Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ako prirobiť tretie brzdové svetlo?

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Ako prirobiť tretie brzdové svetlo?

Poslaťod TomAnt » Str Sep 14, 2005 12:09 pm

Ako prirobiť tretie brzdové svetlo?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Str Sep 14, 2005 12:36 pm

Obrázok

Kreslím, kreslím a najednou koukám že sem dal pojistku na zem. Samo že má bejt na červeným plusovým drátu
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Str Sep 14, 2005 12:40 pm

George píše:Obrázok

Kreslím, kreslím a najednou koukám že sem dal pojistku na zem. Samo že má bejt na červeným plusovým drátu


Aku velku tu poistku? Kde je to najlepsie cvaknut?

Ja ked som prirabal na GDcko, tak som to pripojil az k objimke...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod ivanek » Pon Nov 28, 2005 10:22 am

TomAnt píše:Ako prirobiť tretie brzdové svetlo?


Já jsem přidělával brzdové světlo minulý týden... a to tak, že jsem ho napojil na konektor pro třetí brzdové světlo, který byl zespoda uprostřed desky před zadním oknem, mezi reprákama. Na sedanovi teda, GE.... Bylo to více než jednoduché... :femaleconspiracy
Mazda 626 GE 1.8i, 4dv, '96
ivanek
Opytovateľ
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Štv Feb 17, 2005 3:22 pm
Bydlisko: Kolin

Poslaťod Donaifel » Pon Nov 28, 2005 8:16 pm

Aj aj by som si dal rad tretiu brzdovku ale ja a kable,to nejde dohromady :jamaica
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Uto Nov 29, 2005 12:46 am

donaifel píše:Aj aj by som si dal rad tretiu brzdovku ale ja a kable,to nejde dohromady :jamaica

Ty nemas 3tie brzdove? Divne... predpriprava tam hadam niekde je...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Pavel Rittich » Uto Nov 29, 2005 10:09 am

Mě intenzivně zajímá ta Cajnikova verze s LED v tom červeným plastu na zádi. Připadá mi to lepší, než něco lepit do okna.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod MilanK » Uto Nov 29, 2005 2:03 pm

Pavel Rittich píše:Mě intenzivně zajímá ta Cajnikova verze s LED v tom červeným plastu na zádi. Připadá mi to lepší, než něco lepit do okna.


Každé světlo a to znamená i třetí brzdové musí být homologované (jako všechno co pověsíš na auto).To ledky v plastu nejsou a policajti a STK jsou na to hákliví.Ale dělej si to jak chceš-je to jen můj názor. :o)
Obrázok užívateľa
MilanK
Pisateľ
 
Príspevky: 72
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 12:35 pm
Bydlisko: Třinec-CZ

Poslaťod standho » Uto Nov 29, 2005 5:50 pm

MilanK píše:
Pavel Rittich píše:Mě intenzivně zajímá ta Cajnikova verze s LED v tom červeným plastu na zádi. Připadá mi to lepší, než něco lepit do okna.


Každé světlo a to znamená i třetí brzdové musí být homologované (jako všechno co pověsíš na auto).To ledky v plastu nejsou a policajti a STK jsou na to hákliví.Ale dělej si to jak chceš-je to jen můj názor. :o)

Já mám na svém autě nehomologované brzdové a ani to snad není tak brzdové jako jen ledky v rohách zadního okna+blinkry a už několikrát za mnou stály policajtina křižovatce a nikdy si toho snad ani nevšimly a to svítí jako svině (udělám foto). 8-)
MAZDA 323 1,6 16V 4x4 Turbo 103KW
standho
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon Nov 21, 2005 7:18 pm

Poslaťod Donaifel » Uto Nov 29, 2005 10:30 pm

TomAnt píše:
donaifel píše:Aj aj by som si dal rad tretiu brzdovku ale ja a kable,to nejde dohromady :jamaica

Ty nemas 3tie brzdove? Divne... predpriprava tam hadam niekde je...

Vies co? Bolo tam,lebo su este na zadnom okne zvysky lepidla ale bolo tam take potlhovaste a nie take male ako maju Xedosy.
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Uto Nov 29, 2005 10:48 pm

donaifel píše:
TomAnt píše:
donaifel píše:Aj aj by som si dal rad tretiu brzdovku ale ja a kable,to nejde dohromady :jamaica

Ty nemas 3tie brzdove? Divne... predpriprava tam hadam niekde je...

Vies co? Bolo tam,lebo su este na zadnom okne zvysky lepidla ale bolo tam take potlhovaste a nie take male ako maju Xedosy.

To ale znamena ze kabelaz by nemusela byt ziaden problem, dost pravdepodobne ze tam tie kable niekde trcia zmotane...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod bory » Pon Dec 19, 2005 3:09 pm

Pavel Rittich píše:Mě intenzivně zajímá ta Cajnikova verze s LED v tom červeným plastu na zádi. Připadá mi to lepší, než něco lepit do okna.


Jo jo,tohle je bezva nápad.Napište jak jste to provedli až to bude někdo mít.Hlavně aby to svítilo v celku,ne jen pár bodů pod plastem.Třetí světlo v okně mě zrovna nebere.Mám rád zapuštěný ve spoileru,nebo se mi líbí právě tenhle nápad.Měl jsem ho na zadním okně a bylo to to první co šlo ven.Už to z mazďáků někdo má? :race
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť