Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zimni pneu, aneb co kdo preferuje

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod whitex » Pia Okt 28, 2005 7:02 pm

Já to furt tak nějak odkládal, se slovy, že to ještě vydží....
Ale už cca týden jezdím na zimních, protože jednu z letních jsem už prodřel, takže to byla nutnost... :ho:
- rychle to jeďte přezout - nevyplatí se to odkládat....
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Joshuax » Pon Dec 05, 2005 11:41 am

ja jsem si poridil penu KUMHO , 5200 za 4 kola , jsem spokojenej maximalne. Dal jsem na rady kamarada co se tim zivi , jezdi je druhy rok a jsou fakt cool. Mekoucke , nesymetricky desing , dobre drzi , hluboky snih jsem jeste nemel moznost zkusit , ale to se brzo zmeni v te nasi dire za mestem :D
MAZDA 323 / 1996
Obrázok užívateľa
Joshuax
Pisateľ
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Sob Aug 20, 2005 7:11 pm

Poslaťod dabel » Pon Dec 05, 2005 12:22 pm

Tak tento rok som vsetky auta (TomAntov Xed, Zuzkina GF, moja HOnda) obul do Vredesteinov SnowTrack 2 a prvy pocit je ten, ze su naozaj vyborne - dokonca sa mi zdaju aj lepsie ako Dunlopy.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Pon Dec 05, 2005 12:26 pm

dabel píše:Tak tento rok som vsetky auta (TomAntov Xed, Zuzkina GF, moja HOnda) obul do Vredesteinov SnowTrack 2 a prvy pocit je ten, ze su naozaj vyborne - dokonca sa mi zdaju aj lepsie ako Dunlopy.


Moze byt, zatial nemozem povedat ani N. Este som zvedavy ako sa budu chovat na kalamitnych Bratislavskych cestach, rozumej na snehovej brecke, ked cestarov "prekvapi" opat zasa nejake to snezenie v zime. Inac aj TGala ma tieto pneu na 6ke.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Pon Dec 05, 2005 12:44 pm

TomAnt píše:Moze byt, zatial nemozem povedat ani N. Este som zvedavy ako sa budu chovat na kalamitnych Bratislavskych cestach, rozumej na snehovej brecke, ked cestarov "prekvapi" opat zasa nejake to snezenie v zime. Inac aj TGala ma tieto pneu na 6ke.

No ja som zazil s nimi uz 2x brecky a bolo to naprosto OK.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Zoran » Štv Dec 29, 2005 12:29 am

whitex píše:Mám zkušenost s pneu Unique - nebo tak cosi - ale nic moc (dědictví po pův. majiteli)...
Potom mám také zkušenost s pneu Matador MP58 185/65 R14 - a i když sem je měl jen ve předu a vzadu již zmíněné unique, zdály se být dost dobrý.... A taky byly za rozumnou cenu.... Akorát sem je zničil nevyměněním vymlácenýho stabilizátoru.... :jo


Na Matadorky sa tiez nemozem stazovat, mam ich uz obute 2hu zimu, nesetrim ich a vyzera to tak ze snad vydrza aj 3tu, a drzia tiez celkom dobre!
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod whitex » Štv Dec 29, 2005 11:16 pm

Zoran píše:
whitex píše:Mám zkušenost s pneu Unique - nebo tak cosi - ale nic moc (dědictví po pův. majiteli)...
Potom mám také zkušenost s pneu Matador MP58 185/65 R14 - a i když sem je měl jen ve předu a vzadu již zmíněné unique, zdály se být dost dobrý.... A taky byly za rozumnou cenu.... Akorát sem je zničil nevyměněním vymlácenýho stabilizátoru.... :jo


Na Matadorky sa tiez nemozem stazovat, mam ich uz obute 2hu zimu, nesetrim ich a vyzera to tak ze snad vydrza aj 3tu, a drzia tiez celkom dobre!


Přesně tak... Jak jsem psal, tak ty první sem si zničil, takže teď mám nový ve předu a vzadu zase unique, ale pořád good, příští zimu už budou na obou nápravách, to se pak bude jezdit.... :o)
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Black » Štv Dec 29, 2005 11:17 pm

whitex píše:
Zoran píše:
whitex píše:Mám zkušenost s pneu Unique - nebo tak cosi - ale nic moc (dědictví po pův. majiteli)...
Potom mám také zkušenost s pneu Matador MP58 185/65 R14 - a i když sem je měl jen ve předu a vzadu již zmíněné unique, zdály se být dost dobrý.... A taky byly za rozumnou cenu.... Akorát sem je zničil nevyměněním vymlácenýho stabilizátoru.... :jo


Na Matadorky sa tiez nemozem stazovat, mam ich uz obute 2hu zimu, nesetrim ich a vyzera to tak ze snad vydrza aj 3tu, a drzia tiez celkom dobre!


Přesně tak... Jak jsem psal, tak ty první sem si zničil, takže teď mám nový ve předu a vzadu zase unique, ale pořád good, příští zimu už budou na obou nápravách, to se pak bude jezdit.... :o)
Já mám Matadorky jako letní na GF a taky jsem spokojená.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Štv Dec 29, 2005 11:32 pm

Black píše:
whitex píše:
Zoran píše:
whitex píše:Mám zkušenost s pneu Unique - nebo tak cosi - ale nic moc (dědictví po pův. majiteli)...
Potom mám také zkušenost s pneu Matador MP58 185/65 R14 - a i když sem je měl jen ve předu a vzadu již zmíněné unique, zdály se být dost dobrý.... A taky byly za rozumnou cenu.... Akorát sem je zničil nevyměněním vymlácenýho stabilizátoru.... :jo


Na Matadorky sa tiez nemozem stazovat, mam ich uz obute 2hu zimu, nesetrim ich a vyzera to tak ze snad vydrza aj 3tu, a drzia tiez celkom dobre!


Přesně tak... Jak jsem psal, tak ty první sem si zničil, takže teď mám nový ve předu a vzadu zase unique, ale pořád good, příští zimu už budou na obou nápravách, to se pak bude jezdit.... :o)
Já mám Matadorky jako letní na GF a taky jsem spokojená.

No tak Matadory jsou hodně měkký samy o sobě, takže na léto budou taky good, ale přeci jen se asi rychle sjíždí, ne? - To vidím i na těch zimních...
- Ale jako jsou super - to jo... :hura
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Black » Štv Dec 29, 2005 11:45 pm

Black musí mít to stejné co White(x) :lol :femaleconspiracy , to by jinak nešlo.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Hanz » Štv Dec 29, 2005 11:51 pm

8-mym rokem kupuji pouze MICHELIN Alpin A2 185/60 R 14 82T a jsem s nema nadmiru spokojen.
Hanz
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Štv Dec 29, 2005 11:37 pm

Poslaťod whitex » Štv Dec 29, 2005 11:56 pm

Black píše:Black musí mít to stejné co White(x) :lol :femaleconspiracy , to by jinak nešlo.

Samozřejmě!
A jsem rád, že máš na to stejný názor... - Mylsím ty gumy.... :o)
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Black » Štv Dec 29, 2005 11:59 pm

whitex píše:
Black píše:Black musí mít to stejné co White(x) :lol :femaleconspiracy , to by jinak nešlo.

Samozřejmě!
A jsem rád, že máš na to stejný názor... - Mylsím ty gumy.... :o)
Jo jo já mám pořád stejný názor jako ty :femaleconspiracy .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Pia Dec 30, 2005 12:06 am

Black píše:
whitex píše:
Black píše:Black musí mít to stejné co White(x) :lol :femaleconspiracy , to by jinak nešlo.

Samozřejmě!
A jsem rád, že máš na to stejný názor... - Mylsím ty gumy.... :o)
Jo jo já mám pořád stejný názor jako ty :femaleconspiracy .
No řekněme - od doby, co se nepřeš o kvalitách GD... :femaleconspiracy
- Ale dík, Black... :o)
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Black » Pia Dec 30, 2005 12:11 am

whitex píše:
Black píše:
whitex píše:
Black píše:Black musí mít to stejné co White(x) :lol :femaleconspiracy , to by jinak nešlo.

Samozřejmě!
A jsem rád, že máš na to stejný názor... - Mylsím ty gumy.... :o)
Jo jo já mám pořád stejný názor jako ty :femaleconspiracy .
No řekněme - od doby, co se nepřeš o kvalitách GD... :femaleconspiracy
- Ale dík, Black... :o)
Jasně :femaleconspiracy :hura :blackandwhitex . O kvalitách už nepíšu a psát nebudu a vysvětlila jsem ti proč :potichu :mrk :angelnot: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť