Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Krytka přes rádio

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod matey » Ned Máj 29, 2005 12:11 am

Dbeska mi volal syn z Chicaga že ráno našel na ulici svoji mazdu s rozbitým okýnkem a bez rádia i repráků. Takže klídek, krade se všude stejně... :?:
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod George » Ned Máj 29, 2005 1:25 am

Lámat jim ruce hajzlům sociálním.Člověk na to šetří jak debil a pak mu rádio za 10 a více tisíc ukradne nějaká sv..ě co nemá na fet aby ho prodala pod cenou za 1K.
Ještě že mám garáž :jo .
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod gathis » Ned Máj 29, 2005 10:06 am

George píše:Lámat jim ruce hajzlům sociálním.Člověk na to šetří jak debil a pak mu rádio za 10 a více tisíc ukradne nějaká sv..ě co nemá na fet aby ho prodala pod cenou za 1K.
Ještě že mám garáž :jo .


to jsou šmejdi...lámat ruce nepomůže, snad jenom přivázat na kouli a vláčet za autem.....
garáž nemám, tak alespoň stojím na zahradě a je tam místo psa zuřivá babička :lady1 ....a kdo něco zkusí, zle dopadne :nemoc ....
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod Yenix » Pon Máj 30, 2005 9:06 pm

matey píše:Dbeska mi volal syn z Chicaga že ráno našel na ulici svoji mazdu s rozbitým okýnkem a bez rádia i repráků. Takže klídek, krade se všude stejně... :?:


No, ve větších městech asi jo, třeba v takovým New Orleans jsem měl bobky i při pohledu z okýnka a s nohou na plynu, ale na "venkově" v neighbourhood watch zonách jsem většinou Tauruse nechával s otevřenýma okýnkama (kvůli vedru) a báglem na zadních sedačkách a ani jsem neměl strach...
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod matey » Pon Máj 30, 2005 10:31 pm

Yenix píše:No, ve větších městech asi jo, třeba v takovým New Orleans jsem měl bobky i při pohledu z okýnka a s nohou na plynu, ale na "venkově" v neighbourhood watch zonách jsem většinou Tauruse nechával s otevřenýma okýnkama (kvůli vedru) a báglem na zadních sedačkách a ani jsem neměl strach...
No to je všude stejný - fenomen anonymity zvyšuje kriminalitu. Dneska jsem měl divnej pocit když jsem musel nechat auto jen pár hodin na parkovišti v jednom sídlišti - tři obrovský plochy plný aut - jako v samoobsluze, páni zájemci, vyberte si model, typ, značku, je libo jen rádio, nebo si vezmete i elektrony, případně celý vůz? :twist:
Naposledy upravil matey dňa Uto Máj 31, 2005 10:33 pm, celkovo upravené 1
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod gathis » Uto Máj 31, 2005 4:01 pm

matey píše:
Yenix píše:No, ve větších městech asi jo, třeba v takovým New Orleans jsem měl bobky i při pohledu z okýnka a s nohou na plynu, ale na "venkově" v neighbourhood watch zonách jsem většinou Tauruse nechával s otevřenýma okýnkama (kvůli vedru) a báglem na zadních sedačkách a ani jsem neměl strach...
No to je bšude stejný - fnomen anonymityzvyšuje kriminalitu. Dneska jsem měl divnej pocit když jsem musel nechat auto na parkovišti v jednom sídlišti - tři obrovský plochy plný aut - jako v samoobsluze, páni zájemci, vyberte si model, typ, značku, je libo jen rádio, nebo si vezmete i elektrony, případně celý vůz? :twist:


tak jsem parkoval jenom 2 x, v krizi největší (co by člověk neudělal aby mohl večer zůstat u svý baby :boobies: , případně i cizí :mrgreen )... z takovýho parkování mám fakt hrůzu.... zkus pager a kulovnici, dohromady docela účinná kombinace :snip
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod MMKS » Str Jún 01, 2005 11:47 am

asi Vás zklamu, ale velikostí parkoviště to není. Co mám zkušenosti, tak auta se kradou většinou na těch největších dírách a před rodinýma domkama. Je ale zase pravda, že u nás žádné tak moc velké parkoviště není.
Obrázok užívateľa
MMKS
Komunikátor
 
Príspevky: 519
Registrovaný: Štv Mar 24, 2005 7:25 pm
Bydlisko: Břeclav okolí

Poslaťod Yenix » Str Jún 01, 2005 3:52 pm

MMKS píše:asi Vás zklamu, ale velikostí parkoviště to není. Co mám zkušenosti, tak auta se kradou většinou na těch největších dírách a před rodinýma domkama. Je ale zase pravda, že u nás žádné tak moc velké parkoviště není.


Ja bych to neomezoval na velky nebo maly parkoviste. Auto ukradnou i z garaze, pokud se nekdo rozhodne pro vase auto a neni to zabar tak mate vetsinou smulu at to auto stoji na veleparkingu nabo doma na zahradce...

Btw. MMKS, coze to vlastne znamena? Mesto, More, Kure, Staveni???
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod MMKS » Str Jún 01, 2005 5:51 pm

Město, moře, kuře stavení :o) :o) :o) . To by mě nenapadlo, už jsem to někde vysvětloval Já (Milan) + moje (Monika) + dcera (Klárka) + příjmení. Máme to na mailu, Skype v online hrách a tak už jsem si na to zvykl, že když se někam hlásím používám pokaždé toto a nemusím přemýšlet jak se zalogovat. Já vím, že je to blbá přezdívka a pokud se snad někdy konečně s Vám apotkám, tak něco vymylsíme jiného jak mě oslovovat.
Obrázok užívateľa
MMKS
Komunikátor
 
Príspevky: 519
Registrovaný: Štv Mar 24, 2005 7:25 pm
Bydlisko: Břeclav okolí

Poslaťod TomAnt » Str Jún 01, 2005 6:54 pm

MMKS píše:Město, moře, kuře stavení :o) :o) :o) . To by mě nenapadlo, už jsem to někde vysvětloval Já (Milan) + moje (Monika) + dcera (Klárka) + příjmení. Máme to na mailu, Skype v online hrách a tak už jsem si na to zvykl, že když se někam hlásím používám pokaždé toto a nemusím přemýšlet jak se zalogovat. Já vím, že je to blbá přezdívka a pokud se snad někdy konečně s Vám apotkám, tak něco vymylsíme jiného jak mě oslovovat.


No dalo by sa ta oslovovat Milan :ho: :ho: :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod matey » Str Jún 01, 2005 7:05 pm

Nebo MiMoKlaS :-)
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod MMKS » Str Jún 01, 2005 7:22 pm

Ten Milan bude stačit :)
Obrázok užívateľa
MMKS
Komunikátor
 
Príspevky: 519
Registrovaný: Štv Mar 24, 2005 7:25 pm
Bydlisko: Břeclav okolí

Poslaťod Yenix » Str Jún 01, 2005 10:49 pm

MMKS píše:Město, moře, kuře stavení :o) :o) :o) . To by mě nenapadlo, už jsem to někde vysvětloval Já (Milan) + moje (Monika) + dcera (Klárka) + příjmení. Máme to na mailu, Skype v online hrách a tak už jsem si na to zvykl, že když se někam hlásím používám pokaždé toto a nemusím přemýšlet jak se zalogovat. Já vím, že je to blbá přezdívka a pokud se snad někdy konečně s Vám apotkám, tak něco vymylsíme jiného jak mě oslovovat.


Diky, jsem rad ze v tom mam jasno... :)
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť