Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Stahovani okynek na dalku + automaticke zamykani po rozjezdu

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Re: Stahovani okynek na dalku + automaticke zamykani po rozj

Poslaťod majki » Pia Júl 16, 2010 11:55 am

Otazka 1.: Ma vubec Mazda komfortni jednotku? :o)
Otazka 2: Ptal ses v Mazda servise?

A veta na zaver: jediny Mazda guru, co se v necem takovem poradne a dobre vyznal, se tu uz par let neukazal :(
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Waterford26 » Pia Júl 22, 2011 10:26 pm

nikto este neprisiel na to aky je postup nastavenia toho stahovania/vytahovania okien cez dialkac? M6 r.2003 s tempomatom kua komplet v el. a nema to taku banalnu vec? :(
Mazda 6, r.2003, 1,8 dohc, el. stresne okno, el. okna, tempomat, automaticka klima, 16"elektrony a extra vybava za priplatok HRDZA :D
Obrázok užívateľa
Waterford26
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Štv Júl 21, 2011 9:23 pm
Bydlisko: Waterford-Ireland
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod marclucpicard » Str Júl 27, 2011 6:30 am

Bohužial nemá a nedá sa to nijako nastaviť jedine dorobiť modul, už sa tu o tom párkrát diskutovalo ale zatiaľ som nenašiel ten vhodný ktorý by mi ktokoľvek potvrdil že v M6-ke funguje :(
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Stanley6 » Pon Aug 06, 2012 12:43 am

ja mam sestku sice 2006 no mozno to bude fungovat aj na starsich.takze nadstavoval som to takto: zapnes kluc do polohy aby ti svietili vsetky kontrolky,stlacis tlacitko ktorym sa dava okno dole a drzis az kym nezide dole potom drzis este asi 3 sekundy a je pocut take zalupkanie potom to uz je a treba to spravit takto s vsetkymi oknami.mne bez toho nefunguje ani druha poloha tlacitka aby mi islo okno hned dole.ak vam to ide dajte vediet
este som zabudol ak niekto nevie okna sa stiahnu ked podrzis tlacitko odomknutia.opacnym to funguje na zavretie
Stanley6
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 24, 2012 10:40 pm

Poslaťod paucok » Štv Sep 20, 2012 5:44 pm

Zdravím, ja mám MAZDU 3 - verzia r. 2010 a tiež to samoška nejde, skúšal som aj u dealera aj na iných fórach hľadať riešenie, ozaj čudné, moje staré Stilo z r. 2004 to malo v základe a tu sťahovanie okien na diaľku jednoducho nejde, ozaj ten GURU by mohol pomôcť, tak verme, že sa nájde...
paucok
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Jún 21, 2011 9:44 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gussano » Štv Sep 20, 2012 7:44 pm

Na mazdě 5 rok výroby 2007 jsem nastavil stahování okének jak napsal stanley a l funguje to výborě
Gussano
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Sep 20, 2012 7:27 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Ricky » Pia Sep 21, 2012 10:09 am

Jak se výš psalo, je dobré jezdit se zamknutým autem kvůli chmatákům, ale vždycky mě zajímalo co se stane při nějaké težší haváriji se zamčenýma dveřma? Zůstanou loknuté nebo se stihnou odemknout? Nevíte?
Mazda 323 f BJ 2001 72kW
Bzoom bzoom bzoom
My hovecraft is full of eels. - Moje vznášedlo je plné úhořů.
Obrázok užívateľa
Ricky
Pisateľ
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Pon Jún 13, 2005 1:22 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod TomAnt » Pia Sep 21, 2012 6:36 pm

Pri tazsej havarii je velky predpoklad, ze sa dvere skrizia, a teda je jedno ci su zamknute alebo nie, treba strihat...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod potkan » Sob Dec 01, 2012 6:38 pm

tome, skrizene dvere su pri narazovych testoch tazky pruser, auta sa uz nejaku dobu snazia navrhovat tak, aby sa toto nestalo.
samozrejme nebavime sa o pripadoch, ked auto podbehne pod kamion.
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod kayman » Ned Dec 02, 2012 8:18 pm

raz dávno som niekde čítal, že niektoré autá pri vystrelení airbagov aj odomknú auto. či je to pravda a ak hej tak ktoré neviem..
ja sa zamykám v meste, mimo mesta, kde je pravdepodobnosť vážnejšej havárie nie vždy
Mazda 626 GF 1.8 74kW, strieborná, hatchback :)
Obrázok užívateľa
kayman
Prispievateľ
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Štv Mar 01, 2012 12:26 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť