Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ako znížiť spotrebu?

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Enzo » Uto Aug 22, 2006 7:48 pm

Ako to tu tak citam moja polovicna spotreba by sa niekomu zdala byt vysoka. Jedine ako znizit spotrebu je nechodit autom
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod misko42 » Str Aug 23, 2006 8:36 am

raz som cital v casopise asi na stranu-dve bol rozpisany navod ako znizit spotrebu a ked som to precital tak :koule spotreba by sa tym mozno znizila ale zachvilu by sa ten motor hned pokazil,ved musiii pri tom trpiet podla tych veci co boli rozpisane takze...

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod yano » Štv Aug 24, 2006 3:00 pm

ked tak citam tie vase spotreby... nechapem jak moze niekto ochkat ked ma 6-7 litrovu spotrebu ze vela, to sa neda citat ;-) ja mam bezne 11-12 litrov na 100 kilakov. ako si mozt euzit jazdu autom, ked tretinu casu zabijete tym, ze kde by mohli cihat policajti, druhu tretinu tym aby ste moc neakcelerovali a spravne brzdili a zvysnu tretinu venujete predpisom, davaniu prednosti a sledovaniu cesty... to potom tie veci na ktorych jazdite nevolajte auta, ale priblizovadla... ja jazdim denne, a kazda jazda je prijemny zazitok na ktory sa tesim, a moze mi byt jedno ci dnes urobim 9 litrov alebo 11, dolezite je aby som mal dobry pocit z jazdy a prisiel do prace dobre naladeny uz len kvoli tomu ze som sa povozil, nie priblizil. a ked mam niekedy mensiu spotrebu nie je to kvoli tomu ze sa nejako moc obmedzujem, ale povedzme citim ze som unavenejsi tak si davam pianko...
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod misko42 » Štv Aug 24, 2006 3:04 pm

yano píše: priblizovadla... .


alebo presuvadla

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť