensim. Ta moda neonu pod auto vazne byla a uz je to vazne par let. Ted jsou sice jeste videt, ale hrozne malo.
No neviem kedy ich bolo vidiet viac? Mozno ze je zima tak teraz momentalne to nikto nema, aj ja som ich dal na zimu dole, ale ked budem davat letne gumy, tak neony sups spat na miesto! A co povies v lete, ze to zas prislo do mody? :suns
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zoran » Uto Jan 31, 2006 12:49 am

runner píše:
George píše:Ty si asi stejný pako jako zbytek lidí kteří když viděli že mám v autě DVD a monitor v úrovni volantu tak mudrovali že budu za jízdy čumět na filmy a ne na silnici. Miluju lidi kteří vidí v kufru zesilovač a kecaji že neuslyším záchranku a že sem sobec když si to pouštím nahlas a ohrožuju jiný (aniž by vůbec tušili jak nahlas si to vůbec pouštím). Jako viděl sem hafo aut s neonama na silnici a žádný mě za jízdy nerozptylovalo. Jestli tebe rozptylují tak sorry ale nemáš na silnici potom co pohledávat.


O tom ty nastesti nerozhodujes. Ostatne je to logika na hlavu, podobnou argumentaci pouzivaji kuraci - ja jsem na ulici, muzu si delat co chci. Je to otazka urcite urovne - ja tim, ze neco nedelam (nekourim, nezdobim auto neonama) nikomu neskodim. Kdybych to delal a vedel, ze tim nekomu vadim, necham toho - tomu se rika slusnost. A pro lidi, kteri nevi, co to je, jsou tu zakony - vyhlaska pokud vim nepovoluje svitici blbinky na aute.

Co se tyce teb konkretne, je mi jendo, co mas vedle volantu monitor a dvd, taky tam treba nejaky monitor dam, no a ? Divats e na film za jizdy je jasna kravina - pokud ti to nekdo rekl .. no je tvuj problem, s jakyma lidma se stykas, ze. S tim zesilovacem je to jinak - myslel bych si, ze mas vylagrovany usi, pokud potrebujes zesilovac, osobne bych radeji investoval do odhlucneni, nicmene dokud to neuslysim rvat na ulici, klidne si tim zakladej treba zalej kufr i se zadnima sedadlama. Doma na dvorku si to mej treba na plny kule, poznas za deset, dvacet let, co ti to udela s usima.


Nejsem odpurce tuningu ani stylingu. Jsem odpurce fuseriny, kyce a lidske blbosti - dnes do toho vrta kazdy, kdo ma do prdele diru a vysledky jsou tristni. Ano, videl jsem nekolik dobre nastylovanych aut, jedno z nich byla dokonce oktavka, coz jsem do te doby pokladal za nemozne, bohuzel bych je spocital na prstech jedne ruky. Bezny, tuctovy tuningar, nebo spis tuzer, postrada vkus, smysl pro detail i kvalitni remeslne zpracovani - heslem je co nejvetsi efekt za co nejmin penez. Nevim, proc by zrovna v tomhle oboru nemelo platit :"Kdyz to neumis, tak to nedelej". Nicmene, pokud to nesnizuje bezpecnost na silnici, je to jeho majetek a penize.."
To, ze si myslis, ze te svetylka navic nerozptyluji, jeste neznamena, ze to tak neni. Vim neco o ergononii a o tom, jak se chova oko-mozek v reakci na urcite podnety. Jestlize cely den hledim do monitoru, dostavaji moje oci zabrat, takze na blbecky s neonama a silnyma, spatne serizenyma svetlama jsem obzvlast alergicky, zvlast v noci..
Ako niektore tvoje vety mi pripadaju ako keby si za komancov schavloval co cenzurovat a co ne, alebo bol tvorcom legislativy... Nasa dopravna vyhlaska v SR je z 1996 a vtedy sa s tym, ze sa raz budu montovat neony vobec nepocitalo!!! A veta: "A pro lidi, kteri nevi, co to je, jsou tu zakony" Neviem ci nie je dvolezitejsie trestat vrahov alebo nahanat ludi co maju podsvietenie!!! Dalsi komentar na to netreba, keby si niekedy prerabal auto, tak by si inac hovoril, ale ty si asi len "konzumny" vodic, takze sa ta snazim pochopit, ale ide to tazko....!!! :roll
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Enzo » Uto Jan 31, 2006 4:23 pm

santa píše:
Enzo píše:
santa píše:Kurna, kde mam zohnat ciernobiele .... :hanged


Na jar montujem prahy aj neony (modré). Potom na nejakom mazdameetingu v BA si predstavíme naše stroje.


Suhlas.


Beriem na vedomie.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť