Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Benzín x nafta

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod majki » Ned Jan 29, 2006 9:21 pm

dabel píše:JO jo, tak toto nie je problem len Hondy Civic... aj jedneho Accorda poznam, co musi cez vsetky retardery pomalym krokom... :lol

I :heartp Civic
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Mato za » Pon Jan 30, 2006 9:39 am

ked vidim aky bordel naftu predavaju, tak clovek co nutne stale potrebuje auto tak to aby mal na zimu benzinaka, ked vidim rano zamrznute naftaky tak mi je ich luto a nikto zase nedostane za to ziadny trest, zase sa na to zabudne a na buduci rok je to tu znova, dokonca som u nas v ziline videl korejcov na ich CRDi (ci ako to oznacuju) ako im to zamrzlo, no vtedy som sa ale usmial aspon inzinieri z Korei vedia ake su u nas zimy krute :o)
Mato za
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Štv Jan 26, 2006 12:26 pm

Poslaťod Bill » Pon Jan 30, 2006 10:59 am

Mato za píše:ked vidim aky bordel naftu predavaju, tak clovek co nutne stale potrebuje auto tak to aby mal na zimu benzinaka, ked vidim rano zamrznute naftaky tak mi je ich luto a nikto zase nedostane za to ziadny trest, zase sa na to zabudne a na buduci rok je to tu znova, dokonca som u nas v ziline videl korejcov na ich CRDi (ci ako to oznacuju) ako im to zamrzlo, no vtedy som sa ale usmial aspon inzinieri z Korei vedia ake su u nas zimy krute :o)

Riedia to vodou hnusaci a potom to mrzne. Tiez prave rozmrazujem 2. auto, nastastie nie Mazdu. Treba prilievat Velfobin. Pokial je dobry palivovy filter tak sa to da zvladnut, akurat treba na jar vypustit vodu. Cerpadlo-dyza na to nie je az tak citliva, pokial tam nie je privela siry. S benzinakmi to je horsie, pokial sa tam natankuje svinstvo, akurat, ze nezamrznu.
Mazda a Mitsubishi sú súrodenci, ale Tatra nezná bratra!
Obrázok užívateľa
Bill
Prispievateľ
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia Máj 21, 2004 4:27 pm
Bydlisko: vychod

Poslaťod Radiger » Str Jún 07, 2006 5:04 pm

Nejazdim na nicom co sa neda vytocit aspon na 6000 za minutu!!! :lol
MAZDA323F BA,SAAB 93
Obrázok užívateľa
Radiger
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Ned Máj 21, 2006 9:41 am

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť