Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

kalendar mazda

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

kalendar mazda

Poslaťod Zdeno » Štv Jan 03, 2008 10:56 pm

ahojte,som tak rozmyslal nad kalendarom mazda, len skoda ze ma to az teraz napadlo na novy rok,ale dalo by sa na 2009.......proste mozno by bolo zaujimave urobit kalendar,na ktorom by boly nase auta,len je problem ako sa dohodnut,pretoze bud tam bude na kazdej strane jedno auto,to je 12 aut alebo proste sa to nejako vymysli,ja by som vedel zabezpecit vyrobu tychto kalendarov,zatial neviem cenu ,to by som vsetko informoval ak by to bolo zaujimave pre vas,takze to ma len tak napadlo.. :palec
MAZDA 323 bf 1,6i B6 sedan USA,MAZDA 323 bf 1,6i B6 hatchback
MAZDA 323 bf 1,6i B6T GTX
Obrázok užívateľa
Zdeno
Prispievateľ
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob Jún 11, 2005 3:09 pm
Bydlisko: Zilina
Znalosť automobilov: 8. Som pokročilý mazda maniak, rád experimentujem, viem namontovať turbo, tempomat, a pod.

Poslaťod misko42 » Pia Jan 04, 2008 5:16 pm

tak ja sa hlasim ze by som mal zaujem....
a kedze by to bolo tak ze 12 mazd by tam bolo tak by sa mohlo tak spravit ze napr. objednam si ho ja a na prednej strane by bolo moje auto,moja mazdicka atd atd atd... ak by to samozrejme nebolo narocnejsie alebo tak nejak,proste ak by sa to tak dalo urobit... hm?

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Rainbow » Pia Jan 04, 2008 6:05 pm

Predpokladam, ze rozumna cena moze byt len vtedy, ked bude dost kusov a vsetky samozrejme rovnake.

Inak by to asi chcelo urobit profesionalne fotky, aby ten kalendar aj nejako vyzeral.
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 04, 2008 7:12 pm

V kazdom pripade vam k tomuto projektu drzim palce a zelam vela chuti do realizacie.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod 323.Hans.626 » Pia Jan 04, 2008 7:56 pm

u nás ve Fastu tohle funguje celkem bezproblémově. Kdo chce si ho koupí, kdo nechce nemusí. Jelikož nás je 13 členů, v poho to vychází... na každé stránce jsou dvě auta. Vypadá to fakt dobře 8) Takže si myslím že tady by to též fungovat mohlo... auta by se ale asi vybírala náhodně, každej rok jiná, mohlo by bejt víc aut na jednu stránku (zmenšených) prostě to nějak šikovně rozpočítat aby to vyšlo. 8)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 04, 2008 7:58 pm

A ake mate vyrobne naklady?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod xnewstedx » Pia Jan 04, 2008 11:31 pm

Ja som takýto kalendár dal urobiť mojej priateľke, naše fotky na celý rok, každý mesiac jedna. Dá sa to urobiť vo fotolabe a dá sa aj stiahnuť softík, ktorým si to pripravíte.
Tu je link na fotolab a na ich stránke nájdete ten soft. Volá sa môj CEWE fotosvet. cena kalendára je 350sk.
http://www.fotolab.sk/
Dúfam, že som tým neporušil nejaké pravidlo fóra :twist:
Obrázok užívateľa
xnewstedx
Pisateľ
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Pia Júl 27, 2007 7:45 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod TomAnt » Sob Jan 05, 2008 12:15 pm

Neporusil, v pohodke, toto je trosku ina "reklama", ako ked sa sem niekto zaregistruje a okamzite zacne v x threadoch ponukat carovne tekutiny na zvysenie vykonu a znizenie spotreby :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod 323.Hans.626 » Sob Jan 05, 2008 4:08 pm

TomAnt píše:A ake mate vyrobne naklady?

to netuším...to bych se musel zeptat QQuatra, nebo Lugera... tuším že to mají na starosti... občas chodí i sem ale ne moc často... až budu mít čas zjistím, ju?? :) :o)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod misko42 » Sob Jan 05, 2008 6:59 pm

takze to by bol taky ten velky kalendar?
ja mavam polozeny na stole vzdy kalendar s autami a je to taky ze na kazdej strane je jeden tyzden a jedno auto.

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod 323.Hans.626 » Sob Jan 05, 2008 7:16 pm

ten náš kalendář není velkej ale stolní 8) a ceny zjistím jen co to půjde 8)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod xnewstedx » Pia Jan 11, 2008 6:16 pm

Takže urobil som zopár príkladov ako môže vyzerať taký nástenný kalendár. Dovolil som si použiť moju mazdu, je fotená len mobilom a fotky niesú rozmerovo upravené tak ma neukamenujte :ho: . Stolný kalendár vyzerá podobne obrázky sú väčšinou vpravo, ale sú dosť malé.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Vidím, že sa Zdeno zatiaľ neozval tak aspoň takto oživím tému.
Obrázok užívateľa
xnewstedx
Pisateľ
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Pia Júl 27, 2007 7:45 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod Pavel Rittich » Ned Jan 13, 2008 11:15 am

:hmmhmm A co kdyby ta velká plocha byla rozdělená: v největší, horní části by byla fotka auta jednoho konkrétního typu, naleštěná a vymazlená, a pod ní v řadě vedle sebe malé fotky několika dalších, stejný tip, ale různé provedení, vylepšení, barva atd. Teprve pod tím kalendář.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod x-micunka » Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

No, je uz sice marec, ale tuto temu som si vsimla az teraz. Ja by som mala tiez urcite zaujem. Mne by sice viac vyhovoval taky stolovy kalendar, aby sa tam zmestila aj moja mazdicka. Sice vela uprav som este nestihla porobit, mam zatial len elektrony, ale je velmi fotogenicka :jo Vlastne do konca roka hadam nieco este stihnem poriesit :o)

Riesi vobec este niekto tuto temu?
:drivs
Obrázok užívateľa
x-micunka
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Nov 30, 2007 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron