Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Recenzia

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Recenzia

Poslaťod Kris » Sob Okt 01, 2005 3:58 pm

Mozem poprosit technicky znalych ako George, Steve, a pod...ze by ste posudili nasledujucu stranku a produkt?
Predavaju nejake interaktivne CD ktore vraj obsahuje informacie podobne alebo zhodne ako workshop manual. Ja ale neviem posudit ci je to to, a nakolko je dobre to spracovanie.

http://www.autodata.ltd.uk/frames/set_prod.htm

Je tam polozka "Autodata on CD" a a v ramci toho potom "Information at your fingertips"

Pleaaasee... :neverim

Mozno by som tymto konecne mal navod na xedosa. :o:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kris » Sob Okt 01, 2005 8:23 pm

Nahanam ranking :mrk
Majki Bratm! Co na to hovoris?
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Sob Okt 01, 2005 8:27 pm

Co ty bratm, kua, sa stahujem do Blavy, bratm, vies...aby som bol tiez na zoznamu pozvatych :tma


:ho:

Co na to hovorim? Vyzera to slubne :o), Workshop je workshop, cize by to mohlo byt nieco, co ty furt zhanas...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Sob Okt 01, 2005 8:33 pm

majki píše:Co ty bratm, kua, sa stahujem do Blavy, bratm, vies...aby som bol tiez na zoznamu pozvatych :tma


:ho:

Co na to hovorim? Vyzera to slubne :o), Workshop je workshop, cize by to mohlo byt nieco, co ty furt zhanas...


No ale je to naozaj workshopove alebo je to len nejake haluzacke..Su tam tie navody,preto som chcel aby si kukol screenshoty,lebo na nich to vidno ze co to je ..ale mne to nic nehovori.. :o:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Sob Okt 01, 2005 8:49 pm

No ja neviem, ako vyzera presne aky taky workshop manual, ale toto vyzera dost podrobne, cize myslim mozno to je to, co hladas...nech sa vyjadri este aj ini, hm? :tma
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť