Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Oprava ventilace

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod majki » Pon Aug 29, 2005 2:17 pm

TomAnt píše:Majki, mne to tiahlo Luke.CZ nahodil na GDcku s5, na parkovisku bez toho, aby nieco sroboval !!! Chapes ma bratm? Mu zavolaj a nech ta ponaviguje...

To bolo tahlo coho? Urcite prepinania venkovne/vnutorne ventilacie, to ide, ale toto je este cez ine lanko napojene na panel ovladania...ja ptorebojem odpojit lanka u toho panelu, nie dakde dole... :( ... viem, co mas asi namysli, pretoze to som tam spravoval uz tiez
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Aug 29, 2005 2:48 pm

majki píše:
TomAnt píše:Majki, mne to tiahlo Luke.CZ nahodil na GDcku s5, na parkovisku bez toho, aby nieco sroboval !!! Chapes ma bratm? Mu zavolaj a nech ta ponaviguje...

To bolo tahlo coho? Urcite prepinania venkovne/vnutorne ventilacie, to ide, ale toto je este cez ine lanko napojene na panel ovladania...ja ptorebojem odpojit lanka u toho panelu, nie dakde dole... :( ... viem, co mas asi namysli, pretoze to som tam spravoval uz tiez


Neviem co presne tebe nejde, ale mne neslo ovladat smerovanie ventilacie, t.j. kadial ma fukat vzduch, to mi Lukas spravil raz dva...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pon Aug 29, 2005 2:55 pm

TomAnt píše:
majki píše:
TomAnt píše:Majki, mne to tiahlo Luke.CZ nahodil na GDcku s5, na parkovisku bez toho, aby nieco sroboval !!! Chapes ma bratm? Mu zavolaj a nech ta ponaviguje...

To bolo tahlo coho? Urcite prepinania venkovne/vnutorne ventilacie, to ide, ale toto je este cez ine lanko napojene na panel ovladania...ja ptorebojem odpojit lanka u toho panelu, nie dakde dole... :( ... viem, co mas asi namysli, pretoze to som tam spravoval uz tiez


Neviem co presne tebe nejde, ale mne neslo ovladat smerovanie ventilacie, t.j. kadial ma fukat vzduch, to mi Lukas spravil raz dva...

No, tak to nie, mi blbo ide prepinac rychlosti fukania...cize musim vymenit ten mechanizmus, pozeral som to zospoda, je tam dajaka elektronika, tak potrebujem vytiahnut caly ten panel ovladania, z nej odskurtovat ten mechanismus rychlosti a vymenit to...cize potrebujem odpojit vsetky lanka a kabliky, co vedu do panelu ovladania a k temu som sa podla rad tuna pritomnych zatial nevedel ako dostat :?:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Harry FE3 » Pon Aug 29, 2005 4:07 pm

Majki musíš vždycky ty táhla odpojit!Abys mohl vyndat to ovládání rychlosti se vším všudy.Jdeš na to moc složitě.Jak jsem psal,oddělej jen ty spodky palubky,u spolujezdce je myslím vidět jen jedno táhlo,nevím ale přesně od čeho je,to už si nepamatuju,to vyhákneš,to stejný uděláš na straně řidiče-nejsou ale moc vidět,spíš po hmatu,nebo se zářivkou.Pak vytáhneš tu konzolu ovládání všeho i s lankama,jejichž konce jsi vyhákl.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod majki » Pon Aug 29, 2005 4:43 pm

Harry FE3 píše:Majki musíš vždycky ty táhla odpojit!Abys mohl vyndat to ovládání rychlosti se vším všudy.Jdeš na to moc složitě.Jak jsem psal,oddělej jen ty spodky palubky,u spolujezdce je myslím vidět jen jedno táhlo,nevím ale přesně od čeho je,to už si nepamatuju,to vyhákneš,to stejný uděláš na straně řidiče-nejsou ale moc vidět,spíš po hmatu,nebo se zářivkou.Pak vytáhneš tu konzolu ovládání všeho i s lankama,jejichž konce jsi vyhákl.

No to je sice hezky, ale zrovna na ty strane spolujezdce tam je takova zmet kabelu, trubek a kdovicehojeste, ze pokud to vyhaknu a vytahnu, uz vzivote to tam nedam zpatky, jak to tam ma byt :| . Jinak mi je jasny, ze se to tam prvne musi poodpojovat :?:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron