Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

M6 - problemy s brzdami a xenonami

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

M6 - problemy s brzdami a xenonami

Poslaťod Lubos1 » Štv Okt 27, 2005 2:47 pm

Niekedy mi pri cuvani a predoslom brzdeni nieco silne zapiska od prednych brzd. Dealer o tom vie, je to vyrobny problem, bude sa tam nieco menit...
Takisto sem tam prebliknu xenony a niekedy sa akoby chveju. Bude sa menit cela EPROM. Zase nejaka vyrobna vada, vraj na to prisli az teraz nedavno a doteraz to neriesili.

Do servisu idem 16.novembra a idem menit aj pneu. Btw, kolko stoji v SR vymena pneu aj s uskladnenim?

Stale mi nemoze dealer vymenu spravneho radia - dohaduje sa d importerom, ten zase s vyrobcom. Uz prisli 2 a obidve boli na hovno. Bude sa nedali napojit na BOSE alebo na CD menic. To je az tolko kombinacii? Malo by to byt podla mna zistitelne podla VIN, alebo sa mylim?

Nastastie ziadne velke problemy, iba prkotiny.

Zajtra idem na prehliadku po 40 000 km - som zvedavy, kolko si zase zapytaju :)
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod tgala » Štv Okt 27, 2005 3:03 pm

Ja som sa akurat vratil zo servisu. Pri cuvani mi piskala predna naprava. Opravene za hodku a v ramci zaruky, takze pohoda :suns
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lubos1 » Štv Okt 27, 2005 3:16 pm

tgala píše:Ja som sa akurat vratil zo servisu. Pri cuvani mi piskala predna naprava. Opravene za hodku a v ramci zaruky, takze pohoda :suns

to bolo asi ono, co som spominal
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Atenza » Ned Okt 30, 2005 6:51 pm

Lubosi lubosi musim rict ze mas asi fakt smulu kdyz tady ctu vecne ty tvoje problemy. :femaleconspiracy
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod Lubos1 » Pon Okt 31, 2005 1:51 am

Atenza píše:Lubosi lubosi musim rict ze mas asi fakt smulu kdyz tady ctu vecne ty tvoje problemy. :femaleconspiracy

Ale nie, je to v pohode, tieto veci mi v podstate ani nevadia, len som si to vsimol, a bude to bez problemov vyriesene. A tak to ma byt.
Az na to radio, ale aj keby sa to nahodou nevyriesilo, tak to prezijem. Hlavne, ze vsetko ostatne funguje ako ma.
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť