Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Automat

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Lily » Štv Aug 19, 2004 1:10 pm

dabel píše:Tak to sa ami Mazda asi riadne sekla pri konstrukcii - raz darmo, japonske auto ma byt spravene v Japonsku ;) Alebo potrebuju aspon sem-tam mat auto v servise. Ved v US sa preda 99% aut s automatmi. No a samozrejme "stare dobre" automaty v US autach (skusenosti s am. Ford a Cadillac) vydrzia vecnost...


99%?....on taky někdo v USA má manuál a umí řadit??? :roll: To jsou mi teda novinky :wink:
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod dabel » Štv Aug 19, 2004 1:36 pm

Lily: to 1% su emigranti z Europy, ktori si na automat nechcu privyknut ;))
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Bootleg » Štv Aug 19, 2004 2:21 pm

Ked pozeram na fora v US, tak vela ludi chce vymenit automat na 626 za manual, trom sa to vraj podarilo, ostatni ich chcu nasledovat. Ale napr. na eBay sa 626 s manualom predava velmi tazko.. :-) Manual tranny rocks!!!
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Lily » Štv Aug 19, 2004 2:32 pm

dabel píše:Lily: to 1% su emigranti z Europy, ktori si na automat nechcu privyknut ;))


super odpověď :lol:
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Lily » Štv Aug 19, 2004 2:39 pm

Naposledy upravil Lily dňa Str Feb 09, 2005 11:49 am, celkovo upravené 1
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod trojanhorse » Štv Aug 19, 2004 3:51 pm

Lily píše:
dabel píše:Tak to sa ami Mazda asi riadne sekla pri konstrukcii - raz darmo, japonske auto ma byt spravene v Japonsku ;) Alebo potrebuju aspon sem-tam mat auto v servise. Ved v US sa preda 99% aut s automatmi. No a samozrejme "stare dobre" automaty v US autach (skusenosti s am. Ford a Cadillac) vydrzia vecnost...


99%?....on taky někdo v USA má manuál a umí řadit??? :roll: To jsou mi teda novinky :wink:


Lily: Ja má práve takúto US Mazdu s manuálom. Ale viac by sa mi tam páčil automat.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod dabel » Štv Aug 19, 2004 3:54 pm

Steve píše:Ked pozeram na fora v US, tak vela ludi chce vymenit automat na 626 za manual, trom sa to vraj podarilo, ostatni ich chcu nasledovat. Ale napr. na eBay sa 626 s manualom predava velmi tazko.. :-) Manual tranny rocks!!!


Hehe, ze by sa Amici na stare kolena naucili soferovat? ;) Inak si myslim, ze na ebay kupit auto je vobec dost odvaha... v principe ho nevidis, len podla fotiek a "pokecu" majitela. Inak Steve, tusim si dost velky ebaysta ;) Skoro jako ja ;)

Inak asi tym, ze od "mokreho vodicaku" som jazdil tak manualom ako aj automatom (tato mal vtedy dve auta ;)), tak mi presadnutie nerobi ani najmensie problemy. Ten automat je fakt bohovsky do mesta ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod trojanhorse » Štv Aug 19, 2004 3:57 pm

dabel píše:
Steve píše:Ked pozeram na fora v US, tak vela ludi chce vymenit automat na 626 za manual, trom sa to vraj podarilo, ostatni ich chcu nasledovat. Ale napr. na eBay sa 626 s manualom predava velmi tazko.. :-) Manual tranny rocks!!!


Hehe, ze by sa Amici na stare kolena naucili soferovat? ;) Inak si myslim, ze na ebay kupit auto je vobec dost odvaha... v principe ho nevidis, len podla fotiek a "pokecu" majitela. Inak Steve, tusim si dost velky ebaysta ;) Skoro jako ja ;)

Inak asi tym, ze od "mokreho vodicaku" som jazdil tak manualom ako aj automatom (tato mal vtedy dve auta ;)), tak mi presadnutie nerobi ani najmensie problemy. Ten automat je fakt bohovsky do mesta ;)


Kurnik šopa chlapi. Už mi niekto napíše podrobný postup, ako vyplatiť vydraženú vec na US eBay, keď nemám kreditku podporujúcu PayPal? Steve niečo spomínal cez Western Union ale som z toho jeleň. Please, napíšte mi to dopodrobna, ako najposlednejšiemu tupákovi. Budem Vám za to povďačný.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod dabel » Štv Aug 19, 2004 3:58 pm

trojanhorse: uz som Ti vravel, ze ja chodim len na ebay.de a mam v Nemecku bezny ucet, preto to nie je ani najmensi problem.. bohuzial v Emerike som este nic nevydrazil...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod trojanhorse » Štv Aug 19, 2004 4:00 pm

dabel píše:trojanhorse: uz som Ti vravel, ze ja chodim len na ebay.de a mam v Nemecku bezny ucet, preto to nie je ani najmensi problem.. bohuzial v Emerike som este nic nevydrazil...


dabel: viem, pamätám.Mne sa podarilo už dosť vecí vydražiť ale nič z toho. Nemal som to ako vyplatiť. A nejaká dohoda medzi predávajúcim a mňou nebola, resp. nedalo sa s nimi rozumne komunikovať.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod dabel » Štv Aug 19, 2004 4:07 pm

trojanhorse: ked najdes nieco na ebay.de, tak daj vediet, to mozeme zmanazovat.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod trojanhorse » Štv Aug 19, 2004 4:09 pm

dabel píše:trojanhorse: ked najdes nieco na ebay.de, tak daj vediet, to mozeme zmanazovat.


dabel: o.k. priebežne sledujem.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Bootleg » Štv Aug 19, 2004 4:26 pm

Trojanhorse: Nie je problem nieco zohnat cez eBay, je jedno, cez aky, ci US, UK, alebo DE.. Staci nieco najst a ostatne sa da zmaknut v pohode..
Dabel: No ja som dost velky eBay-er, nakupujem rarity od Oldfielda na eBay.. :-)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Lily » Štv Aug 19, 2004 4:27 pm

Naposledy upravil Lily dňa Str Feb 09, 2005 12:00 pm, celkovo upravené 1
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Bootleg » Štv Aug 19, 2004 4:34 pm

Lily píše:Ať koukám, jak koukám, tak jsou tam jen malinké odlišnosti od evropské verze: vzadu anténa, a místo na spz je logicky menší a líbí se mi zadní světla, ty mě přijdou zajímavěji udělané.
není ta spotřeba nějaká malá na 2,5i? To bych brala, silnější motor a takovou spotřebu 8)


No, rozdielov je tam viac, napr. vo svetlach a tak, ale v podstate je to na prvy pohlad to iste. :-) V6 nema az taku spotrebu, ako si ludia myslia. Pri plynulej jazde po dialnici moze mat menej ako nejaka vypecena 1.4-ka (pri rychlosti napr. 150 kmh).. alebo sa mylim, Trojanhorse? :wink:
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť