Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Krimistop

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Krimistop

Poslaťod MMKS » Uto Sep 27, 2005 5:18 pm

Tak jsem byl dneska na školení firmy o u nás novém systému možného zabezpeční pro jednoduší identifikaci. Spočívá to v tom, že si zakoupíte sadu ve které jsou na uto tuším dva mikročipy a asi 50.000 mikroteček s kódem v lepidle. Čipi vám hodí na skryté místa a sprejem s mikrotečkami zastříkají asi 50 míst na autě a stejný kód potom ještě vypískují na sklo. O tomto je vedneá celorepubliková evidence kam má policie přístup. Takže když vám ukradnou auto a najde se podobné se změněnýma znakama, může se podle toho dohledat. Sady josu i na kola a drahé věci v bytě. Znělo to celkem zajímavě. Kdby měl někdo zájem tak stránky mají http://www.krimistop.cz.
Doufám že to neberete jako reklamu, nic z toho nemám, ale i mě v práci pomůže když to bude mět co nejvíc lidí.
Obrázok užívateľa
MMKS
Komunikátor
 
Príspevky: 519
Registrovaný: Štv Mar 24, 2005 7:25 pm
Bydlisko: Břeclav okolí

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Uto Sep 27, 2005 5:28 pm

Copak copak, žádná změna v práci MMKS :-?
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kubis » Uto Sep 27, 2005 5:29 pm

tak a timto zkončila moje kariera zloděje dopr..le :ho: :ho: :ho:
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod MMKS » Uto Sep 27, 2005 6:25 pm

:nene :nene :nene vážně to je myšleno jako tip pro ty kterým se to vzhledem k hodnotě auta vyplatí. Práce je pořád stejná, bylo to školení pro policii aby věděla co a jak, kdyby se s tím setkala. Až změním práci tak přejdu na druhý břeh, líp platí, jsou víc vážení, o práci se bát nemusí a svoje zkušenosti tam zúročím nejlíp.
Obrázok užívateľa
MMKS
Komunikátor
 
Príspevky: 519
Registrovaný: Štv Mar 24, 2005 7:25 pm
Bydlisko: Břeclav okolí

Poslaťod nOvYl » Uto Sep 27, 2005 6:46 pm

jako napad je to dobry, ale pokud mi ukradnou auto a rozeberou nebo prestavej tak to pomuze akorat policajtum ke zjisteni ze jde o kradeny veci a odkud byly ukradeny, samotny poskozeny z toho prilis velkej uzitekmit nebude, kcemu mu asi bude, kdyz mu vratej karoserii, nebo podvozek.
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod MMKS » Uto Sep 27, 2005 6:57 pm

pokud to nemáš pojištěný proti krádeži tak můžeš vymáhat škodu na pachatelích. Zapomeň, že to jsou chudáčci kteří namejí co jíst (vymahatelnost práva nerozebírejme) takže brát z čeho je. Jinak tak neplatí, že se auto rozebírá do posledního šroubku, vždyť stačí jen pár drobných úprav a voalá je tady úplně nové a čisté auto. Za svou krátkou kariéru jsem viděl dost aut, které se vraceli i když bylo podezření že nejsou úplně čisté, protože se nebylo o co opřít a kdyby se zrovna našel podvozek s tvou mikrotečkou, tak počítám že na něm bude nějaká kastle a čekal bych, že když se na ní nic nenajde tak se bude považovat jako ta původní teda tvoje.
Obrázok užívateľa
MMKS
Komunikátor
 
Príspevky: 519
Registrovaný: Štv Mar 24, 2005 7:25 pm
Bydlisko: Břeclav okolí

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť