Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zimní pneu-Rakousko

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod socoman » Štv Mar 02, 2006 12:32 pm

ked stojite na dialnici dajte pozor na LABUDU :lol
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Bill » Štv Mar 02, 2006 6:48 pm

Zoran píše: Tieto prognostiky milujem, akurat minuly tyzden som isiel na D1 BA-ZA a pri trencine mam obiehala zenska na novej toyote, neviem konkretny model, isla vraj 160 a take hodiny z nicoho nic dostala tesne predomnou, len tak tak som ubrzdil a nenapalil to do nej... A to mala nove auto s urcite novymi gumami -) kedze potom sme obaja zastavili a hodili rec, teda jej moc do reci nebolo... :) Hovorila, ze auto ma 3 mesiace, ze by nebola rada keby ho hned rozbila a zabila sa a.... Podstatne na tom je, ze mala nove auto a v toyotach predpokladam nedavaju protektory ale kvalitne pneu, cesta bola sucha a ani jej chyba to podla mna nebola... Takze obvynujem "kvalitne" pneu.... :twist:


Moze byt aj auto za 4 miliony s AWD aj vsetky elektronicke systemy + najdrahsie nejazdene pneumatiky. Ked raz nie je v poriadku vodic nepomoze nic. Nemusi byt ani mokro a staci aj pri polovicnej rychlosti.
Tym nemyslim, ze v tomto pripade to bolo tak, a uz vonkoncom nenarazam na to, ze riadila "zenska".
Zazil som aj extremy, ze v zime nepreslo vela ludi a Schade, pripadne ine vraky na slikoch veselo viedli kolonu, pretoze konkretny clovek to s tym konkretnym autom jednoducho vedel.
Mazda a Mitsubishi sú súrodenci, ale Tatra nezná bratra!
Obrázok užívateľa
Bill
Prispievateľ
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia Máj 21, 2004 4:27 pm
Bydlisko: vychod

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť