Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Tip na nejlevnější povinný ručení

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod dabel » Uto Sep 27, 2005 9:34 am

Black píše:Ale když někdo s takovou pojišťovnou nabourá tebe,tak to také stojí za to. Další takový šmejdi jsou v Triglavu. Bráchovu motorku zrušila ženská pojištěná u Triglavu a už to tak vypadá,že dojde k soudnímu řízení s Triglavem,dnes jsem měla jednání se soudním znalcem.

Taki hajzli su vo vsetkych poistovnach... Poistovne su horsie ako mafie!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Pavel Rittich » Uto Sep 27, 2005 10:38 am

Já jsem letos přešel od ČPP k pojišťovně ČSOB. Za dvoulitrovou mazdu s tříletým bezeškodním průběhem platím čtvrtletně 1426,-Kč, takže celkem 5704,- Kč za rok. Je v tom ale zakalkulováno, že tenhle okres má nižší nehodovost. Někde na netu mají stránku i s možností cvičně si výšku pojistky spočítat.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod bory » Uto Sep 27, 2005 12:56 pm

Moje mazdička je taky u Generali a platím 1428 čtvrtletně a mam bonus B3.Samozřejmě si dejte všichni kooperativu,nebo alianz,alianz mě konkrétně pěkně vypekl,ale to jsem odběhl stranou.Až do mě někdo nabourá,tak chci peníze hned :jo .Vůbec nikdo tady nemá zkušenost s generali jak vyplácí škody?To neznamená,že je špatná,nebo dobrá.Mam Generali,protože platím málo.Třeba můj otec má obsah 1.3 a u kooperativy platí s bonusem tu nejlepší pojistku co maj cenu stejně jako já.A myslíte,že když někdo nabourá jeho,tak že mu to pomůže?Nebo když nabourá někoho on?Maximálně ho zadarmo odtahnou do servisu.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod majki » Uto Sep 27, 2005 2:00 pm

kooperativa je hnus :hnus, vsecko, co muzou, tak protahnou, vsude, kde muzou, te odrbaji, servou a nebo na tebe serou uplne :twist:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod m.doohan » Uto Sep 27, 2005 2:58 pm

Já mám pojištěno u Allianzu za 1955 Kč čtvrtletně s bonusem B1. Holt když máme ty "nenasytný" dvoulitry, tak musíme řádně solit i za pojistky... :( A když už jsme u toho, která pojišťovna koho vypekla, tak mně zase pěkně hla žlučí ČP :vztekly
m.doohan
Opytovateľ
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pia Máj 13, 2005 1:39 pm
Bydlisko: Plzeň

Poslaťod TomAnt » Uto Sep 27, 2005 3:01 pm

Mne uz sa tusim neoplati mat poistku podla vykonu motora namiesto podla objemu co?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Yenix » Uto Sep 27, 2005 4:27 pm

bory píše:Moje mazdička je taky u Generali a platím 1428 čtvrtletně a mam bonus B3.Samozřejmě si dejte všichni kooperativu,nebo alianz,alianz mě konkrétně pěkně vypekl,ale to jsem odběhl stranou.Až do mě někdo nabourá,tak chci peníze hned :jo .Vůbec nikdo tady nemá zkušenost s generali jak vyplácí škody?To neznamená,že je špatná,nebo dobrá.Mam Generali,protože platím málo.Třeba můj otec má obsah 1.3 a u kooperativy platí s bonusem tu nejlepší pojistku co maj cenu stejně jako já.A myslíte,že když někdo nabourá jeho,tak že mu to pomůže?Nebo když nabourá někoho on?Maximálně ho zadarmo odtahnou do servisu.


Ja s Generalkou zkusenosti mam, a to kladne, proto jsem u nich.
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod TomAnt » Uto Sep 27, 2005 4:29 pm

Yenix píše:Ja s Generalkou zkusenosti mam, a to kladne, proto jsem u nich.


Problem je, ze u povinneho je podstatne, kde je poisteny ten, co to do teba napali, nie kde si poisteny ty...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Yenix » Uto Sep 27, 2005 4:52 pm

TomAnt píše:
Yenix píše:Ja s Generalkou zkusenosti mam, a to kladne, proto jsem u nich.


Problem je, ze u povinneho je podstatne, kde je poisteny ten, co to do teba napali, nie kde si poisteny ty...


To jo, ale aspon se necitis jeste blbe proto, ze jsi nekomu napalil auto a on z pojistovny navic 2 roky nemuze dostat prachy.
Jinak jsem u ni mel i cestovni pojistku a kdyz jsem je potreboval, byli vcas po ruce a fakt dobrá komunikace...
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod MMKS » Uto Sep 27, 2005 4:59 pm

George píše:
MMKS píše:Cena je sice důležitá, ael třeba Podnikatelská pojiťovna byla prý hodně levná, ale kamošovu pojistnou událost řešila skoro rok a pokud jsem slyšel, tak to nebyl ojedinělý případ.
Což je ale problém toho, koho nabouráš a ne tvůj že.


a nebo pokud máš havarijní pojištění... o čemž téma taky není
Obrázok užívateľa
MMKS
Komunikátor
 
Príspevky: 519
Registrovaný: Štv Mar 24, 2005 7:25 pm
Bydlisko: Břeclav okolí

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Uto Sep 27, 2005 5:26 pm

Yenix píše:Ja s Generalkou zkusenosti mam, a to kladne, proto jsem u nich.

Nevím jak se chovaj u povinnýho ručení, ale všechny pojistky, který u nich měla naše firma na jiný druhy pojištění, byly z důvodu naprostýho nezájmu a odmítání pojistných plnění velmi rychle zrušeny.
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod mates118 » Sob Okt 01, 2005 1:50 pm

zdravim vsechny.mazdu mam teprv mesic a je fakt dobra zatim jen me nesviti přední prave svetlo,dalkove,no zarovkou to neni konektorem taky ne a pojistky co jsou pod volantem jsem taky vymenil tak fakt nevim kdyby jste mel nekdo napad cim by to mohlo byt tak prosim napsat mailto:mates118@seznam.cz jinak co se tyce ručení tak to mam u TRIGLAWU za 5100kč s bonusem.ale nemají žadne pobočky v PRAZE jen jednu mistnost v Praze na pankráci 30.
mates118
 

Poslaťod Harry FE3 » Sob Okt 01, 2005 2:03 pm

Já jsem u zasr... kooperativy a s max. bonusem platím 1460,- čtvrtletně.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod majki » Sob Okt 01, 2005 8:17 pm

mates118 píše:zdravim vsechny.mazdu mam teprv mesic a je fakt dobra zatim jen me nesviti přední prave svetlo,dalkove,no zarovkou to neni konektorem taky ne a pojistky co jsou pod volantem jsem taky vymenil tak fakt nevim kdyby jste mel nekdo napad cim by to mohlo byt tak prosim napsat mailto:mates118@seznam.cz jinak co se tyce ručení tak to mam u TRIGLAWU za 5100kč s bonusem.ale nemají žadne pobočky v PRAZE jen jednu mistnost v Praze na pankráci 30.


A jakou Majdu to mas?
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod mates118 » Sob Okt 01, 2005 9:22 pm

starej dvoulitr comprex.
mates118
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron