Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Kterak vymněnit práh u mazdy

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod matey » Štv Máj 19, 2005 7:07 pm

Tak to je fakt drsnej fór...... :pif
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Štv Máj 19, 2005 10:38 pm

TomAnt píše:A navyse to musel niekto brat pre ine GFko... grrrrrr, dufam ze tu medzi nami nemame takych hajzlov co kradnu...

To doufám,že ne,protože jinak by měl funus :twist: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Štv Máj 19, 2005 10:50 pm

majki píše:
Black píše:Včera mojí milované GF někdo zcizil za bílého dne a na rušné třídě přední světlomet,tak teď čekám na nový objednaný a nevím,kdy bude k mání a jsem tak moc naštvaná,že teď v současné době nemám ani chuť někam jet a nevím jestli bude do té doby než bude EMM GF v pořádku :twist: . Doufám,že mě ten vztek do příštího týdne přejde :( .

Smarja, to se kradou svetla??? A jeste za dne??? :sok: A ty se divis, ze nemam rad Brno :twist:
No tak preju, at se to rychle opravi a vyresi :mrk

Musím podotknout,že se to nestalo v Brně,ale ve Šlapanicích a za bílého dne a ve středu Šlapanic. Dnes jsme byla u automechanika a je to zlé protože mám poškozený blatník a nárazník,jak to ti hajzli páčili šroubovákem a tak jsem dnes odjela od mechanika po hodině s nepořízenou :buuu: ,poškození je velké a nejde to opravit na počkání a navíc mě chybí konektor a patice a tak ,protože v Auto Kelly nemají patice a konektor,ale pouze blinkr a tak jsem dnes v AB auto Brno musela objednat blinkr i s paticí a konektorem,nikdo totiž nepředpokládá,že při nehodě bude zničen konektor i patice a musela jsem objednat obojí originál,protože ta patice a konektor jsou zvlášť téměř dražší než komplet s blinkrem :buuu: .Zítra vyzvednu díly v Mazdě a GF nechám u mechanika a bude se rovnat blatník :buuu: ,AB auto mě díly dodá expresní dodávkou a jsem s jejich službami maximálně spokojenaá:jo . Včerejším dnem jsem ztratila veškeré zábrany a co se stane,jestli je chytnu,tak bude strašné.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Štv Máj 19, 2005 10:53 pm

Mám zkažené narozeniny a asi se mě nikdo nebude divit,že se mě na EMM nechce přijet :buuu: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Štv Máj 19, 2005 11:02 pm

Nevysel by te levneji vrakac???
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Štv Máj 19, 2005 11:05 pm

Alebo nahrada, napr. TYC.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Black » Štv Máj 19, 2005 11:06 pm

majki píše:Nevysel by te levneji vrakac???

Bez blinkru se nedá jezdit a GF na vrakáčích zase moc není a já nechci čekat delší dobu :nene .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Máj 19, 2005 11:09 pm

Black píše:
majki píše:Nevysel by te levneji vrakac???

Bez blinkru se nedá jezdit a GF na vrakáčích zase moc není a já nechci čekat delší dobu :nene .


Da, mozes pouzit ruku :o) a mavat vlajkou...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Štv Máj 19, 2005 11:10 pm

Takze len smerovka??
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Black » Štv Máj 19, 2005 11:14 pm

Steve píše:Takze len smerovka??

Blinkr vpředu vedle světlometu a jinak se snažili vzít célé světlomety a s blinkry,jsou tam všude stopy po páčení a buď jsem je vyrušila a nebo jim to nešlo,protože je GF bouraná na předek před koupí a tak to nešlo :twist: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť