Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Umytí motoru

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Luděk » Str Sep 14, 2005 2:00 pm

George píše:Já taky myl motor :o) . No vlastně sem ani moc vodu nepoužíval. Ale nadřel sem se


Můžeš mi zhruba napsat postup, doufám že jsi nerozebral půl motoru.
Luděk
 

Poslaťod Pavel Rittich » Str Sep 14, 2005 4:27 pm

Někdo by to mohl shrnout - co je nutný zakrýt a čím, jak a čím ten motor umýt a pak už jen určíme dobrovolníky, kteří to vyzkouší a poreferují jak dopadli
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Kubis » Štv Sep 15, 2005 10:11 am

Pavel Rittich píše:Někdo by to mohl shrnout - co je nutný zakrýt a čím, jak a čím ten motor umýt a pak už jen určíme dobrovolníky, kteří to vyzkouší a poreferují jak dopadli

tak zakryt by se měl altik, rozdělovač a podobna elektronika třeba i kably od sviček potom vysušit no a pak to nastřikat nějakym odmaštovacim sajrajtem a vystřikat vodou (wapkou)
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod whitex » Pia Sep 16, 2005 8:44 pm

George tady ten svůj "postup" dával už dávno....
Myslím, že je na hlavním webu (http://www.mazdaklub.sk)....
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod bory » Pia Okt 07, 2005 8:46 pm

Měl jsem kdysi golfa 2,v turbodieselu,tam jsem v myčce nezakrýval ani altík a šel na cvrnknutí :ho: ,ale ted vážně,tohle je benzínák a na vodu je hajsavej.Tady stojí mití motoru 500 a nesevou se s tim.Hodí přez altík igelit a osprchujou to horkou vapkou že z toho leze i barva.Pokud někam zateče,vysuší a zaplat a zmiz.To si to radši všechno pozakrývám a umeju to vapkou sám.Uvidí se jestli naskočí hned,nebo až po chvíli. :lol
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť