Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

autosalon BA

Mazda správy zo Slovenska, Čiech a celého sveta.

autosalon BA

Poslaťod mefist » Pon Apr 23, 2007 11:29 am

Neverim trepem sa tam a.............................mazda nevystavuje................kaslu na to ci co?
Obrázok užívateľa
mefist
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Štv Feb 16, 2006 1:34 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 23, 2007 11:51 am

mefist píše:Neverim trepem sa tam a.............................mazda nevystavuje................kaslu na to ci co?


Oh, si sa mohol spytat... Nie nevystavuje, a uplne im rozumiem, za tu cenu... Ani ja by som nevystavoval...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pon Apr 23, 2007 12:07 pm

O co ide?

Som si zasa dakde na webe v diskuzii precital, ze, citujem: "Nove zastupenie Mazdy pre CZ a SK a ich pracu nechape viacero ludi. Bolo by dobre im to vysvetlit...len jediny kontakt na nich je iba mail. A na tie odpovedaju tak nejak sporadicky."
Je to z diskuzie k novej M3 MPS

Tak som nejaky despoticky...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 23, 2007 12:58 pm

Mazda nebola na autosalone v BA uz minuly rok. Zucastnuju sa len autosalonu v Nitre.

BTW, Rozin chce za flek na autosalone v BA 2 miliony slovenskych penazi... (mam to z dvoch zdrojov) Kazda automobilka si vie lahko zratat, ci sa im to oplati alebo nie... Okrem ineho aj preto, ze za tie peniaze mozes mat vystavene auto v Auparku skoro cely rok...

To nema nic spolocne s novym vedenim, to rozhodnutie zrejme padlo uz davnejsie...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod whitex » Pon Apr 23, 2007 1:10 pm

No jako co se týče nového importéra - musím pochválit web... není to sice ještě ideální, ale proti tomu co to bylo je to o 300% lepší :ho:
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod majki » Pon Apr 23, 2007 1:14 pm

Jo vy mate namysli autosalon jako vystava aut...kua,t ak napisem, nie???? :hope Ja ze furt do jakeho hroma zas nejaky autosalon co blbe porobil... :hanged
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Pon Apr 23, 2007 1:17 pm

whitex píše:No jako co se týče nového importéra - musím pochválit web... není to sice ještě ideální, ale proti tomu co to bylo je to o 300% lepší :ho:


Tak tak, hlavne pouzili fotky z foto sutaze z leta, to sa mi paci. :) Ja by som 2 mil tiez nedal za debilnu vystavu.. ts..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod yano » Pon Apr 23, 2007 2:17 pm

lenze tieto veci casto nie su o ziskoch, ci okamzitom profite, ale o budovani brandu, povedomia a prestize znacky.

ked mazda na toto kasle, tak OK, veri si ze ma silny brand a netreba jej to, otazne je ako dlho to vydrzi.
a navyse, teraz mali reklamnu kampan na internete, ale ten banner na mna posobil ako od grafika co urobil 15 rocny grafik za 500 korun ho zosmolil doma za 15 minut... a ked taketo veci zacinaju posobit lacno... nepozdava sa mi to.

Obrázok
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod matrix26 » Pon Apr 23, 2007 9:36 pm

kdo tam byl ještě???
Nikoho z mazdy nejen vysatvující jsme tam neviděl. jinak nic moc akce, i Opel chyběl a docela bych mrkl na novou Alteu (nástupce mé Frontery) no nic asi si koupím auto které tam bylo-o).
jediné pozitivní vyjma tůrujících tuningářů byly levné navijáky od jedné firmy z handlové.
ex Mazda 626 GE r.v. 1994.0i 16V HB slonová kost
ex Mazda 626 GF r.v. 1998 2,0i 16V HB modrá met.
(ex Opel frontera 2.5TDS r.v. 1998 uprava OFF červená)
ex Mazda 626 GF2 r.v. 2001 2,0 i 16V stříbrná met.
Mazda Tribute EP r.v. 2001 2,0 16V stříbrná met.
Obrázok užívateľa
matrix26
Prispievateľ
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Uto Mar 16, 2004 2:00 am
Bydlisko: Uh. Hradiště

Poslaťod Kris » Pon Apr 23, 2007 10:22 pm

Celkovo by si mali vstupit do svedomia a sa radsej dobrovolne rozpustit ..a nevymyslat ....Slovensko nema na viac ako jeden poriadny autosalon. :neane
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod dochtor » Uto Apr 24, 2007 5:51 am

yano píše:lenze tieto veci casto nie su o ziskoch, ci okamzitom profite, ale o budovani brandu, povedomia a prestize znacky.

ked mazda na toto kasle, tak OK, veri si ze ma silny brand a netreba jej to, otazne je ako dlho to vydrzi.
a navyse, teraz mali reklamnu kampan na internete, ale ten banner na mna posobil ako od grafika co urobil 15 rocny grafik za 500 korun ho zosmolil doma za 15 minut... a ked taketo veci zacinaju posobit lacno... nepozdava sa mi to.

[]

Mazda nema problem s predajom v Europe, ide jej ako uz davno nie :spik2 Na druhej strane nema sancu prevalcovat lokalnych europskych hracov typu VW, PSA... Inak povedane nema tu co ziskat ani velmi stratit
323S BA 1,5 Z5
dochtor
Komunikátor
 
Príspevky: 541
Registrovaný: Str Dec 08, 2004 11:24 am
Bydlisko: BA MT

Poslaťod Maco222 » Uto Apr 24, 2007 8:22 am

TomAnt píše:Mazda nebola na autosalone v BA uz minuly rok. Zucastnuju sa len autosalonu v Nitre.

BTW, Rozin chce za flek na autosalone v BA 2 miliony slovenskych penazi... (mam to z dvoch zdrojov) Kazda automobilka si vie lahko zratat, ci sa im to oplati alebo nie... Okrem ineho aj preto, ze za tie peniaze mozes mat vystavene auto v Auparku skoro cely rok...

To nema nic spolocne s novym vedenim, to rozhodnutie zrejme padlo uz davnejsie...

Nie len 2 mega.. kto videl nas stanok, vie, ze nebol maly a stal niekolko nasobne viac.. a to nehovorim o hosteskach, jedle, katalogoch a stanku, ktory tiez treba postavit za dost dost koruniek.. tak ale ked tam bol Hyunday a Mitsivbusi, tak tam mohli dat aspon jedno, dve auta...
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod 323.Hans.626 » Uto Apr 24, 2007 8:52 am

whitex píše:No jako co se týče nového importéra - musím pochválit web... není to sice ještě ideální, ale proti tomu co to bylo je to o 300% lepší :ho:

jj stránky jsou dobrý... ale naše kluby pořád nikde :??? ... teda vlastně žádné kluby... anebo jsem slepej a nevidím to??? :lol
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Späť na Mazda u nás a vo svete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron